-
Posts
3028 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwlajn
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
iwlajn replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W końcu zainstalowałam sobie Mozillę i Dogo mi normalnie chodzi:) buziaki dla Sary i dla Was, dziewczyny:) -
Gusiu, przeczytałam Twoją opowieść i wzruszyłam się strasznie. Piękna ta Wasza miłość, taka prawdziwie ponad wszystko...
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
iwlajn replied to funia's topic in Już w nowym domu
Piękna Lunka, jak jej się sierść super błyszczy:) -
Kotka Plotka - czyli kot wśród gryzoni - ma już dom na stałe :)
iwlajn replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
Pucko, ależ Plotka ma piękne oczy. No przepiękne. A umaszczenie rzeczywiście ciekawe. Jeszcze takiego kotka nie widziałam. Neigh, na tym strychu są takie cuda - i Białas i Rudy - że można by im też założyć wątki. Jakbyś chwilkę miała:) -
ooooooo, no to już lecimy na wątek koleżanki Lusi:)
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
iwlajn replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No tak, widok Zosiu masz prawdziwie zimowy. Ale my tu dopiero pod Kaliningradem zasypani. Jak co niektórzy koledzy musieli do pracy jechać... traktorem bo tak ich zasypało:) fajnie jest:) -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
iwlajn replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zosiu:) to dobrze, że Was całkiem nie zasypało:) Samochodu jeszcze nie mam - czekam do wiosny. Nie mogę się zdecydować na markę. Chciałabym mieć Zosiu tak jak Ty - zobaczyłaś i wiedziałaś że to ten samochód:) A co do pieska pływającego na krze - właściciel rzeczywiście niby się znalazł, nawet trzech:) Dzwoniły trzy osoby z różnych miejscowości, które twierdziły że to ich pies. Ale ponoć piesek nie reagował na żadne z podanych imion. Cała trójka więc przyjeżdża - na miejscu ma się okazać czy wśród nich rzeczywiście jest właściciel:) -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
iwlajn replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zosiu, kochana, co słychać u Was?:) Jak zdrówko, jak samopoczucie? -
Akrum, jestem pod wrażeniem ilości ogloszeń!! Super:) niech się Śliweczce poszczęści!!
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
iwlajn replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to zaczynamy niedzielę z kawką i Dogomanią. Witajcie dziewczyny:) -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
iwlajn replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale fajny bazarek na Sarunię:) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
iwlajn replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Oj, to świetnie. Super, że jakoś tam sobie pomalutku żyją, choć mam nadzieję, że problem z akceptacją Zbyszka zniknie. Dzięki za wieści, Gusiu:) -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
iwlajn replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Fecia na zdjęciu powyżej - rozbraja szczerością uczuć do Malinki:) rzeczywiście, nawet nie ukrywa że najchętniej to by słodką Malinkę zjadła:evil_lol: zdjęcie super:loveu: A Malinka to urodzona modelka jest. I niesamowite, że tak dobrze na Fecię reaguje. -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
iwlajn replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='fonia123']może tak być, zakochana w Maćku nie mniej niż on w niej:loveu: Fetuch tylko ma jakieś ale i za każdym razem jak widzi Malinkę to pragnie ją wyeliminować...[/QUOTE] A jak Malinkowa reaguje na Fetową:)? -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
iwlajn replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Ale miło to słyszeć:) Kochany Juryś i jeszcze do tego najgrzeczniejszy, no, no...:) -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
iwlajn replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ale fajowa ta Malinka:) przy takiej opiece pewnie sama nie spieszy się do nowego domku:) -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
iwlajn replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zosiu, kochana, wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze, najserdeczniejsze dla Ciebie, w nowym roku. Dopiero odzyskałam internet po świętach. Przeczytałam o strachu Barrego przed wystrzałami. Na wątku Sary, dziewczyny polecają jakiś środek uspokajający, sprawdzony. Może warto spróbować? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/138428-Sara-owczarek-niemiecki-JuA-bezpieczna-w-hoteliku-Szukamy-domu[/URL] Wzmianka o leku na ostatnich stronach wątku. -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
iwlajn replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wow, Doddy, jestem pod wrażeniem pracy:) -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
iwlajn replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Buziaki dla Misiaczka i niech mu nowy rok w końcu domek przyniesie:) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
iwlajn replied to doddy's topic in Już w nowym domu
A ja troszkę spóźniona ale również bardzo dziękuję za świąteczną karteczkę i smakołyki:) bardzo miły gest:) i najlepsze życzenia na nowy rok! -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
iwlajn replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Neigh, kochana, ściskam w myślach mocno... jesteśmy z Tobą...