Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Wczoraj poznałam siostrzyczki osobiście,są cuuudne,malusie i puchate,zdjęcia nie oddają ich piękna:loveu:,cieszę się,że Ody jedzie do domku,a Fraszunia też znajdzie swojego ludzia,bo jest przeurocza:loveu:,trzymam kciuki za domki;)
  2. Jeżeli będzie potrzebny piękny tekst do ogłoszeń to polecam Halbinę,jej słowa łapią za serducho. Trzymam kciuki za ,,maluszka,,
  3. Hektorku,przywitaj się z cioteczkami na pierwszej!!! [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1018/tndsc00343fp0.jpg[/IMG]
  4. A więc Viatorek był wczoraj troszkę zszokowany nową sytuacją,normalne,wkońcu zabrali go od wspaniałego stada w nieznane:evil_lol:.Aby dać mu odetchnąć zrobiłam mu na noc posłanko w osobnym pokoju.Dzisiaj Viatorek już bardziej wesoły,miał 2 spotkania zapoznawcze z moimi psiorami,zdjadł troszkę,także pomalutku sobie jakoś radzimy.Do weterynarza pojadę po niedzieli,bo nie chcę go teraz dodatkowo stresować.Także ogólnie jest dobrze,więc proszę się nie martwić o kotecka,będziemy pisać o postępach;) Muszę jeszcze napisać,że żałuję iż cioteczka Halbinka nie dodała do Viatorka gratisu w postaci Inki(zakochałam się):loveu:,całe Halbinkowe stado jest super,słodki Platon,Junior,który jako pierszy wlazł do kołderki przeznaczonej na podróz dla Viatorka-chyba chciał dać nogę do Jastrzębia:evil_lol:,Byron siedział w swoim legowisku jak król-piękny kot:p,a sunie świetne,malucie takie:loveu:a Lemurka kochana czarnuszka,mam nadzieje,że juz nie tęskni za braciszkiem....no,ale wracając do Inki-piękna dama:loveu::loveu:.Nie ma się z resztą co dziwić-jaka pani,takie stadko;) Halbinko,pozdrawiam.
  5. [quote name='oktawia6']2 cioteczki odwiedziły dzisiaj biednego Hektorka:placz:[/quote] Dwie,ale za to jakie fajne;),Hektorku w górę!!!!
  6. Hektor przypomina się cioteczkom z rana;): [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2958/tndsc00358hw7.jpg[/IMG]
  7. Bardzo się cieszę,że koteczki zdrowe.Na Viatorka dom już przygotowany;)
  8. Hektor na Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=262460633[/URL]
  9. Hektor na Ale,gratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/702318_prawie_rottek_czeka_na_swoja_szanse.html[/URL] Jeżeli coś się nie zgadza w ogłoszeniu,dajcie znać,to poprawię.
