Jump to content
Dogomania

kurczak_wtw

Members
  • Posts

    40
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kurczak_wtw

  1. aaaa nareszcie znalazłam Waszą galerię!!! ja to-niezwykle spostrzegawcza osóbka, która rozszyfrowała imię piesy ze zdjęcia na plfoto (nick skorupka). twoja Aza jest CU-DO-WNA!!! i wszystko wskazuje na to, że mieszkamy niedaleko-ja na Ursynowie stacja imielin :p .pozdrawiam!
  2. savy, jak duży jest twój psiutek? bo mi wygląda na wypisz wymaluj owczarka środkowoazjatyckiego. pięęęęękny jest:loveu:
  3. 1. pies: Misiek autor: kurczak_wtw tytuł: łapiemy słonko na pomoście [IMG]http://i16.photobucket.com/albums/b49/kurczak_wtw/P1010219copy.jpg[/IMG] 2.pies: Misiek autor: kurczak_wtw tytuł: trzeba być czujnym! (nigdy nie wiadomo co czycha w jeziorze) [IMG]http://i16.photobucket.com/albums/b49/kurczak_wtw/P1010071copy.jpg[/IMG]
  4. trzymam kciuki, żeby sunia z tego wyszła! jeżeli to babeszjoza, a sunia ma 12 lat to naprawdę szczęście, że przeżyła. znam wiele młodych psów, które wykończyły kleszcze :shake: . mojego poprzedniego psa też dopadła babeszjoza, udało się go wyratować, ale choroba wpłynęła na ogólne pogorszenie jego stanu i trzeba go było w końcu po roku uśpić, tak strasznie szybko się zestarzał :shake:. a wet :angryy: szkoda gadać, badań nawet nie zrobił twojej suni. matoł jeden.
  5. no właśnie-jaka ta sierść pyrkowa jest w dotyku? bo raz wygląda na szorstkawą, a raz na mięciutką :razz:
  6. zawsze chciałam mieć CC :oops: twoja Isztar jest po prostu rewelacyjna (nie jest aż taka gruba :mad: ). a jakie ma śliczne oczka!!!
  7. jak dla mnie wygląda trochę jak podhalańczyk, albo golden, albo labek. śliczności!
  8. :laola: brawo brawo dla nowej pani Salomonka!!!nie będziesz żałowała swojej decyzji-Salomonek jest wspaniały!!!:laola:
  9. Madziek- widziałam Salomona w Psim Losie, gdy brałam stamtąd mojego ślicznego Misia. tak mi było strasznie go szkoda, myślałam o przygarnięciu go, ale Salomonek wymaga duuużo więcej czasu niż mogłabym mu poświęcić. jesteśmy razem z Misiem częstymi gośćmi w Psim Losie i gdy przy każdej wizycie patrzyłam na Salomonka, tak mi się płakać chciało, ten psinek zasługuje na raj na ziemi po tym co przeszedł!!! trzymamy kciuki za jego nowy domek!!!
  10. jesteście cudowne, że znalazłyście Salomonkowi dom!!!:cunao: spotkałam tego ślicznego piesa i strasznie się cieszę, że wreszcie weźmie go ktoś, kto zapewni mu wspaniałą starość!!! Salomonku trzymamy kciuki!!!
  11. witam.pomysł nakręcenia na piłeczkę za pomocą innego psa skutkuje genialnie! wczoraj poszliśmy z moim "niepiłeczkowcem" do znajomego psa-maniaka piłeczkowego, efekty przyszły po 10 minutach! Misiek zauważył, jaką radochę sprawia pańci ten biegający za piłką piesek, więc sam zaczął entuzjastycznie za nią latać. biegnie za nią, ale nie bierze jej w zęby, ale myślę, że na to przyjdzie pora. poza tym, Misiek najbardziej cieszy się, gdy wracam do domu, więc wtedy rzucam mu piłeczkę-chcę żeby skojarzył bieganie za piłką=taka sama radocha, jak gdy pańcia wraca. to naprawdę skutkuje:cool3:
  12. rewelacyjna!!! a ten "pieprzyk" :cool3:
  13. Tara jest rewelacyjna!!!:loveu: Lolcia też, ale Tara!!! cudna!
  14. :puppydog: nie jest dobrze drodzy dogomaniacy!:-( dziś byliśmy z Misiaczkiem na RTG-łapka zrasta się bardzo powoli. jesteśmy już miesiąc po zdjęciu gipsu, a w łapie jedna kość w ogóle nie zrasta się, a druga dopiero zaczyna tworzyć nową tkankę. :angryy:zabiłabym tego, kto dopuścił do sytuacji, że pies przed operacją chodził ze złamaną nogą prawdopodobnie nawet przez parę miesięcy:-o :chainsaw: :plzdie: . pozostaje mi tylko wierzyć w cudowne ozdrowienie i ponownie prosić Was o trzymanie kciuków:placz: .ja pozdrawiam, a Miś puszcza do was oczko ;) [IMG]http://i16.photobucket.com/albums/b49/kurczak_wtw/misio028copy.jpg[/IMG]
  15. czy ktoś może wie, kiedy ta impra odbywa się w warszawie?:p
