Zmęczyło go to czekanie na domek...
[IMG]http://img243.imageshack.us/img243/9661/luckyipirek034qu5.jpg[/IMG]
Ponawiam prośbę o allegro.:modla::modla::modla:
No to porcja fotek z kąpieli.:loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://images3.fotosik.pl/180/2a161ecced893366.jpg[/IMG]
[IMG]http://images4.fotosik.pl/144/f6b946ba1aa76c95.jpg[/IMG]
[IMG]http://images1.fotosik.pl/189/e8a3726ca8086e9a.jpg[/IMG]
[IMG]http://images4.fotosik.pl/144/1a384eaa3ab51149.jpg[/IMG]
[IMG]http://images4.fotosik.pl/144/0d14ce52aa42db8c.jpg[/IMG]
Gabi cały czas myślę o Tobie....
Dziewczyny pozostałe 77 zł podzieliłam między Binkę z łódzkiego schroniska (transport przez Jo37) oraz na bezdomną ON-kę Almę (hotel). Mam nadzieje, że nikt się nie obrazi.