Jump to content
Dogomania

Kar0la

Members
  • Posts

    11352
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kar0la

  1. Dzisiaj mija 8 miesięcy... :-( Nie mogę w to uwierzyć. :shake: Śpimy tak... [IMG]http://images27.fotosik.pl/298/718fba2a93351059.jpg[/IMG] tak [IMG]http://images36.fotosik.pl/34/5021bcd26a8c81b0.jpg[/IMG] i tak [IMG]http://images44.fotosik.pl/34/98f14704c22743b5.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/299/d95015f2fd6952a7.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/299/00e0a3c871f05bf7.jpg[/IMG]
  2. Noooo coś w tym jest na pewno. :evil_lol: Miejsce w banerku na kolejnego jamniczka czeka :loveu:, ale jamników u Celinki dostatek. I chyba na razie wystraczy. :cool1: Prawda Celinko?
  3. Fajna sunia z tej mamusi. Oby ktoś to zauważył.
  4. One są odjazdowe.:loveu::loveu: Nie mogę się na nie napatrzeć. Mam nadzieję, że się ciocia Akucha nie obrazi, ale prosiaki przypominają mi trochę foki. :roll: Ślizg na brzuchu z górki i wioooo najlepiej do wody. :evil_lol:
  5. Sarenka niesarenka piękna kochana przylepa czeka, a domku ani widu ani słychu...:shake:
  6. Huura są zdjęcia! Pięknie się bawią. Sroczka jak pilnuje. :loveu:
  7. A co to Belcia po śniegu nie szalała? Ni ma fot. :cool1:
  8. Ja rozwiesiłam kilka, ale jeden był zerwany już następnego dnia, inny widziałam, że zniszczył deszcz. Powiesiłam też dwa plakaty przy wejściu do klatek schodowych. Nie wiem czy jeszcze wiszą. W każdym razie był tylko jeden telefon. Pani chciała Sarenkę dla dzieci, bo ona taka ładna i dzieciom się podobała.:roll: Prawdopodobnie miałby to być prezent na Mikołajki, bo pytała czy można by ją zabrać na początku grudnia. Więcej już nie wypytywałam, bo to nie był domek dla Sarenki. Linssi w Kielcach też są dobrzy ludzie. Moja poprzednia tymczasowiczka Majunia znalazła domek właśnie w Kielcach. Przyjechała do mnie na tymczas z Radomia, a potem pojechała do Kielc. :lol: Niewiniątko :loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/33/ee01913a6aef70fd.jpg[/IMG] Walka z kulą smakulą [IMG]http://images44.fotosik.pl/34/d68d0046761c37c0.jpg[/IMG] Jak to się nie zmieszczę :diabloti: [IMG]http://images40.fotosik.pl/34/ab00ce6997c9089c.jpg[/IMG] Nuuudy [IMG]http://images34.fotosik.pl/406/0657882dfeaeecc4.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Tola']Trzymam kciuki[/QUOTE] Ja także. Oby się udało. :multi:
  10. Uff. Dobrze, że będzie jej trochę cieplej. Taka śliczna sunia i nie ma zainteresowania. :-(
  11. [quote name='Poker']szczęście to ona ma ,bo jest u Ciebie , a nie na ulicy lub w schronie :lol:[/QUOTE] Pod tym względem tak, ale ona zasługuje na dobry domek, a nie może się doczekać...
  12. Moje suczydła oszalały z radości na widok śniegu. Gonitwy, nurkowanie w śniegu, zjadanie spadających płatków. Celinko jak tam jamniorki? Śpią w kocykach czy pobrykały po śniegu?
  13. Hihi, ale wesoło było. Zazdroszczę spotkania. Patrząc na prosiaki można pęknąć ze śmiechu. Od razu mi się humor poprawił,:evil_lol: a Pyni pycholek się nie zamykał. Uśmiech cały czas, ależ się musiała cieszyć. :loveu:
  14. Obyś szybko miała aparat. Tak pusto bez zdjęć. :-(
  15. Z ogłoszeniami to jest tak, że do tej pory we wszystkich ogłoszeniach było zdjęcie. W Wyborczej też miało być ze zdjęciem, ale wydrukowali bez. Dodatkowo w opisie jest zaznaczone, że sunia ma około 45 cm w kłębie. Faktem, jest, że nie wszyscy wiedzą co to oznacza. Jeden Pan zapytał "To ile ona ma i gdzie ona ma ten kłęb." :roll: Zresztą ja zawsze mówię jakiej ona jest wielkości. Ten chłopak też o to pytał, mówiłam, że nie jest taka mała i sięga mi do 3/4 łydki. Tak czy owak rzeczywiście część osób myśli, że to mix ratlerka. Coś bidulka nie ma szczęścia...:-( Za to wczoraj i dzisiaj szalała po śniegu. Najlepsza zabawa to dać nura w śnieg i potem prychać na wszystkie strony. :loveu:
  16. Jak radzi sobie reszta psiaków w taką pogodę?
  17. Spadł śnieg. Jak ona sobie radzi w tej marnej budzie... :-(
  18. No niestety, nie udało się.:shake: Była mała szansa na domek w okolicach Wrocławia. Poprosiłam ciocię Poker o sprawdzenie domku. Niestety po wizycie okazało się, iż mimo że ludzie mają serce dla zwierząt, to nie jest to odpowiedni domek dla Sarenki. Szukamy dalej...
  19. Matko jakie ona ma smutne oczy...:-(
  20. Dumiś jak słodko brzuszek wystawia. :lol: Hekuś głowa na podusi. :loveu:
  21. Dziękuję dziewczyny za pomoc. :loveu: Będzie jeszcze potrzebna. Z domku nici.:-( Szukamy dalej...
  22. Tak ma. Ja ją cały czas ogłaszam na ale.gratce, kupsprzedaj, animalia, psy.pl, kupiepsa, eoferty, cafeanimal i gumtree w różnych miastach. Jak się jakieś ogłoszenie kończy to odnawiam. Wiem też, że Saga ogłaszała Sarenkę na różnych portalach, ale nie wiem gdzie. I chyba jeszcze któraś cioteczka robiła ogłoszenia. Nie wiem czy w tej chwili ma jeszcze aktualne allegro. Sarenka była także w Gazecie Wyborczej. Nie wiem tylko czy ogłoszenie ukazało się raz czy będzie jeszcze powtórzone. Ma też trochę papierowych ogłoszeń. Może z dalszym ogłaszaniem wstrzymajmy się do jutra. :razz:
  23. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wielu radosnych chwil. [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzUxMDIyNTUsMjkxOTQ2&f=kw8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...