Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Ech psia miłość jest piękna:) Moja suńcia też się kiedyś zakochała:)Bianeczko do góry:)
  2. Same wspaniałe wieści!!!Bianeczko oby tak dalej:) Cuda działacie dziewczyny:D
  3. Same wspaniałe wieści!!!!!!:multi::multi::multi::multi:Cioteczki jesteście fantastyczne:) Bianeczka wygląda fantastycznie a pomyśleć,że będzie jeszcze lepiej:)
  4. Ech faktycznie:) no z matmy to ja nigdy orłem nie byłam;) wszystkiego naj naj naj psiaczki w nowym roku:)
  5. aaaale super!!!!!Bianeczko oby to był początek nowego życia :multi::multi::multi::multi::multi:
  6. mam nadzieję,że wszystko ok u maluszków!!! to w końcu ich pierwsze święta na naowym miejscu:)
  7. aaale super!!!!!!!!!!:multi::multi:
  8. Jeśli już wychodzi to znaczy, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Ja mam sunię po takich samych przejściach. Powolutku się przekonywała, ale jak już zaufała to zmaina nastąpiła błyskawicznie. Do góry śliczna mordko!!
  9. Naprawdę?!!!!!!!!:smilecol::smilecol:co za szczęście!!!!:multi::multi::multi::multi:
  10. [quote name='Mysia_']naszczęscie jedzonko dla nich mamy :cool3: Ostatnio sporo dostaliśmy ;)[/QUOTE] e no to super:) ale ja dalej jestem chętna więc jeśli tylko zapas się skończy to podrzucę świeżutkie:)
  11. Idziemy z Bianeczką na spacer na pierwszą stronę!!!
  12. Mysiu a jak tam u nich z jedzeniem? Może trzeba coś podrzucić?bo tak mi się wydaję,że te puszeczki to już mogą być zjedzone...
  13. wrociłam i natychmiast podnoszę bidusie!!!
  14. trzymamy kciuki oby się udało!!!! ja wyjeżdżam na tydzień i mam nadzieję,że jak wrócę to Bianeczka będzie już w swoim własnym domku...
  15. kochane maleństwa!!!:-(bidulki zasługują na szczęście!!!Mysiu ja już wyjeżdżam ale tak, jak mówiłam pisz w razie potrzeby...
  16. [quote name='Mysia_']super, że byłaś ich odwiedzić ;) Mnie przez weekend nie było, ale już wróciłam do domku :roll:[/quote] a ja wyjeżdżam na tydzień we wtorek...mam nadzieję,że wystarczy im na trochę;) jak tylko wrócę to znowu podrzucę jakiś zapasik:) a gdyby zabrakło wcześniej to tak, jak mówiłam ktoś podrzuci za mnie:) byłam u nich w szpitaliku. Kochane są maleńkie. ale te inne bidusie też są cudne...czemu ludzie ich nie chcą?:shake:
  17. kolejny szkielecik trafia do schronu w ciągu zaledwie tygodnia...:-(:-(:-( w podobnym stanie jak nasze szczeniaczki, w zabrzańskim schronisku...płakać się chce:-(
  18. [quote name='SZPiLKA23']Bedzie i szczescie..... smigamy.....[/quote] Musi być!!! Trzymamy kciuki...
×
×
  • Create New...