Ja wiem, że nie Eliza. Tylko pomyslałam, że skoro jest transport do Jęrzejowa to może akurat mogłaby ją przechować przez kilka dni. Tylko, że dziewczyny też mają tam zatrzęsienie szczeniaków.
Ja zrobiłam tej malutkiej kilka ogoszeń, ale tak na prawde jest tylko to jedno zdjęcie. A wiadomo, że w ogłoszeniach zdjęcia to podstawa.