-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Kochani - dostałam dzisiaj od mojej znajomej na bazarek 2 ksiazki, jak nowe - Senniki! Do wysatwienia na bazarek :) Bardzo się cieszę, to bardzo miłę - teraz jestesmy z Ania zasypane rzeczami na bazarek - no i tutaj rodzi się problem - nie wiemy , co dalej xD Chyba przyjada do nas 2 nawe pieski, a moze i 3 wpadnie do mnie? :) To sie okaże :) Chcemy kupic naszym podopiecznym karme - [url]http://www.allegro.pl/item440348416_eukanuba_sensitive_skin_12kg_2_gratisy_do_wyboru.html[/url] Dostalam odpowiedzi od lekarza weterynarii, przedstawiciela Eukanuby, że tak bedzie odpowiednia dla wszytskich naszych podopiecznych, nie tylko z nadwrażliwoscią pokarmową :) Kurcze, szkoda, ze jestesy tak zablokowane z bazarkami, bo naprawdę to taka strata czasu i marnotrastwo, nie wiem czy nie wystawić bazarku - w koncu nikt na nas nic nie ma, a przemowac się anonimowym donosem? Pfff ;P [B][U] Bardzo dziękuję Annie K. za podarowane książeczki - mnie bardzo się podobają, sama bym miala na nie ochote xD[/U][/B] :loveu:
-
Mam chetny dome, fajny - dla szczeniora, takiego wagoowo średniego, najlepiej czarnego, dobrze by było gdyby o był psiak :) Domek sprawdzony - u babci mojej kolerzanki (miszkałby nad morzem) - chodzi o to, żeby czasami zaszczekał xD Generalnie domek chętny na tak za ok. 2 tygodnie, czy ktoś ma takiego psiaka? :)
-
Dziękuję Madziu :) Ja też z niecierpliwoscią czekam co z tego wyniknie, tak jak powiedziałam, jesli sytuacja ta potrwa znacząco dłuzej to Kiba u mnie zostanie, bo... no bo bestialstwem jest oddac psa po pół roku, i to nawet nie tak dla Kiby co dla mojej suczki, która starsznie ja pokochała i przeżyje rozstanie nawet teraz... Narazie pies jest u mnie na DT, i zobaczymy jak to się dalej potoczy, ale trzymam kciuki :) Ciesze się, ze tutaj wpadłaś - zapraszam częsciej :)
-
[quote name='epe']Cooo?:crazyeye: Matko jedyna,jak to możliwe,że człowiek nie wie skąd cios padnie!:angryy:[/QUOTE] No to jest najdgrosze, bo wiesz -tutaj z kimś sie rozmawia, pod osłoną 'stosunków dobrych i kolezeńskich' a tutaj ta sama osoba robi za plecami gnój ;) Super- tego nawet ja się nie spodziewałam, ale cóż zrobić - to przestroga dla nas na przyszłość, aby bardziej uważać - a osobę nie trudno było wychwycić - moderator musiał przedstawić zarzuty jakie sa na nas podane, zebyśmy mogły się wytłumaczyc, no i padł 1 zarzut co zdradził, bo o tym fakcie wiedziało tylko parę osób, a w zasadzie o 2 szczegółach - koło się zawęziło... :( Niestety, każda z tych osób, była z nami w stosunkach dobrych, wiec tym bardziej tego nie rozumiem, i posądzenie z ust z każdej osób 'z kręgu' byłoby dla mnie wielkim szokiem i zaskoczeniem, a potem koło zawęziło sie jeszcze bardziej... I ciśnie mi się na usta " Cave me, Domine, ab amico, ab innimico, vero me ipso cavebo." [Strzeż mnie, Panie od przyjaciela, od wroga sam się będę strzegł." A niby "Cornix cornici oculum non offidit." - Kruk krukowi oka nie wykole. A na dogomanii niestety to coraz cześtrze, czyży jakaś niezdrowa rywalizacja o zasługi? ;|
-
Sprawdzałam wplaty - przyszła do mnie wpłata maciaszek za bazarek 5 zł. - 'na jedzenie dla dory' :) Dzięki :) No i to wszystko, czy ktoś z Was zna jakąś dobrą karmę, ale BEZ DROBIU!? Najlepiej z kategori 'nietłuczących', ale nie dietetycznych?! Widzialam karmę Eukanuby dla psów w kategorii 1-25 kg., ale nie wiem czy jest taka bez drobiu... hmmm... jak myślicie, czy jak napisze do przedstawiciela Eukanuby to mi odpisze?
-
agitarius tak, to niewątpliwie ta sama osoba - niestety o histori kotów dowidzialam się juz po przekazaniu Dory, powód zmieniania kotów 'miały być zdrowe i przyuczone, a były całkowite dzikusy' - nie wiedziałam, że Karolina jest na miau, choć wiedziałam, ze lubi kot. Wiesz, - ja wcześniej domku nie sprawdzałam, robila to Ania, to była jej decyzja o wydaniu Dory, ja zawiozłam i dopiero tm miałam mozliwośc wybadania terenu... Chyba rzeczwiście powinna ta osoba być na czarnych kwiatkach...
