[quote name='Borówka16']Cześć Sylwusia ,świetnie ,że jesteś :loveu:
A ja gdzieś wyczytałam ,że 150 :oops: Co za błąd ,przepraszam :oops:[/QUOTE]
To pewnie dlatego, że na wątku Lolci napisałam, że zrobiliśmy 120 km. Tak było tylko, że w dwie strony. Ode mnie do Sylwii jest 60 km w jedną stronę.
Super, że sunia będzie bezpieczna. Taka kruszynka, a i Lolcia nie będzie samotna. Tylko teraz ten transport.