-
Posts
11352 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kar0la
-
Dzisiaj mija 8 miesięcy... :-( Nie mogę w to uwierzyć. :shake: Śpimy tak... [IMG]http://images27.fotosik.pl/298/718fba2a93351059.jpg[/IMG] tak [IMG]http://images36.fotosik.pl/34/5021bcd26a8c81b0.jpg[/IMG] i tak [IMG]http://images44.fotosik.pl/34/98f14704c22743b5.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/299/d95015f2fd6952a7.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/299/00e0a3c871f05bf7.jpg[/IMG]
-
One są odjazdowe.:loveu::loveu: Nie mogę się na nie napatrzeć. Mam nadzieję, że się ciocia Akucha nie obrazi, ale prosiaki przypominają mi trochę foki. :roll: Ślizg na brzuchu z górki i wioooo najlepiej do wody. :evil_lol:
-
Ja rozwiesiłam kilka, ale jeden był zerwany już następnego dnia, inny widziałam, że zniszczył deszcz. Powiesiłam też dwa plakaty przy wejściu do klatek schodowych. Nie wiem czy jeszcze wiszą. W każdym razie był tylko jeden telefon. Pani chciała Sarenkę dla dzieci, bo ona taka ładna i dzieciom się podobała.:roll: Prawdopodobnie miałby to być prezent na Mikołajki, bo pytała czy można by ją zabrać na początku grudnia. Więcej już nie wypytywałam, bo to nie był domek dla Sarenki. Linssi w Kielcach też są dobrzy ludzie. Moja poprzednia tymczasowiczka Majunia znalazła domek właśnie w Kielcach. Przyjechała do mnie na tymczas z Radomia, a potem pojechała do Kielc. :lol: Niewiniątko :loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/33/ee01913a6aef70fd.jpg[/IMG] Walka z kulą smakulą [IMG]http://images44.fotosik.pl/34/d68d0046761c37c0.jpg[/IMG] Jak to się nie zmieszczę :diabloti: [IMG]http://images40.fotosik.pl/34/ab00ce6997c9089c.jpg[/IMG] Nuuudy [IMG]http://images34.fotosik.pl/406/0657882dfeaeecc4.jpg[/IMG]
-
Sunia i 2 szczeniaki, którym groziło uśpienie już w swoich domach:)
Kar0la replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Trzymam kciuki[/QUOTE] Ja także. Oby się udało. :multi: -
Uff. Dobrze, że będzie jej trochę cieplej. Taka śliczna sunia i nie ma zainteresowania. :-(
-
Hihi, ale wesoło było. Zazdroszczę spotkania. Patrząc na prosiaki można pęknąć ze śmiechu. Od razu mi się humor poprawił,:evil_lol: a Pyni pycholek się nie zamykał. Uśmiech cały czas, ależ się musiała cieszyć. :loveu:
-
Z ogłoszeniami to jest tak, że do tej pory we wszystkich ogłoszeniach było zdjęcie. W Wyborczej też miało być ze zdjęciem, ale wydrukowali bez. Dodatkowo w opisie jest zaznaczone, że sunia ma około 45 cm w kłębie. Faktem, jest, że nie wszyscy wiedzą co to oznacza. Jeden Pan zapytał "To ile ona ma i gdzie ona ma ten kłęb." :roll: Zresztą ja zawsze mówię jakiej ona jest wielkości. Ten chłopak też o to pytał, mówiłam, że nie jest taka mała i sięga mi do 3/4 łydki. Tak czy owak rzeczywiście część osób myśli, że to mix ratlerka. Coś bidulka nie ma szczęścia...:-( Za to wczoraj i dzisiaj szalała po śniegu. Najlepsza zabawa to dać nura w śnieg i potem prychać na wszystkie strony. :loveu:
-
KilkanaŚcie psÓw na dziaŁkach koŁo jagielloŃskiej-wwa
Kar0la replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Jak radzi sobie reszta psiaków w taką pogodę? -
Spadł śnieg. Jak ona sobie radzi w tej marnej budzie... :-(
-
Matko jakie ona ma smutne oczy...:-(
-
Tak ma. Ja ją cały czas ogłaszam na ale.gratce, kupsprzedaj, animalia, psy.pl, kupiepsa, eoferty, cafeanimal i gumtree w różnych miastach. Jak się jakieś ogłoszenie kończy to odnawiam. Wiem też, że Saga ogłaszała Sarenkę na różnych portalach, ale nie wiem gdzie. I chyba jeszcze któraś cioteczka robiła ogłoszenia. Nie wiem czy w tej chwili ma jeszcze aktualne allegro. Sarenka była także w Gazecie Wyborczej. Nie wiem tylko czy ogłoszenie ukazało się raz czy będzie jeszcze powtórzone. Ma też trochę papierowych ogłoszeń. Może z dalszym ogłaszaniem wstrzymajmy się do jutra. :razz:
-
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Kar0la replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wielu radosnych chwil. [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzUxMDIyNTUsMjkxOTQ2&f=kw8.jpg[/IMG]