Biedne kochane....:-( Mysiu czy Kencik nie ma oczka?? Daj mi proszę jakieś dane-mam trochę luzu to im zrobimy aukcje i wątki...Wybierz te, które uważasz.A Niutn to ma nosek jak Tonisia...takie kochane psiaki.
tylko nie to...:-( :-( :-( :-( :bigcry: :bigcry: :bigcry:
Bzuniu...tak mi strasznie przykro...miało być inaczej...
Aga trzymaj się jakoś...
['] ['] [']