-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
[quote name='Tigress']No to wspaniale ,że się wszystko dobrze układa:) Jak była u mnie, też był problem z piciem wody. Piła więcej jak jadła suchą karme, a znacznie mniej jak podjadała coś gotowanego. Ponoć to normalne bo w gotowanym jest więcej wody i pies jej tyle już pić nie musi. ( tak miałam i ze swoim i też się niepotrzebnie martwiłam) Romenka, czy Punia miała robione badania krwi aby jej sprawdzić wątrobę i nerki? Gdy była u mnie, zauważyłam jeszcze u niej takie lekkie łysienie w okolicy oczu i noska, Focus miał to samo a nawet w wiekszym stopniu bo pysk był prawie łysy. Jest super płyn i po tygodniu już mu sierść odrosła a teraz nie ma po tym śladu. Trzymam mocno kciuki za małą bo jest kochana:)[/quote] Nie wiem słonko ale był u niej weterynarz i powiedział że jest zdrowym pieskiem.Ja będę dzwoniła po 1-wszym do Państwa bo teraz już nie mam nic na koncie i zapytam się.Mam nadzieje że wszystko wygląda dobrze...
-
oj cięzka.Zaraz może poszukam w mapie dogo... Hotelik wolalabym żeby odpadł ponieważ każdy grosz jaki idzie na Diankę wolę oddac na leki i karmę a że pieniędzy nia ma jak narazie dużo to każdy grosz się liczy. Co do karmy rozmawiałam z ASICĄ i ona doradza BRITE i chyba tak zrobię.Kosztuje 60 zł (jeśli uda się zalatwić hurtowo) a powinna wystarczeć prawie na miesiąc. Nie wiem kombinuje jak moge by pieniążków starczyło :oops:
-
Kochani byłam u Pani weterynarz i jest problem.Nie moge Diany zabrać na żadno prześwietlenie(wiecie kiedy:razz: ) ponieważ Diana musi być na czczo a to jest nielada kłopot więc pozostaje nam zabranie jej do mnie i dopiero wtedy. Mam w tej chwili kontrole co i ile może kosztować.Więc tak:Prześwietlenie z uśpieniem kosztować będzie ok 80 zł ale prześwietleń musi być 3 (kręgosłupa,kręgów szyjnych i bioder) te dwa kolejne prześwietlenia beda kosztować ponad 30 zł czyli bedą dużo tańsze) i teraz badanie krwi którym bedzie wszystko jak również to czy Diana może być uspana a na to trzeba mieć wyniki wątroby i nerek) i kosztować będzie ok 70 zł.Na wszytko będe miala fakture :evil_lol: :eviltong: .Pani będzie podawać jej bonharen jednak żadnej odpowiedzialności za to nie bierze:shake: a każdorazowe podanie będzie kosztowało ok 25 zł. I co wy na to?? W takim razie będę chciała Dianę jak najszybciej wyciągnąć ,może już w środę ale jest znów pod gorkę ponieważ między 4 a jedenastym lutym mussze jechać do Tomaszowa z nowiną o dzieciątku (w końcu już najwyższy czas bo ostanim razem się nie udało z powodu śmierci TZ-a babci[']) więc nie wiem w końcu co mam robić.Mi zależy na jak najszybszym wyciągnięciu jej ale nie będę mogła jej zabrać.Była by ta możliwość ale musiałby Diankę ktoś na 2-3 dni przetrzymać. Napiszcie jeśłi macie jakieś pomysły:-(
-
[quote name='Kobold']:flaming::flaming::flaming::bigcry::bigcry:nie pisze wiecej:placz: a badania na tokso??? :glaszcze:Badanie na toksoplazmoze zrobiłam,słoneczko nie martw się jednak wyniki u gina a wizyta dopiero 8-mego i wtedy dopiero dowiem się jaki wynik ale będzie dobrze:multi: Dziękuje za pamięć Kobold :Rose::buzi:
-
hehehe :evil_lol: Kobold paluszki muszą szybciej skakać po klawiaturze :evil_lol: ale i tak jestem pełna podziwu:calus: Dziękuje wszystkim za tak szybkie odpowiedzi przynajmniej GreenEvil jest zwolniona z mojego gderania:diabloti: Dobrze wiedzieć że zawsze mogę prosić o fakturę.Zaraz sobie wydrukuje albo spiszę dane AFN i teraz bez tego nigdzie się nie ruszam :evil_lol:
-
[quote name='Kobold']No jestem :lol:a tu tyle nowych wydarzen :crazyeye: romenka na wszystko co jest zwiazane z Dianka bezposrednio np. leki, wet., karma bierzesz fakture,ktora musi byc wystawiana na AFN. Musisz podac pelna nazwe AFN siedzibe i numer NIP (czasami Regon ale nie jestem pewna ). Teraz to sie rozumie :evil_lol: O jej człowiek uczy się coraz to nowszych rzeczy;) ale żeby być aż tak małopojętną...:shake: Oki w takim razie faktury bedą:evil_lol: Powiedzci mi tylko czy każdy lekarz ma prawo na moja osobistą prośbę wystawić fakturę??:oops: Ostanie pytanie:eviltong:
