Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Czemu jak człowiek jednym się cieszy to zaraz musi martwić innym...:( Oby ten guz to też był gruczolak.
  2. Jak mam nie dziękować:):) Figuniu kochana:)
  3. Najważniejsze ,że to nic złośliwego.
  4. Mam wyniki ale na Whatsappie i za nic w świecie nie udaje się wysłać na maila i przesłać do Nesiowatej.
  5. Agnieszka105 wpłaciła 15 zł Dziękuję:)
  6. Jeśli Kasi nie będzie potrzebny Vetmedin to w schronisku jest dziadeczek Tomi , który dostaje ten lek.
  7. Nadal siedzi w schronisku:( Suzi ma około 6-7 lat , jest mała, waży maksymalnie 10 kg. Jest bardzo łagodna, przyjazna, spokojna.Jej właściciel trafił do hospicjum a Suzi do schroniska gdzie trudno się jej odnaleźć.
  8. Na konto Miłka wpłynęło : 26.06. Nesiowata 20 zł na transport siostra elficzkowej 20 zł na transport Dziękuję:) 260 zł przelałam na nowe konto prowadzone przez elik
  9. Elu podaj mi proszę konto, chcę przelać pieniądze z konta Dunia.
  10. Ja też odżywam jak czytam aresowe wieści. Nareszcie ma to o czym pewnie marzył przez te wszystkie złe lata.
  11. To nie schronisko prosiło o branie psów na zimę. Wolontariusze zorganizowali taką akcję i dzięki temu dziadeczki przeżyły. Miłek wrócił ale żyje, większość została w dt na zawsze. Pomimo starań takie dziadeczki jak on mogłyby nie przeżyć mrozów w zewnętrznych kojcach. W szpitaliku nie ma na tyle miejsca żeby umieścić wszystkie psiaki w potrzebie. Budy są zabezpieczane ale nie da się upilnować żeby stary, często niedołęzny psiak nie wyszedł w nocy na zewnątrz, nie położył na betonie i nie zamarzł do rana. Chyba najważniejsze jest życie i warto podejmować ryzyko powrotu do schronu. Miłek miał pecha ale z drugiej strony przeżył. Uważam,że należy podejmować ryzyko powrotu do schroniska jeśli alternatywą jest cierpienie z powodu zimna lub smierć. Proszę żeby się skupić na naszym cudnym Miłeczku:)
×
×
  • Create New...