Jump to content
Dogomania

iwlajn

Members
  • Posts

    3028
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwlajn

  1. W końcu zainstalowałam sobie Mozillę i Dogo mi normalnie chodzi:) buziaki dla Sary i dla Was, dziewczyny:)
  2. Gusiu, przeczytałam Twoją opowieść i wzruszyłam się strasznie. Piękna ta Wasza miłość, taka prawdziwie ponad wszystko...
  3. Piękna Lunka, jak jej się sierść super błyszczy:)
  4. Pucko, ależ Plotka ma piękne oczy. No przepiękne. A umaszczenie rzeczywiście ciekawe. Jeszcze takiego kotka nie widziałam. Neigh, na tym strychu są takie cuda - i Białas i Rudy - że można by im też założyć wątki. Jakbyś chwilkę miała:)
  5. ooooooo, no to już lecimy na wątek koleżanki Lusi:)
  6. No tak, widok Zosiu masz prawdziwie zimowy. Ale my tu dopiero pod Kaliningradem zasypani. Jak co niektórzy koledzy musieli do pracy jechać... traktorem bo tak ich zasypało:) fajnie jest:)
  7. Zosiu:) to dobrze, że Was całkiem nie zasypało:) Samochodu jeszcze nie mam - czekam do wiosny. Nie mogę się zdecydować na markę. Chciałabym mieć Zosiu tak jak Ty - zobaczyłaś i wiedziałaś że to ten samochód:) A co do pieska pływającego na krze - właściciel rzeczywiście niby się znalazł, nawet trzech:) Dzwoniły trzy osoby z różnych miejscowości, które twierdziły że to ich pies. Ale ponoć piesek nie reagował na żadne z podanych imion. Cała trójka więc przyjeżdża - na miejscu ma się okazać czy wśród nich rzeczywiście jest właściciel:)
  8. Zosiu, kochana, co słychać u Was?:) Jak zdrówko, jak samopoczucie?
  9. Akrum, jestem pod wrażeniem ilości ogloszeń!! Super:) niech się Śliweczce poszczęści!!
  10. Cześć piesku:) czy w te mrozy Tango też taki chętny do szaleństw na śniegu?:)
  11. No to zaczynamy niedzielę z kawką i Dogomanią. Witajcie dziewczyny:)
  12. Ale fajny bazarek na Sarunię:)
  13. Oj, to świetnie. Super, że jakoś tam sobie pomalutku żyją, choć mam nadzieję, że problem z akceptacją Zbyszka zniknie. Dzięki za wieści, Gusiu:)
  14. Fecia na zdjęciu powyżej - rozbraja szczerością uczuć do Malinki:) rzeczywiście, nawet nie ukrywa że najchętniej to by słodką Malinkę zjadła:evil_lol: zdjęcie super:loveu: A Malinka to urodzona modelka jest. I niesamowite, że tak dobrze na Fecię reaguje.
  15. Kasiu, to już pół roku??? Ale zleciało:):multi: To imprezka pewnie niezła była:BIG::BIG::beerchug::popcorn::cunao::knajpa::cool2::smilecol: I jeszcze wiele takich rocznic i imprezek przed Wami. Suuuuuuuuper!!!!
  16. [quote name='fonia123']może tak być, zakochana w Maćku nie mniej niż on w niej:loveu: Fetuch tylko ma jakieś ale i za każdym razem jak widzi Malinkę to pragnie ją wyeliminować...[/QUOTE] A jak Malinkowa reaguje na Fetową:)?
  17. Ale miło to słyszeć:) Kochany Juryś i jeszcze do tego najgrzeczniejszy, no, no...:)
  18. Ale fajowa ta Malinka:) przy takiej opiece pewnie sama nie spieszy się do nowego domku:)
  19. Zosiu, kochana, wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze, najserdeczniejsze dla Ciebie, w nowym roku. Dopiero odzyskałam internet po świętach. Przeczytałam o strachu Barrego przed wystrzałami. Na wątku Sary, dziewczyny polecają jakiś środek uspokajający, sprawdzony. Może warto spróbować? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/138428-Sara-owczarek-niemiecki-JuA-bezpieczna-w-hoteliku-Szukamy-domu[/URL] Wzmianka o leku na ostatnich stronach wątku.
  20. Poczekajmy, aż Brązowa napisze tekst do ogłoszeń. Tam pewnie będą wymagane dla Bajka warunki. Ja też pomogę go ogłaszać.
  21. Wow, Doddy, jestem pod wrażeniem pracy:)
  22. Buziaki dla Misiaczka i niech mu nowy rok w końcu domek przyniesie:)
  23. A ja troszkę spóźniona ale również bardzo dziękuję za świąteczną karteczkę i smakołyki:) bardzo miły gest:) i najlepsze życzenia na nowy rok!
  24. Neigh, kochana, ściskam w myślach mocno... jesteśmy z Tobą...
×
×
  • Create New...