Wtatara jaki facet? Ktoś z ogłoszenia jest zainteresowany sunią?
Byłoby super jakby szybko znalazła dom.
[quote name='Itske']Pozwoliłam sobie przekopiować zdjęcia szukam psiaka dla dobrego domku - tzn. mam dobry domek dla psiaka - pan na emeryturze, pani pracuje, dzieci dorosłe, wnuków niet, dużo czasu, chęci i miłości, minus - brak doświadczenia wwychowaniu psa, płeć i wygląd obojetny, byle był raczej sredni/duży a nie mały.
w poniedzialek pokazę zdjecia - czyli w środku tygodnia powinni już zdecydować, którego psiaka z dogo biorą
czy ew. jest mozliowśc transportu do warszawy - stamtąd ją zabiorę do Gdańska[/QUOTE]
Itske jeśli ta sunia znajdzie dom to może Państwo byliby zainteresowani inną sunią?