[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/6779/27om7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7218/21tt3.jpg[/IMG]
Potem wiecej :D
Dzieki, dzieki ;) Nad slalomem jeszcze troche pracujemy ;) M&T fajnie, ze do nas wpadłaś! Zapraszamy częściej :) Gass to jest tylko wstęp do stania na przednich. A uczylam naprowadzaniem ;)
Pozdrawiamy!
DOBRANOC :loveu:
Na dobranoc [nie wiem czy wstawialam - stare]
[img]http://img103.imageshack.us/img103/8686/s1zn5.jpg[/img]