Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Oj to cudnie by było.Może byśmy to jakoś zorganizowały żeby ja mogła się dostać do Łodzi. Albo Sezamek ...:)) Podaj mi na pw numer telefonu , jak masz stacjonarny to też.Zadzwonię w poniedziałek i wszystko ustalimy:))
  2. [quote name='Wia']ewu a nie dalabyś rady wziąć ze sobą do Łodzi też mamuśkę? mam koleżankę, która by mogła ją odebrać z Łodzi i przywieźć do mnie[/QUOTE] Pieski są w Pszczynie. No mogę wziąć mamusię. Pogadam z Klaudus, trzeba gdzieś dać szczeniaki... Tak byłoby wygodnie. Ja myślałam o pociągu ale jak bym miała dwa pieski to niezbyt możliwe. Załatwię to jakoś, muszę :)
  3. [quote name='malagos']Rano dostałam sms-ka, ze Tika ślicznie przespała noc na posłanku i po spacerze zjadła śniadanie. U nas też dwa dni to ledwo co skubnęła, tęskniła za Basią, potem juz wylizywała miskę do czysta :)[/QUOTE] To dobrze, kochana moja malutka...poryczałam się... Ja też za nią tęsknię, codziennie oglądam zdjęcia.To wyjątkowo dobry piesek. Pani Doroto wybrała Pani ideał:))
  4. Musimy to jakoś zorganizować. Ja dowiozę mamuśkę na Śląsk, dalej może Malagos załatwisz z Figu. Sezamka zawiozę pociągiem do Łodzi. Jak po niego pojadę, to zaszczepię całą siódemkę. Pisałam do Klaudus smsa ,bo trzeba psiaki odrobaczyć przed szczepieniem. Mam nadzieję,że w punkcie to robią. Klaudia i tak ma piekiełko ale bez niej ani rusz...Głupio mi ,że jeszcze ją nękam:( Co począć ze szczeniakami, nie damy im przecież zginać.Ja dalej rozsyłam wątek. Umrę prze tą dogomanię, całe noce się zamartwiam, tyle tych bied....:(((
  5. Sezamek ma już dt, mamuśka też:multi: To jeszcze 5 -ka maluszków i gotowe. ;)Tikuniu wybacz offa ale ty kochanie już grzejesz doopkę
  6. [quote name='Wia']słuchajcie kochane ludziki, ja mogę wziąć mamuśkę na dt o ile ktoś chętny :) pokryje koszty sterylki. jest tylko jeden mały problemik, mam do dyspozycji dla psików w tym moich (suni i piesia) jeden pokój, ale jeśli jest krytyczna sytuacja to na okres sterylki i odchowania mamuśki - może się z nami troszeczkę pognieść :) tylko tyle mogę zaoferować. lepsze to niż schron. mój nr 506202335 mieszkamy w W-wie na Żoliborzu.[/QUOTE] Super:)) To teraz jeszcze szczeniaczki:)) Sezamek już jedzie do Łodzi:)) Więc zostało 5 małych problemów...
  7. [quote name='Paulina_mickey']Właśnie się dowiedziałam, że wczoraj właściciel zgarnął psiaka i dziś jak pojawiła się szansa na pomoc dla niego, dzięki [URL="http://www.dogomania.pl/members/7443-Ania_i_Kropka"]Ania_i_Kropka[/URL] to właściciel stwierdził, że jednak nie chce go oddać. :( Ciekawe jak długo to zainteresowanie będzie trwało:angryy: Dziękuje za chęć pomocy, ale chyba nic nie możemy zrobić w tej sytuacji. :shake:[/QUOTE] Trzymaj rękę na pulsie. Właściciel nie ma prawa bić psa. Warto dyskretnie wypytać sąsiadów. Jeśli to potwierdzą trzeba zawiadomić jakąś terenową instytucję.
  8. Ja już się umówiłam z dt w Łodzi. Zawiozę psiaka w przyszłym tygodniu. Wzięłabym go od Klaudii we wtorek albo środę i we czwartek zawiozła do domku.
  9. [quote name='abra43']To nie zrobiło zwierzę to zrobił "człowiek" czasami wstydze sie ze jestem człowiekiem psinko trzymaj sie Mikusiu przetrzymaj najgorsze juz potem będzie lepiej jeszcze znajdziesz kochajacy cie domek całuje cię w pycholek[/QUOTE] Tak, rana jest równo wycięta. Boże , co to za sadyzm.......:-( Też wesprę biedaka.
  10. Mam pomysł , maleńki ale może jakoś poprawi sytuację( nieco). Otóż stanę na głowie i załatwię komplet szczepień dla rodzinki i Sezamka. Dostaną książeczki zdrowia, będą bardziej "chodliwe"... Co Wy na to? Może ktoś coś też kapnie żebym nie zbankrutowała:) Trzeba je odrobaczyć na cito , ważne przed szczepieniem.