-
SANA i Jaśminka Znalezione Na Poligonie mają wspaniałe domy
romenka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Anetko coż Ty masz za piękności :loveu: Niedowiary:loveu: Pieseńki hopajcie i szukajcie szybciutko domków... -
Dostałam zgodę na przelanie pieniędzy z AFN na TZ-a konto.Jak tylko przyjedzie do domu podam GreenEvil nr konta i pieniądze do środy powinny być na jego koncie. Może ktoś mi tu wyjaśni(bo już głpio mi pytać o wszystko GreenEvil a jestem niekumata całowicie :oops: ) o jaką fakturę chodzi??GreenEvill napisała bym wzieła fakturę na AFN.U lekarza mam wziąć??Kurcze ja to już jestem naprawdę zielona:shake: w takich sprawach:oops: i jeśli tak to mam lekarza prosic o wystawienie faktury,czy tak??Czy chodzi o bank że musze jakąś fakturę wziąć z banku jak wypłacę pieniążki:oops: ?? Tylko błagam proszę nie krzyczeć na mnie ale jestem jeszcze młoda ;)
-
JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Charakterny;) mały piesek
romenka replied to FikuMiku's topic in Już w nowym domu
Ja znowóż myślę że piesek jest przerażony z powodu przeżyć które doznał ale możliwe że jest tak jak mówi Jo37(tfu,tfu,tfu) -
JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Charakterny;) mały piesek
romenka replied to FikuMiku's topic in Już w nowym domu
Podaj mi na adres zdjęcia to wstawie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Bardzo trzymam kciuki by piesek szybciutko odnalazł swojego właściciela. -
[quote name='Dorothy']Dianka jest przesliczna....:loveu: Sliczna śliczna:loveu: i oby jak najszybciej znalazła się u mnie w mieszkanku:cool3: Przypominamy że shirrrapeira wystawiła aukcje dla dianki na bazarku więc do dzieła :evil_lol: A przedmioty bóstwo :loveu: : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40337
-
OK napisalam do GreenEvil przy okazji zapytałam się czy w wątku rozliczeniowym Dianki będzie widać wpłaty uzytkowników allegro(chodzi o to bym wiedziała że ci użytkownicy akurat wpłacili pieniązki na Diankę by móc wysłać im zdjęcia na deskop)Poprosiłam również o pozyczenie pieniędzy -100zł które 1-wszego przeleje na głowne konto AFN jak również o przelanie tych pieniążków na konto TZ-a które podam wieczorem bo martwie się że się w czymś pomylę a jak TZ będzie to przyjamniej będę miala pewność że pieniązki dojdą na konto bo ja w tym zielona kompletnie jestem:oops: .W sumie będziemy mieć 220 zł. Mam nadzieje że nikt nie jest na mnie zły za to:oops:
-
[SIZE=1]Punia ma się wspaniale w nowym domku i zeswoimi właścicielami:loveu: Bardzo jest kochana i bardzo się o nia troszczą Pani Halinka i jej mąż:loveu: Troszkę jest problem z piciem wody ale tak jak konisia mówi żaden pies na własne życzenie się nie odwodni wiec trzymajmy kciuki by wszystko wróciło do normy. Weterynarz mówi że piesek jest zdrowy ale okazuje się że pUnia nie ma 3 lat tylko półtora roku:crazyeye: Wszyscy szczęsliwi i oby wszystki peski w tak dobre ręce trafiały jak moja Punia tego im życzę:multi: O to dla przypomnienia zdjęcia Puni :loveu: [img]http://img206.imageshack.us/img206/4892/zdjcie97xo2.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img261.imageshack.us/img261/2573/zdjcie95mu4.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img206.imageshack.us/img206/1464/zdjcie85up7.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img209.imageshack.us/img209/536/zdjcie76tj6.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img209.imageshack.us/img209/3641/zdjcie67ix0.jpg[/img] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]