Strasznie się cieszę, że to już jutro. Ja mam zapalenie rogówki, boli jak cholera, na jedno oko nic nie widzę....mam nadzieję, że jutro wszystko pójdzie dobrze.
Pańcia czeka z utęsknieniem, kupiła już smyczkę, koszyczek...
Boże co się dzieje z tymi ludźmi??? Po co biorą psa skoro go po kilku miesiącach wywalają na ulicę????:angryy:
Trzeba napisać do moda, żeby przenieśli Rubina do psów w potrzebie.
No to super, że jednak wszystko się układa.:lol: Ja romawiałam z Abis. Biedna w tą sobotę nie bardzo mogła pomóc ze względów rodzinnych, a kombinowała na wszystkie sposoby, żeby jednak pojechać. Bardzo się cieszę, że jednak transport się znalazł.
No i następne zdjęcia z psiego raju.
[IMG]http://images4.fotosik.pl/154/f65f3bf0c9323ca5.jpg[/IMG]
[IMG]http://images4.fotosik.pl/154/4349204eba7defe0.jpg[/IMG]
[IMG]http://images1.fotosik.pl/200/c9cc78d3d6aac39c.jpg[/IMG]
[IMG]http://images3.fotosik.pl/190/7b44a50152408adb.jpg[/IMG]
[IMG]http://images4.fotosik.pl/154/598302c2b8a2533e.jpg[/IMG]
[IMG]http://images1.fotosik.pl/200/866b9fa0c6c54a3a.jpg[/IMG]
[IMG]http://images1.fotosik.pl/200/54ac7a16b0e68fd4.jpg[/IMG]
[IMG]http://images4.fotosik.pl/154/40cc9b324a962f58.jpg[/IMG]
zastanawiam się czy wstawić Almę tutaj. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32113[/url]
Czy ona zgodziłaby się z obcą suką i co by zrobiła na widok konia?:roll:
Ja też nie wiem, ale jeśli to dobry domek to czemu nie. Przecież jeśli domek nie będzie pewny to suni nie oddamy.
Tutaj jest wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32029[/url]
Dostałam takiego maila w sprawie Pitusia:
"Dzień dobry.Pisze w sprawie ogłoszenia w internecie.Szukam psa,który będzie pilnował domu,a zarazem będzie psem rodzinnym. Zawsze marzyłam o psie rasy owczarek niemieki albo mieszańcu.Pituś jest spełnieniem moich marzeń.Czy byłoby możliwe obejżenie psa,a nawet zaadoptowanie go. Mam dość duży ogród.Nie będę trzymać psa w kojcu."
Buniu co o tym myślisz? Jeśli chcesz odpowiedzieć to adres mailowy i numer telefonu podam Ci na pw. Jeśli chcą obejrzeć psa to znaczy, że chcą przyjechać?:crazyeye: Czy niedoczytali, że pies jest w Łodzi?:???: