[quote name='1qaz']on jest w dt płatnym ? jeśli tak to ile ?[/QUOTE]
Mozart jest w hotelu. Nie wiem ile tam kosztuje miesięczne utrzymanie. Na konkretne informacje musimy poczekać na Ewab. Ja nie widziałam Mozarta na oczy. Założyłam mu wątek, bo dziewczyny nie miały czasu. Mają sporo psiaków pod opieką.
Ona biedna już pewnie straciła nadzieję. Tyle lat w schronie... :-( Tak mi jej szkoda.
Czy możecie dowiedzieć się dokładnie o jej stan zdrowia? Tzn. od kiedy bierze ten lek na stawy, jaką dawkę, czy jest poprawa.
[quote name='1qaz']ale rozumiem, że nie ma grosza na hotelik ? jaki stan konta ma pieso? coś się zmieniło od pierwszego postu ?[/QUOTE]
Zmieniło się. Niestety wpłat na Mozarta jest bardzo mało. Musimy poczekać, aż Ewab wstawi rozliczenie.