[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76169"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8896/22750430lv5.jpg[/IMG][/URL]
[B]Ulv[/B], już podlinkowany:)
Pozostałe też podlinkować??
Jej, jakie piękne zdjęcie!!! Klusia w świetnej formie, sierść błyszcząca, widać że schudła:) Tylko to zdjęcie, jakieś z przyszłości. 2011???:crazyeye::p