[quote name='malagos']No teraz to jestem już w domu, po szpitalach i innych przyjemnosciach.
Kochane, do Pułtuska z Wawy jest 60 km, moze jeszcze dziś? Ciekawe, o której sunia moze być w warszawie? Ja do Pultuska moge wyjechać chocby wieczorem....do mnie jest jeszcze raptem 45 km.[/QUOTE]
Malagos dzisiaj nie da rady, żeby sunia dojechała do Ciebie. Drobinka w Warszawie będzie dopiero około 21, więc wyściskasz ja dopiero jutro. Dzisiaj przyjemnośc goszczenia Drobinki będzie miała inna cioteczka.:cool3: