-
Posts
11352 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kar0la
-
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
Kar0la replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
O rany Bianka. Chylę czoła. :modla: Tyle małych, żarłocznych klusek. Jesteś niesamowita. -
6 letni jamniś Daso z Łodzi szuka domku.Już w swoim domku.
Kar0la replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Hania przywiezie go do Gdańska.[/QUOTE] Ach ta Hania. Co te psiaki by bez niej zrobiły. Haniu :Rose:. Danusiu :Rose: -
uratujcie szczenięta z obory-schronisko Kotliska-pomocy-mało czasu!!!!
Kar0la replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Czekam na odpowiedź odnośnie transportu. Jeszcze nic konkretnego nie wiem. Nie wiem czy się uda. Scarlet najlepszym i najprostszym rozwiązaniem byłoby zabranie ich jutro lub pojutrze do Łodzi, a do Katowic psiaki pojechałyby z mężem Jaagi. Potrzebny jest tylko ktoś kto pojedzie na odcinku Kutno-Łódź. Z wzięciem ich na tymczas w Łodzi to nie takie proste. Prawie każdy zapsiony, a to będą 4 psy, które do tego moga być chore. -
6 letni jamniś Daso z Łodzi szuka domku.Już w swoim domku.
Kar0la replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
O widzę, że przystojniak doczekał się swojego wątku. :multi: Danusiu znalazłaś transport? -
uratujcie szczenięta z obory-schronisko Kotliska-pomocy-mało czasu!!!!
Kar0la replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Moriaaa nie mieszka już w Łodzi i ma pod opieką kilka fundacyjnych psów. Nie wiem czy będzie miała czas by jechać do Kutna. Reno wyjeżdża. Zaraz napiszę do Modliszki. -
uratujcie szczenięta z obory-schronisko Kotliska-pomocy-mało czasu!!!!
Kar0la replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Matko co ja wybździłam w tym poprzednim poście.:crazyeye: Nie po polsku mi wyszło. No, ale nie istotne. Ważne jest to, że dalej nie ma transportu. :-( Ja nie bardzo mam jak pojechać. -
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Kar0la replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
Piękne foty szczęśliwych jamników.:loveu: O widzę nawet żabę Emilkę nr 2. :evil_lol: -
uratujcie szczenięta z obory-schronisko Kotliska-pomocy-mało czasu!!!!
Kar0la replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Szkoda zmarnować takiej szansy. Czyli potrzebny jest transport z okolic Kutna do Łodzi na sobotę lub niedzielę dla 3 suczek? Jaaga kiedy dokładnie Twój mąż będzie wracał? Jeśli dobrze zrozumiałam to możliwy jest zwrot kosztów paliwa? Zapytam czy ktoś nie mógłby pojechać. -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Kar0la replied to saskia's topic in Już w nowym domu
O kurcze miałam nadzieję, że czarnulek będzie miał dom. :-(To taki piękny pies. Danusiu byłoby super jakbyś go mogła wziąźć na tymczas tylko ten transport. :shake: Widziałam na miau, że Apsa jedzie 23 listopada z Wraszawy do Gdyni, ale to jeszcze kawał czasu i do tego z Warszawy. :roll: -
Kochana Sarunia odeszła dziś podczas operacji
Kar0la replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciekawe czy to jednak ciąża czy taka otyłość. -
KilkanaŚcie psÓw na dziaŁkach koŁo jagielloŃskiej-wwa
Kar0la replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Wiadomo co u psiaków? -
Ja jestem z Łodzi, ale niestety nie mam jak pomóc. :shake:
-
[IMG]http://images44.fotosik.pl/27/8968f85ec6cda912.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/27/1058e55f224d0ac4.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/27/88743e236932106c.jpg[/IMG] Poranne całuski.:loveu: [IMG]http://images31.fotosik.pl/394/647e44c5d21119f8.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/292/1b617ead3461145b.jpg[/IMG] Monika dziękuję. Ogłoszenia doszły. :loveu:
-
[quote name='Celina12']No i co poznała????[/QUOTE] Poznała. Cały czas się przytulały. :loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/27/a44acbee24852e78.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/27/a1f7b3cadb4771c3.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/27/f1cfd589c5778c7e.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/27/bf48d508a25d92e6.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/292/e90542bdf5e1704d.jpg[/IMG]
-
KRAKÓW-maleńka sunia w typie ratlerka MA DOMEK!!!!
Kar0la replied to Asior's topic in Już w nowym domu
O rany jakie wieści. Dopiero przeczytałam, że sunia jednak nie była adoptowana. Na szczęście zaraz potem dobre wieści. Bardzo się cieszę, że sunia dobrze trafiła.:multi: Bardzo mi zapadła w serce ta drobinka. :loveu: -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Kar0la replied to saskia's topic in Już w nowym domu
Czy ten czarny chudziutki jamnik nadal jest w schronie?