Lolcia jest dzisiaj w metrze. :multi:
Było kilka telefonów, ale jak na razie nic konkretnego. Albo dziadek chciał dla wnuków, bo jego suka jest już stara a dzieci chcą młodą :shake:, albo nie chcą w przyszłości Lolci wysterylizować, a to się umowa nie podoba... W ogłoszeniu jest podane, że sunia jest w Łodzi i ludzie pytają kiedy można podjechać ją obejrzeć. A już najbardziej wkurzają mnie smsy.