-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
[quote name='Wia']ewu a nie dalabyś rady wziąć ze sobą do Łodzi też mamuśkę? mam koleżankę, która by mogła ją odebrać z Łodzi i przywieźć do mnie[/QUOTE] Pieski są w Pszczynie. No mogę wziąć mamusię. Pogadam z Klaudus, trzeba gdzieś dać szczeniaki... Tak byłoby wygodnie. Ja myślałam o pociągu ale jak bym miała dwa pieski to niezbyt możliwe. Załatwię to jakoś, muszę :)
-
[quote name='malagos']Rano dostałam sms-ka, ze Tika ślicznie przespała noc na posłanku i po spacerze zjadła śniadanie. U nas też dwa dni to ledwo co skubnęła, tęskniła za Basią, potem juz wylizywała miskę do czysta :)[/QUOTE] To dobrze, kochana moja malutka...poryczałam się... Ja też za nią tęsknię, codziennie oglądam zdjęcia.To wyjątkowo dobry piesek. Pani Doroto wybrała Pani ideał:))
-
Musimy to jakoś zorganizować. Ja dowiozę mamuśkę na Śląsk, dalej może Malagos załatwisz z Figu. Sezamka zawiozę pociągiem do Łodzi. Jak po niego pojadę, to zaszczepię całą siódemkę. Pisałam do Klaudus smsa ,bo trzeba psiaki odrobaczyć przed szczepieniem. Mam nadzieję,że w punkcie to robią. Klaudia i tak ma piekiełko ale bez niej ani rusz...Głupio mi ,że jeszcze ją nękam:( Co począć ze szczeniakami, nie damy im przecież zginać.Ja dalej rozsyłam wątek. Umrę prze tą dogomanię, całe noce się zamartwiam, tyle tych bied....:(((
-
Sezamek ma już dt, mamuśka też:multi: To jeszcze 5 -ka maluszków i gotowe. ;)Tikuniu wybacz offa ale ty kochanie już grzejesz doopkę
-
[quote name='Wia']słuchajcie kochane ludziki, ja mogę wziąć mamuśkę na dt o ile ktoś chętny :) pokryje koszty sterylki. jest tylko jeden mały problemik, mam do dyspozycji dla psików w tym moich (suni i piesia) jeden pokój, ale jeśli jest krytyczna sytuacja to na okres sterylki i odchowania mamuśki - może się z nami troszeczkę pognieść :) tylko tyle mogę zaoferować. lepsze to niż schron. mój nr 506202335 mieszkamy w W-wie na Żoliborzu.[/QUOTE] Super:)) To teraz jeszcze szczeniaczki:)) Sezamek już jedzie do Łodzi:)) Więc zostało 5 małych problemów...
-
[quote name='Paulina_mickey']Właśnie się dowiedziałam, że wczoraj właściciel zgarnął psiaka i dziś jak pojawiła się szansa na pomoc dla niego, dzięki [URL="http://www.dogomania.pl/members/7443-Ania_i_Kropka"]Ania_i_Kropka[/URL] to właściciel stwierdził, że jednak nie chce go oddać. :( Ciekawe jak długo to zainteresowanie będzie trwało:angryy: Dziękuje za chęć pomocy, ale chyba nic nie możemy zrobić w tej sytuacji. :shake:[/QUOTE] Trzymaj rękę na pulsie. Właściciel nie ma prawa bić psa. Warto dyskretnie wypytać sąsiadów. Jeśli to potwierdzą trzeba zawiadomić jakąś terenową instytucję.
-
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
ewu replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='abra43']To nie zrobiło zwierzę to zrobił "człowiek" czasami wstydze sie ze jestem człowiekiem psinko trzymaj sie Mikusiu przetrzymaj najgorsze juz potem będzie lepiej jeszcze znajdziesz kochajacy cie domek całuje cię w pycholek[/QUOTE] Tak, rana jest równo wycięta. Boże , co to za sadyzm.......:-( Też wesprę biedaka. -
Mam pomysł , maleńki ale może jakoś poprawi sytuację( nieco). Otóż stanę na głowie i załatwię komplet szczepień dla rodzinki i Sezamka. Dostaną książeczki zdrowia, będą bardziej "chodliwe"... Co Wy na to? Może ktoś coś też kapnie żebym nie zbankrutowała:) Trzeba je odrobaczyć na cito , ważne przed szczepieniem.
-
[quote name='necianeta89']Padam, oglądaliście kiedyś film "Marley & Me" ?? Mam wrażenie, że kropka to taki Marley. To demon, nie pies. Gdy wracam z pracy to w domu panuje istny chaos. Właśnie znalazłam miotłę w łóżku. Ziemniaki w przedpokoju, łazienka przeniosła się do kuchni. A ta mała menda cieszy ogon. Uratowała by nas klatka na tą zołze. a tu film: (jeśli ktoś nie widział - polecam) [video=youtube;0UMMGNxg1Lg]http://www.youtube.com/watch?v=0UMMGNxg1Lg[/video][/QUOTE] Matko , co za piorun.... Martwię się:((( To zabawnie brzmi ale gorzej to wytrzymać. Neciu w poniedziałek dotrze kaska na te kostki, cholerny bank coś mi namieszał na koncie i nie mogłam robić przelewów. Już działa:)))
-
Pamiętam fotki tej suni ( niestety ich nie ma:(. Była beżowa, dość długi włos, ciemne oczka. To o niej nic nie wiadomo....:(( [url]http://www.dogomania.pl/threads/215921-Kolejny-quot-wyrzut-sumienia-quot-Co-robi%C4%87/page2[/url]
-
[B] Zajrzyjcie proszę... [url]http://www.dogomania.pl/threads/216723-Psia-Rodzinka-Mama-i-5-cioro-male%C5%84kich-dzieci.W-zimnej-schroniskowej-budzie...POM%C3%93%C5%BB[/url] [/B]
-
[quote name='malagos']ewu, Ty myśl kobieto, jak tę rodzinkę ocalić................ A ja idę płaknąć sobie po Tikusi. I już.[/QUOTE] Matko , nie wiem... Mogę porozwozić , coś trzeba zrobić.
-
[quote name='Klaudus__'][I]To bardzo daleko - caly czas rozpytuję,ale na razie nic się nie pojawiło - szukam dalej... Też bym wolała,żeby był bezpieczny w dt...[/I][/QUOTE] Ja psiaka zawiozę . Zabiorę go od Klaudus i mogę pociągiem dowieźć do Łodzi. Można tez spytać Figu.Kursuje na trasie Katowice- Warszawa.We środę mogę zrobić akcję i przewieźć psiaka. Jeśli jest inna opcja, to ja też jestem do dyspozycji.
-
[quote name='Klaudus__'][I]Ciocia! To przeca mama całej Rodzinki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216723-Psia-Rodzinka-Mama-i-5-cioro-male%C5%84kich-dzieci.W-zimnej-schroniskowej-budzie...POM%C3%93%C5%BB[/url].. Pani Basiu... Ja to na dogo jedna z tych "naj - gorszych niestety... ;) Więc jaki tam anioł ;)[/I][/QUOTE] Anioł, anioł:))