Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Tak,napisałam do Alfy,czy Tobi nie może pojechać też do Niemiec,ale odpisała mi,że niestety nie,bo mają komplet:shake: .A nam zostało naprawdę niewiele czasu,aby znaleźć domek Tobikowi.Musimy szukać więc dalej jakiegoś rozwiązania.
  2. A więc zabrałam dzisiaj maluszka od jego pani z J-bia,która wyjeżdża i u której maluszek miał,tak mi się wydaje,bardzo dobrze,bo wypiękniał,zrobił się tłuściutki:loveu: pani ta porobiła mu także szczepienia i oddała razem z nim całą torbę jego rzeczy np.zabawki,miski,smycz,szeleczki i jego ulubionego misia.Faktycznie pani ta o wyjeździe musiała zdecydować z dnia na dzień,no cóż,tak bywa. A nowa rodzinka maluszka mieszka w Żorach,państwo byli nim zachwyceni i obiecali,że będą się nim opiekować najlepiej jak potrafią;) .Ale na wszelki wypadek poprosiłam,aby w razie co dzwonili do mnie. Dziękujemy wszystkim,którzy zaglądali tu do maluszka i ogłaszali go w necie;) .Miejmy nadzieję,że to już ostatni domek malucha i,że będzie mu dobrze:multi:
  3. Z pewnych powodów Dogofanka może mieć u siebie Tobiego tylko do końca lutego.Prosimy wszystkich o pomoc w szukaniu dla niego nowego domku lub tymczasu.SPRAWA BARDZO PILNA!
  4. Jadę dzisiaj z maluszkiem do Żor,pokazać go zainteresowanej pani.Trzymajcie kciuki!!!
  5. W górę,maluchy,na 1!Może ktoś was zabierze!
  6. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1741/p1040260mg7.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5624/p1040261bu6.jpg[/IMG][/URL] __________________
  8. Oby tak dalej Tobiku,bądź grzeczny;)
  9. Mi się wydaje,że rodzice tej młodej osóbki szukają psa na działkę,do pilnowania budowy.
  10. W sprawie maluszka cisza:shake: ,za 9 dni,jak nie znajdzie się domek,zabiorę go do siebie na tymczas,chociaż nie mam za bardzo warunków teraz,no,ale coż.....
  11. Jak ja lubię takie ''odpowiedzialne''osoby,które mają chwilowe zainteresowanie zwierzęciem:mad:
  12. Dalej nikt się nie odezwał w sprawie piesków????????
  13. Pani się już nie odezwała,maluszek dalej szuka domku!!!
  14. Jest pewna kobieta z dzieckiem zainteresowana maluszkiem,z rozmowy wydaje się być w porządku,ale już ciężko mi uwierzyć tylko w czyjeś słowa i zapewnienia.Zobaczymy co z tego wyniknie:roll:
  15. Czy ta sunia jest ciągle w Azylu?Bo ja wczoraj dostałam wiadomość od Tomka,że jakaś bernardynka chora została uśpiona.Nie wiem czy chodzi o Agę,czy ktoś był w Azylu wczoraj albo dzisiaj?
  16. Trzymam kciuki,aby odpowiedzialne domki się znalazły!
  17. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/7880/untitledrh4.png[/IMG][/URL]
  18. Mam 2 tygodnie na znalezienie maluszkowi domu,ogłosiłam go na razie w Jasnecie,ciągle czekam na jego aktualne zdjęcie,chociaż myślę,że przez te 3 tygodnie dużo sie nie zmienił.
  19. To jest następny mail od pani,która wyjeżdża,na moje zapytanie do kiedy maluszek ma czas: witam piesek moze zostac do 14 lutego bo 16 wyjezdzam ,jest mi przykro z tego powodu. > :mad: :mad: :mad: Dobrze chociaż,że powiadomiła mnie 2 tygodnie przed wyjazdem,a nie dzień przed,jedyny plus tej sytuacji!:angryy:
  20. [B]Dogomaniacy z Katowic lub okolic,szukamy pilnie domu lub tymczasu dla Tobiego,ponieważ Dogofanka pracuje i pies cały dzień musi siedzieć sam,co nie wychodzi nikomu na dobre,ponieważ z nudów Tobi robi bałagan w domu, a zamkniecie go w klatce na cały dzień to nie jest raczej dobre rozwiazanie dla niego.Czy ktoś może go zabrać na tymczas,ktoś kto ma warunki i czas?Bardzo pilne,inaczej pies trafi do schroniska![/B]
  21. [B]Oto mail,który dostałam dzisiaj od pani,która zabrała maluszka,która zapewniała,że jest to decyzja przemyślana i,że pieskowi zapewni dobrą opiekę:[/B] witam przepraszam ale to ja od pani wzielam pieska i mam teraz dylemat bo wyjezdzam do londynu i niemoge zabrac ze soba psa.z tego powodu jest mi bardzo przykro ale niewiem co mam z nim zrobic. prosze o kontakt ze mna :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: dziwne,że kilka tygodni temu nie wiedziała,że wyjedzie???!!!!W takich chwilach mam dosyć wszystkiego!!!!! A najlepsze jest to,że ja go nie mogę zabrać do siebie na tymczas,bo mam remont w domu,rozpierducha totalna!!!!!Co robić???????????
×
×
  • Create New...