Dziewczyny,[COLOR=black]pieniążki[/COLOR] z mojego bazarku,które miały iść na ratowanie biednego LOGO,prześlę na psy z Ligoty,może pomogą innemu biedakowi.
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000] LOGO
[*]
[*]
[*]:-( :-( :-( [/COLOR][/B]