  11. [quote name='zula131']No to ruszamy z tym wątkiem ;) Za dużo, za dużo tych bied... :([/QUOTE] Dziękuję, że jesteś:)))
  12. [quote name='necianeta89']Padam, oglądaliście kiedyś film "Marley & Me" ?? Mam wrażenie, że kropka to taki Marley. To demon, nie pies. Gdy wracam z pracy to w domu panuje istny chaos. Właśnie znalazłam miotłę w łóżku. Ziemniaki w przedpokoju, łazienka przeniosła się do kuchni. A ta mała menda cieszy ogon. Uratowała by nas klatka na tą zołze. a tu film: (jeśli ktoś nie widział - polecam) [video=youtube;0UMMGNxg1Lg]http://www.youtube.com/watch?v=0UMMGNxg1Lg[/video][/QUOTE] Matko , co za piorun.... Martwię się:((( To zabawnie brzmi ale gorzej to wytrzymać. Neciu w poniedziałek dotrze kaska na te kostki, cholerny bank coś mi namieszał na koncie i nie mogłam robić przelewów. Już działa:)))
  13. Pamiętam fotki tej suni ( niestety ich nie ma:(. Była beżowa, dość długi włos, ciemne oczka. To o niej nic nie wiadomo....:(( [url]http://www.dogomania.pl/threads/215921-Kolejny-quot-wyrzut-sumienia-quot-Co-robi%C4%87/page2[/url]
  14. Te wątki Klaudus nie są zauważane, nawet ja , a staram się być na z tą wspaniałą Dziewczyną nie mam o wielu pojęcia. Trzeba jakoś to ruszyć. Wczoraj prawie do 4 rano ( to już dzisiaj:) )rozsyłałam ludziom zaproszenia na wątek. Nadal cisza ale mam nadzieję,że się ruszy.
  15. [quote name='ewu'][I]Pisałam na wątku Sezamka,ze mogę, go zawieźć do Łodzi. Przyjechałabym do Pani i przywiozła te rzeczy dla psiaków.[/I][/QUOTE] Znowu zeżarło fotki i wątek dziwnie działa.
  16. [quote name='zula131']Link nie działa... http://www.dogomania.pl/threads/216723-Psia-Rodzinka-Mama-i-5-cioro-male%C5%84kich-dzieci.W-zimnej-schroniskowej-budzie...POM%C3%93%C5%BB
  17. [B] Zajrzyjcie proszę... [url]http://www.dogomania.pl/threads/216723-Psia-Rodzinka-Mama-i-5-cioro-male%C5%84kich-dzieci.W-zimnej-schroniskowej-budzie...POM%C3%93%C5%BB[/url] [/B]
  18. Wybaczcie ale te małe istoty są w okropnej sytuacji. Trzeba pomóc zanim będzie za późno.Zapraszam i proszę .... http://www.dogomania.pl/threads/216723-Psia-Rodzinka-Mama-i-5-cioro-male%C5%84kich-dzieci.W-zimnej-schroniskowej-budzie...POM%C3%93%C5%BB
  19. No to co robimy akcję - Sezamek jedzie do Łodzi? Już obejrzałam pociągi. Jest nieźle. dajcie znać , czekam:)
  20. [quote name='malagos']ewu, Ty myśl kobieto, jak tę rodzinkę ocalić................ A ja idę płaknąć sobie po Tikusi. I już.[/QUOTE] Matko , nie wiem... Mogę porozwozić , coś trzeba zrobić.
  21. [quote name='Klaudus__'][I]Wszystko potrzebne... Wysłać do mnie można jak najbardziej :) [/I][/QUOTE] [I]Pisałam na wątku Sezamka,ze mogę, go zawieźć do Łodzi. Przyjechałabym do Pani i przywiozła te rzeczy dla psiaków.[/I]
  22. [quote name='Klaudus__'][I]To bardzo daleko - caly czas rozpytuję,ale na razie nic się nie pojawiło - szukam dalej... Też bym wolała,żeby był bezpieczny w dt...[/I][/QUOTE] Ja psiaka zawiozę . Zabiorę go od Klaudus i mogę pociągiem dowieźć do Łodzi. Można tez spytać Figu.Kursuje na trasie Katowice- Warszawa.We środę mogę zrobić akcję i przewieźć psiaka. Jeśli jest inna opcja, to ja też jestem do dyspozycji.
  23. Jestem też u psiaków. Gdzie wysłać pluszaki , może kocyki są potrzebne?
  24. [quote name='Klaudus__'][I]Ciocia! To przeca mama całej Rodzinki! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216723-Psia-Rodzinka-Mama-i-5-cioro-male%C5%84kich-dzieci.W-zimnej-schroniskowej-budzie...POM%C3%93%C5%BB[/url].. Pani Basiu... Ja to na dogo jedna z tych "naj - gorszych niestety... ;) Więc jaki tam anioł ;)[/I][/QUOTE] Anioł, anioł:))
×
×
  • Create New...