Jump to content
Dogomania

Kar0la

Members
  • Posts

    11352
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kar0la

  1. O rany Bianka. Chylę czoła. :modla: Tyle małych, żarłocznych klusek. Jesteś niesamowita.
  2. [quote name='danka1234']Hania przywiezie go do Gdańska.[/QUOTE] Ach ta Hania. Co te psiaki by bez niej zrobiły. Haniu :Rose:. Danusiu :Rose:
  3. Czekam na odpowiedź odnośnie transportu. Jeszcze nic konkretnego nie wiem. Nie wiem czy się uda. Scarlet najlepszym i najprostszym rozwiązaniem byłoby zabranie ich jutro lub pojutrze do Łodzi, a do Katowic psiaki pojechałyby z mężem Jaagi. Potrzebny jest tylko ktoś kto pojedzie na odcinku Kutno-Łódź. Z wzięciem ich na tymczas w Łodzi to nie takie proste. Prawie każdy zapsiony, a to będą 4 psy, które do tego moga być chore.
  4. O widzę, że przystojniak doczekał się swojego wątku. :multi: Danusiu znalazłaś transport?
  5. Moriaaa nie mieszka już w Łodzi i ma pod opieką kilka fundacyjnych psów. Nie wiem czy będzie miała czas by jechać do Kutna. Reno wyjeżdża. Zaraz napiszę do Modliszki.
  6. Matko co ja wybździłam w tym poprzednim poście.:crazyeye: Nie po polsku mi wyszło. No, ale nie istotne. Ważne jest to, że dalej nie ma transportu. :-( Ja nie bardzo mam jak pojechać.
  7. Piękne foty szczęśliwych jamników.:loveu: O widzę nawet żabę Emilkę nr 2. :evil_lol:
  8. Szkoda zmarnować takiej szansy. Czyli potrzebny jest transport z okolic Kutna do Łodzi na sobotę lub niedzielę dla 3 suczek? Jaaga kiedy dokładnie Twój mąż będzie wracał? Jeśli dobrze zrozumiałam to możliwy jest zwrot kosztów paliwa? Zapytam czy ktoś nie mógłby pojechać.
  9. O kurcze miałam nadzieję, że czarnulek będzie miał dom. :-(To taki piękny pies. Danusiu byłoby super jakbyś go mogła wziąźć na tymczas tylko ten transport. :shake: Widziałam na miau, że Apsa jedzie 23 listopada z Wraszawy do Gdyni, ale to jeszcze kawał czasu i do tego z Warszawy. :roll:
  10. Leciutko się zaokrągliła, ale doopka dalej chuda.:roll: Talia osy, ale na łopatkach ma takie śmieszne dwie fałdki. :evil_lol:
  11. Jaki on chudziutki. :-( Taki delikatny maluszek, ale wiatr w uszach jest! :lol:
  12. Ciekawe czy to jednak ciąża czy taka otyłość.
  13. Ależ tu się działo. :lol: Oby i dla mamusi znalazł się tymczas.
  14. Ja jestem z Łodzi, ale niestety nie mam jak pomóc. :shake:
  15. [IMG]http://images44.fotosik.pl/27/8968f85ec6cda912.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/27/1058e55f224d0ac4.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/27/88743e236932106c.jpg[/IMG] Poranne całuski.:loveu: [IMG]http://images31.fotosik.pl/394/647e44c5d21119f8.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/292/1b617ead3461145b.jpg[/IMG] Monika dziękuję. Ogłoszenia doszły. :loveu:
  16. [quote name='Celina12']No i co poznała????[/QUOTE] Poznała. Cały czas się przytulały. :loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/27/a44acbee24852e78.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/27/a1f7b3cadb4771c3.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/27/f1cfd589c5778c7e.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/27/bf48d508a25d92e6.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/292/e90542bdf5e1704d.jpg[/IMG]
  17. O rany jakie wieści. Dopiero przeczytałam, że sunia jednak nie była adoptowana. Na szczęście zaraz potem dobre wieści. Bardzo się cieszę, że sunia dobrze trafiła.:multi: Bardzo mi zapadła w serce ta drobinka. :loveu:
  18. Mamy dzisiaj gości. :loveu: Ciekawe czy Sarenka pozna Anię. :lol:
  19. Czy ten czarny chudziutki jamnik nadal jest w schronie?
  20. Hihi Dumiś jaka zła na metkę. :loveu: A na tamtej fotce pod furtką ma taką żałosną minkę, że aż serce boli. Hekuś jak się ładnie bawi, a Bruno zawsze mnie rozbawia. :loveu:
  21. To prawda.:loveu: Dlatego poprosiłam ciocię Isadorę o pomoc. :oops: Isadoro dziękuję za chęc pomocy. :Rose::Rose: A piękność nieświadoma niczego drzemie wyciągnięta na kanapie.
  22. Super fotki super jamników. :loveu::loveu::loveu:
  23. Może dzisiaj moja śliczna ktoś cię pokocha...
×
×
  • Create New...