Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Ja z poprzedniego bazarku pieniądze,które miały iść na LOGO kazałam przekazać na Psy z Ligoty,bo dziewczyny potrzebowały na transport psiaków,a z teraźniejszego bazarku pieniądze pójdą na MAMBĘ I TOGO.
  2. Ja też zrobiłam nową aukcję,na Togo i Mambę.Z poprzedniego bazarku pieniądze kazałam wpłacać na Psy z Ligoty.Tylko tak mogę pomóc.
  3. [URL="http://img411.imageshack.us/my.php?image=p1040258bm6.jpg"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6348/p1040258bm6.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img411.imageshack.us/my.php?image=p1040257nh2.jpg"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6703/p1040257nh2.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img441.imageshack.us/my.php?image=p1040260mg7.jpg"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1741/p1040260mg7.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img168.imageshack.us/my.php?image=p1040261bu6.jpg"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5624/p1040261bu6.th.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ja tylko żałuje,że nie zabrałam ich wszystkich,wtedy jak do nas jechało 5 klusek.Gdybym wiedziała,że nikt tym 2 nie pomoże,to ani minuty bym się nie zastanawiała.Czy naprawdę wszystkie domki tymczasowe w okolicy są zajęte?
  5. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: A on był taki grzeczny i spokojny!
  6. Kurcze,u mnie cisza w sprawie Tobika:shake: ,nikt nie dzwoni,nikt nie pisze.A z niego taki piękny psiak:loveu:.
  7. Jutro postaram się zrobić nastepny bazarek na asty z Ligoty. Mam nadzieję,że ktoś się zlituje nad tym psem i go zawiezie na czas,że nie będzie musiał umierać w cierpieniu i samotności jak Logo!!!!!!!!!!
  8. W górę maluszku:loveu:
  9. Czy dobrze obliczyłam,że te 2 maluchy mają już 3 miesiące?
  10. Niestety,tak wygląda nasz piękny świat:-( ,nikt nie liczy się z naszymi mniejszymi braćmi:shake: . Pieniądze z bazarku,które miały iść na Logo przekazane będą na Psy z Ligoty,a po pierwszym wpłacę ja i moi rodzice na Mambę.
  11. Włsnie zakończył sie mój bazarek z którego pieniądze mają zostać przesłane na AFN dla PSÓW Z LIGOTY. Razem-[COLOR=red]57 zł.[/COLOR] [COLOR=black][/COLOR]
  12. Sorki,ten piesek nie ma nogi w gipsie:oops: ,pomylił mi się z Dudusiem,bo są podobni.
  13. Z tego co ja się orientuję,to ten piesek ma przednią łapke w gipsie.
  14. Mam nadzieję,że piesio szybko dojdzie do siebie i znajdzie nowy domek.
  15. A ja jestem przystojny:cool1: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1741/p1040260mg7.jpg[/IMG][/URL]
  16. Ale jestem piękny:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6703/p1040257nh2.jpg[/IMG][/URL]
  17. Dziewczyny,[COLOR=black]pieniążki[/COLOR] z mojego bazarku,które miały iść na ratowanie biednego LOGO,prześlę na psy z Ligoty,może pomogą innemu biedakowi. [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000] LOGO [*] [*] [*]:-( :-( :-( [/COLOR][/B]
  18. Tego najbardziej się bałam:-( ,zrobiło się zimno a on tam na tym betonie:shake: :-( :-( :-( Logo,tak mi przykro
  19. Biedaku,ja ciągle myślę jak cię zabrać z tego koszmaru!
  20. W górę piękne klusie,może ktoś was zobaczy i pokocha:loveu:
  21. Aż trudno uwierzyć,że nikt z okolic nie pomoże.Tylu dogomaniaków a 2 szczeniaki zostały bez pomocy!!!
  22. Dziewczyny,w przyszłym tygodniu wystawię rzeczy na bazarek na psy z Ligoty,tylko tak mogę pomóc.Na razie zbieram kasę na asta,którego ma zabrać Doddy.To straszne w jakich one warunkach tam muszą żyć:-( .
×
×
  • Create New...