-
[quote name='ATLANTYDA']Zawsze się znajdzie życzliwy ,ale na dogo to chyba nie pierwszy raz ,po prostu niektórych trzeba dzielić przez dwa :rolleyes::lol!:[/QUOTE] :evil_lol: Tych 'życzliwych' jest tutaj aż za dużo ;) Ale tak jak mówie - nie ma powodów do paniki :) Wiecie co? Chciałabym podziękowac wszystkim odwiedzającym wątek, tym którzy aktywnie biorą udział w naszych działaniach i ktorzy tak dzielnie nas wspierają, i jak coś się dzieje to stoją za nami murem nawet osoby, które wcześniej też miały do nas jakieś 'ale' :) Szczególne podziękowania tutaj należą dla Epe (oczywiscie dla wszystkich innych też), a to dlatego, że gdyby nie Epe, która ostatnio bardzo mnie zaskoczyła, to nie wiem co by było z Dzekiem - czy miałby tak wspaniały dom (a to nadal moje oczko w głowie), no i nie byłoby tego co mamy - teraz pewnie trzesłybyśmy portkami przez te donosy, a tak kiedyś pamietam Epe tłumaczyła mi o słusznosci wystawiania i pilnowania rozliczeń - wzięłam to sobie wtedy cholernie do serca, no i popatrzcie - sprawdziło się :) Dzieki ;*
-
[quote name='dziadziowa'][CENTER]Świństwo wiecie co! Każdy stara się jak może dbać o swoje zwierzaki a ludzie co powinni to zrozumieć jeszcze podkładają świnie! Do donosiciela-[SIZE=3][COLOR=Red] [B]WSTYDŹ SIĘ!!![/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER][/QUOTE] Spokojnie, spokojnie - wyjaśni się :) A jak się wyjasni to przynajmniej będzie oficjalna wypowiedź moda, i już nie bedzie podstaw do kolejnych podejrzeń - ja jestem PEWNA, że sie wyjasni, bo zarzuty absurdalne, a modka ma blisko, to jakby miała wątpliwości to herbatka/kawka czeka - ciacho też się znajdzie, wiec zapraszamy :) Dzieki za adres, jutro wszytsko hurtem postaram sie powysyłać :)
-
[quote name='maciaszek']Matko, ludziom się chyba nudzi i szukają na siłę sensacji... Mam nadzieję, że sprawa się szybko wyjaśni.[/QUOTE] Wiesz, ja też mam takąnadzieję, bo własnie chcialam wystawiac bazarki na Doris... Ale w zasadzie nie widzę powodów dla których miałoby se nie ywjasnić - pzeciez kazdy kto sledzi wątek, wiec, że rolziczenia są stale aktualizowane, i o naszych zwierzakach wszystko wiadomo, a no i widac na które zwierzaki idą pieniazki, wiec nie widze problemu :) Wiesz, moderator ma obowiązek reagowac na zgłoszenia - niech poweruje wątek - dobrze, że mamy taki watek - tutaj jest chyba wszytsko czarno na białym :)
-
Wiecie co? :) Po raz kolejny zaczynam wątpić w dogomaniaków - tzn. powinnam być zła, ale kurcze jestem raczej rozśmieszona ;P Dzisiaj dostałam wiadomosc od moderatora, że sa na nas skargi, a raczej jedna skarga, za wystawianie bazarków na nasze prywatne, adoptowane -w nowych domkach i nieżyjące zwierzeta xD Hmmm.... jak powinnam się zachować? :) Oczywiscie wyjasniam sprawę donosu, osoba, która go wysłała (dzisiaj), nawet nie pofatygowała się, zeby poczytać wątek (a przynajmniej czytać ze zrozumieniem), już nie mówiąc o czytaniu bazarków i watków poszczególnych psiaków ;) Nie no spoks - mam nadzieję, że sprawa sie szybko wyjasni, bo jak wiecie bazarek to jedno z głównych form utrzymania naszych zwierzaków - oczywiście dużo pomagają sponsorzy, ale wiele udało nam się zrobić, dzieki pieniązkom z bazarków ;) Z racji tego, że chcialabym zostawić rozliczenia takie jakie sa dla sprawdzenia moda - żeby nie było, ze coś kombinowałysmy w rozliczeniach po donosie to aktulane wpłaty bedą zamieszczane tutaj :) Na pierwszej stronie będa aktualizacje po zakończeniu sprawy wyjaśniania - oczywiście o co nie musimy się chyba martwić, bo pod tym wzgledem jestesmy czyste :) Post z rozliczeniami ostatni raz był aktualizowany dzisiaj przed otrzymaniem wiadomosci od moderatora, gdyż dodawałam link do bazarku :) Na moja prośbę modka da tutaj raczej znać , gdy sprawa się wyjaśni - wiecie, tak na przyszłosc, niech bedzie w watku :) Kobitko, co tutaj tak cich? :) Czemu nikt nas nie odwiedza? ;P Czuję sie opuszczona - pisze tutaj tylko ja, to jest chyba coś nie 'hallo' xD Wpłyęła do nas wpłata: 2008-09-22 NA UTRZYMANIE ASZKI OD PLUCIARZ kwota 100,00 Dziękujemy kochana ;* Edit. Od rozliczenia Morelki "aha do dolly dodaj do rozliczeń 2x7=14zł za 12 kompresów do oczyszczania ran", a wiec dodaje tutaj :)
-
Czyli wszyscy wyrazili zgodę, pieniazki o kwocie 80,00 zł. przelałam przed chwilka na zwierzaki z Zabrza. Chcialabym wszystkim pomagającym serdecznie podziękować, za sponsoring, za wsparcie w tych trudnych chwilach, i za to, że byliście jak Misio potrzebował pomocy... Myślę, że z tą chwilą można wątek zamknąć...