  10. Na pewno niedługo znajdą sie dwa wymarzone domki dla super dziewczynek;),teraz ludzie wyjeżdżają na Święto Zmarłych.
  11. Halbinko,jeżeli Viatorek zostanie zaszczepiony u Formicy to ja zwrócę koszty szczepienia. Już się nie mogę doczekac jutra,kiedy przytule malucha:cool3:
  12. Psiak bardzo fajny,tylko strasznie chudy:mad: Zaraz zrobię mu Allegro;)
  13. To teraz pewnie telefony się rozdzwonią jak szalone,kto by nie chciał takich ślicznotek?:cool3:
  14. [quote name='BIANKA1']Spania nie macie , czy jak ? :cool3:Który malec pakuje walizki i idzie do domku ?[/quote] Otóż ,Viator powinien zacząć się pakować:cool3:,Halbinko,czy wtorek to odpowiedni dzień na odbiór koteczka?:loveu:
  15. [quote name='Wilejkaros']Szalona ciotka marchewa, dawno temu wysłałam Ci maila a'propos naszego dominatora Deniska. Odpowiesz, please?[/quote] A kiedy to było?Bo ja chyba nie otrzymałam takiego maila:mad:?Jeżeli masz nowinki o Denisku to ja poproszę;)
  16. Oto nastepny mail od Deniskowej rodzinki:loveu: U nas wszystko ok. wychowujemy się na wzajem. Denisek trochę się nam rozbestwił i pożera różne rzeczy -- na szczęście mało wartościowe. Ostatnio kupiłam mu zabawkę, która bardzo mu się spodobała więc może przestanie zjadać co popadnie. Denisek w domu dzielnie stróżuje, poszczekuje i udaje groźnego, ale na spacerkach ciągle coś go straszy np. torebka foliowa, albo polewaczka. Ale tak ogólnie jest fajnie. Pozdrawiamy Marta, Marcin i Denis :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Będę kibicować maluchom i trzymać kciuki,aby wspaniałe domki znalazły;)
  18. [quote name='berni'] Kociaki już poogłaszane w kilku miejscach. Dzisiaj ciąg dalszy wrzuty w neta. mam już jedno pytania o Viatora, mail wskazuje na rocznik 1979 (chyba że te cyfry to zupełnie coś innego znaczą), więc może to będzie jakaś odpowiedzialna, superowa osoba. Reszta zostanie poddana weryfikacji narazie mailowej. Kciuki proszem :thumbs::thumbs: [/quote] Tak,te cyfry to mój rocznik:cool3:i chyba jestem odpowiedzialna;)i superowa:evil_lol:,hi,hi
  19. Ale u was Halbinko wesoło:cool3:,tylko pozazdrościć:loveu:
  20. Przed moim wyjazdem postanowiłam napisać do pańciów Dyzia i zapytać jak się miewają i oto jaki cudny mail dzisiaj dostałam:loveu: :loveu: :loveu: : Witamy. U Deniska i u nas wszystko ok. Kochamy się coraz bardziej, myślę, że piesek czuje się u nas dobrze. Mam wrażenie, że Denisek troszkę jeszcze podrósł, nadal pracujemy nad tym, żeby go troszkę podpaść. Psinka jest naprawdę bardzo mądra i szybko się uczy. Mieliśmy też jeden mały kłopocik -- skaleczona łapka (poduszeczka)-- ale wszystko już się ładnie zagoiło. Denis jest psem do tego stopnia mądrym i nie sprawiającym kłopotu, że nawet kupki na spacerkach zwykle robi w takich miejscach, że nie trzeba ich sprzątać. Z jedzeniem też raczej nie grymasi ale nie przepada za suchą karmą a wszyscy mówią że to najlepiej zbilansowane jedzenie dla psów. Pozdrawiamy bardzo serdecznie Marta, Marcin i Denis
  21. Nie mam już siły czytać o ludzkiej głupocie i okrucieństwie:mad: :angryy: . Jak można pozbyć się jak śmiecia swojego psa,schorowanego,przerażonego:shake: :-( Ja niestety mogę tylko podnieść wątek,mam nadzieję,że dt się znajdzie dla bidulka.
  22. Bardzo się cieszę:cunao: [quote name='GoniaP']A to wszystko przez Ciebie ;) I MARCHEWĘ, i Caroolcię i Donvitowa :diabloti::roll::diabloti:[/quote] :saint1::saint1: :saint1: :siara: :siara:
  23. Gonu,ja miałam z tz-em to samo,ciągle marudził,że 2 psy to poważny obowiązek,że będziemy uwiązani,itp.Ale...dwa psy lepiej znoszą samotność,kiedy ich pańciowie np.włóczą się po knajpach:evil_lol: ,dwóm się tak nie nudzi;) ,a co do wakacji,to u nas zostaje z psami teściowa:cool3: ,ale zapowiedziała mi,żebym nie myślała o kolejnym zwierzu,bo z większą ilością kudłaczy nie zostanie:evil_lol: :evil_lol:
  24. [quote name='Marta i Wika']Gonia, jakie cudo u Ciebie mieszka! Widzę, że Bobo bawi się z małą dokładnie jak Czarek z Airą... i mała też nauczyła go przeciągania :-) Zostaje to cudo u Ciebie? :-)[/quote] No właśnie,zostaje to cudo u ciebie?:cool3: :razz: :cool3:
×
×
  • Create New...