[URL]http://img88.imageshack.us/img88/1450/swielkanoc08002vc4.jpg[/URL]
[URL="http://img88.imageshack.us/img88/1450/swielkanoc08002vc4.jpg"]:Rose:[/URL] jak zwykle piekna... :loveu:
[QUOTE]
Napisał [B]infers1995[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9795879#post9795879"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Super fotki w ruchu!
Kto robił i jaki miał sprzęt?:razz::razz:[/I]
[/QUOTE]
Dziekuje ;)
Fuji finepiex s9600 ;)
Piekny łysolek :D