  16. używam smaczków "domowych" tzn. na przykład sera żółtego, jakiegoś dobrego mięska.Misiek woli to od ciasteczek pisich, ale zajada jakby od niechcenia-on w ogóle jest dosyć wybredny i niezbyt chętnie je. Na razie uczę go np. "do mnie" na pochwałę, bo jest bardzo spragniony miziania i w sumie idzie nam w miarę nieźle. Co nie zmiena faktu, że chciałabym, aby latał za piłką ;)
  17. czy da się nakręcić psa na piłeczkę za pomocą innego psa? tzn. jak pies zobaczy, że ten drugi ma z piłeczki taką super radochę, to czy sam może uznać tą piłkę za coś fajnego? pytam, bo moja babcia ma psa, który poza piłką świata nie widzi, a ja mam przygarniętego biedulka(ok. 2-3 letni), który w ogóle nie umie się bawić :shake:. chciałabym go szkolić "do piłeczki", ponieważ w sumie nie bardzo cieszą go smaczki...help!:puppydog:
  18. no to powiedzcie mi co to takiego::evil_lol: [IMG]http://i16.photobucket.com/albums/b49/kurczak_wtw/misio011.jpg[/IMG] [IMG]http://i16.photobucket.com/albums/b49/kurczak_wtw/MISIOOOO.jpg[/IMG] dodam, że podejrzewamy go o jakieś powiązania z kaukazem:cool3: tylko skarłowaciałym, oraz może ON-kiem "kudłaczem"?
  19. oto moje szczęście kochane cudowny Misiek, niektórzy może kojarzą go ze strony kaukazów. jest ze mną od miesiąca, mam ciężkiego fioła na jego punkcie, z każdym dniem jest coraz wierniejszym, najlepszym przyjacielem, jakiego mogłam sobie wymarzyć!!! pierwsze zdjęcie jeszcze w lecznicy Psi Los, której zawdzięczamy WSZYSTKO: [IMG]http://i16.photobucket.com/albums/b49/kurczak_wtw/Jun0706163807.jpg[/IMG] nasze pierwsze spotkanie(chyba już wiedział, że pójdzie do nowego domku:loveu: ): [IMG]http://i16.photobucket.com/albums/b49/kurczak_wtw/MISIOOOO.jpg[/IMG] (złamana łapka tuż po zdjęciu gipsu, jeszcze z drutem w środku) pierwsze chwile w domu(jaki dumny):cool3: : [IMG]http://i16.photobucket.com/albums/b49/kurczak_wtw/misio011.jpg[/IMG] spacerek z uśmiechniętą buzią i kochaną paniusią(tak to ja):oops: : [IMG]http://i16.photobucket.com/albums/b49/kurczak_wtw/misio019.jpg[/IMG] dwa tygodnie po przygarnięciu, podczas małej sesyjki z moją koleżanką: [IMG]http://i16.photobucket.com/albums/b49/kurczak_wtw/4.jpg[/IMG] w międzyczasie Misiowi wyjęto drut z łapki i założono opatrunek usztywniający. łapka niezbyt chce się zrastać, mimo wszystkich kości, żelatyn, witamin, twarożków jakie pochłania, ponieważ zanim został zoperowany, nie wiadomo ile chodził ze złamaną łapą:pissed: -trzeba było oczyścić powstałe stawy rzekome i różne okropne rzeczy.niedługo robimy roentgen, TRZYMAJCIE KCIUKI ZA ŁAPKĘ MISIACZKA!!!
  20. uff.jestem teraz w fazie paranoi, że ma mojego małego, ślicznego drobniutkiego pół kaukaza czycha cały świat :shocked!: , wszyscy chcą zrobić mu krzywdę, nawet jego własne jelita :cry:
  21. [quote name='AM']Po narkozie mięśnie są zwiotczałe i przetaczanie psa z boku na bok może doprowadzić psa do skrętu jelit lub żołądka.[/quote] o matko!:-o ale taki jednorazowy incydent mam nadzieję nie sprawi jakichś większych predyspozycji psa do skrętu jelit?? tymbardziej, że Misiek jest duży i wiecznie się sam przetacza i jest przy tym, że tak powiem dosyć wiotki :splat:
  22. wiecie, mnie trochę rozśmieszyło to stwierdzenie z makaronem, ale w końcu usłyszałam to od weta :cool3:. jak tak pomyślę, to w ogóle dosyć dziwny ten wet-napadła na swoich kolegów, jak przetaczali tuż po operacji mojego psa z boku na bok, żeby absolutnie tego nie robili bo dostanie ..............zgadnijcie czego-skrętu jelit:megagrin:
  23. ostatnio usłyszałam od pani weterynarz (!) że pies nie może jeść makaronu, ponieważ dostanie skrętu jelit :hmmmm: , czy to prawda? tak się składa, że muszę swojego trochę podtuczyć, a on nie tyka ryżu, co mam mu w takim razie dawać?? aha i jeszcze jedno-dlaczego nie powinno się dawać psu wieprzowiny???
  24. mój też często daje łapę, a raczej wali tymi mocarnymi łapskami po nogach:lol: a dzisiaj posunął się dalej i próbował mi wejść na kolana (mieszaniec kaukaza).:razz:
×
×
  • Create New...