Dzieki za odwiedziny :D Jak jutro dobrze pojdzie i Emma nas nie powstrzyma to jedziemy do Bydgoszczy na trening agility :cool3::p
Na dobranoc Daisy i kociak, ktory wcisnął się do Daissssa :)
[img]http://img228.imageshack.us/img228/4744/dobranocck9.jpg[/img]
Sliczna :loveu::loveu::loveu:
[QUOTE]Jak kiedyś będzie Ci się nudziło to Gass też ładnie wychodzi na takich obrazkach:evil_lol:;-)ale to jakbyś nie miało co robić:loveu:wiesz to oczko tak na Ciebie patrzy;-)[/QUOTE]
Jakbys pare zdjec wybrala (za duzy wybor) to...... mozeeee... :eviltong:
[URL]http://images29.fotosik.pl/166/92f269be8989516f.jpg[/URL] jakie piekne oczko :loveu: jak by tak na mnie spojrzala to nie moglabym sie oprzec :eviltong:
[QUOTE]No tak :evil_lol: Szczeniaki przy pierwszej cieczce :evil_lol:[/QUOTE]
:P za duzo psiakow na dgm zeby pamietac jaka sunia ile cieczek juz miala :eviltong:
[CENTER]Juz wiem! [/CENTER]
[CENTER][SIZE=5][COLOR=yellowgreen]:loveu::loveu::loveu:DZIEKUJE BARDZO ZA SLICZNA POCZTOWKE! :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[COLOR=black]Bardzo nam miło![/COLOR]
POZDRAWIAMY[/CENTER]
[URL]http://images30.fotosik.pl/167/32d326a76c1885bf.jpg[/URL]
wilczak fajnie komponuje sie z trawa :)
Gassirka ma taki ladny czarny kolor - a mordka jak zwykle usmiechnieta :loveu:
[URL]http://images24.fotosik.pl/167/8225ce77e60d5c4a.jpg[/URL]
to tez jest super ;)
No fotki coraz ladniejsze :loveu:
[QUOTE]doznałaś już szoku?????
jeśli nie wiesz o co chodzi,to jeszcze nie,ale się przygotuj:evil_lol:;-)[/QUOTE]
Nie wiem..... ale umieram z ciekawosci... :cool3:
Cos new 8)
[img]http://img156.imageshack.us/img156/1369/98037211tq1.jpg[/img]
[img]http://img156.imageshack.us/img156/3339/48178095pq4.jpg[/img]
[img]http://img167.imageshack.us/img167/2262/22011080gq4.jpg[/img]
[img]http://img138.imageshack.us/img138/5044/54820370xb0.jpg[/img]