Jump to content
Dogomania

Carolcia

Members
  • Posts

    551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Carolcia

  1. Bardzo ladne tereny do spacerow :loveu: :loveu: :loveu:. Moje sa juz niszczone, bo autostrade robia akurat tam gdzie z psem chodze :placz:. [IMG]http://images21.fotosik.pl/307/bc99fe8ceaa4ecad.jpg[/IMG] jaki zadowowolony ze spacerku :loveu: :loveu:
  2. [IMG]http://images21.fotosik.pl/307/227cce50dc43ef46.jpg[/IMG] Tutak Buck na prawde jak wilk wyszedl -te oczy tak groznie zmruzyl :crazyeye: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  3. hej!!! To fajnie, ze u Cerberka jest wszostko oki :). NIe zapomnij, ze ja tez trzymam kciuki za Ciebie! :mad: Czekamy na foty psiula:loveu: :loveu: :loveu:
  4. [quote name='Cerber'] On na prawdę jak niedźwiadek wygląda... takiego przytulić, to jest cos...:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a nie takie chuderlactwo jak moje...:shake: :shake:[/quote] to przytucz Cerberkowego to bedziesz miala misia do przytulania :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='Czarna_Owieczka']imienniki nasze :p[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: i to sliczne imienniki :cool3:
  6. [quote name='eria']jak już Carolcia - uśmiechnęła a nie uśmiechnął :razz: to dziewczynka moja jest! [/quote] sorki zapomnialam sie!!:oops: Przepros Foxi jesli poczula sie urazona :lol:
  7. [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5523/s6000579up8.jpg[/IMG] szukaj, Bonnie, szukaj!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: I co tam znalazlas??? :eviltong: :p
  8. Hej!!!! Blacky pozdrawia Blacky'ego :cool3: :lol: :lol:. [IMG]http://i9.tinypic.com/4mjtefc.jpg[/IMG] Elegancka slicznota z krawacikiem :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  9. [B]Eria [/B]nawet go czasem przezywamy w domu "cielakiem" :cool3: (czasem reaguje:lol: ) [B]Czarna_Owieczka [/B]witamy nowego goscia :loveu: :loveu: :loveu: i zapraszamy ponownie :diabloti:. Blacky to jest taki mis.....ale do przytulania :loveu: :loveu: :loveu:
  10. [IMG]http://images21.fotosik.pl/300/39153414cc936228.jpg[/IMG] jak sie ladnie usmiechnal :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  11. widac :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=black][/COLOR][/SIZE]
  12. bo sie obraze!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: [SIZE=1]:evil_lol: [/SIZE] [SIZE=1](no co???- moj Blacky nie gustuje w obrozach, wiec pancia nie wie o takich cudach :evil_lol: ) [/SIZE]
  13. dziekuje za psiulka :loveu: :loveu: :loveu: :lol: No ja mialam wtedy zaciskowa, nie polzaciskowa. Nawet nie wiedzialam, ze istnieja takie :oops: - zacofana jestem :cool3:
  14. [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5774/obraz474jn5.jpg[/IMG] Ale sie zezloscila na nich :crazyeye: :loveu: :loveu: :loveu:
  15. No ja sie staralam (jak pisalam juz), ale mi nie wyszlo :placz: - jak widac :razz: Dzieki za kciuki:biggrina: i ja tez mam nadzieje, zeby mi jakos szlo :cool3:
  16. [IMG]http://images20.fotosik.pl/294/368abc37a126c16b.jpg[/IMG] Typowa krowka :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: Super dozki :p (ale juz to kiedys chyba pisalam ;) )
  17. Anza, a moze teraz to Ty wstawisz jakies foteczki, co??? :razz:
  18. Ktos mi kiedys powiedzial, ze ta obroza "super dziala" na psa, ktory ciaga na spacerze:roll:.Gdy kupilam taka obroze mojemu poprzedniemu psu to wogule nic nie dala (dlatego pytam czy Buck grzecznie chodzi w niej :) ) , tak sie dusil, ze az sie zadlawil i zwymiotowal :shake: -od tej pory podziwiam ludzi, ktorzy zakladaja to swoim psom :lol:, bo nie dosc, ze balam sie wtedy, ze pies mnie zaciagnie nie wiadomo gdzie, to mialam jeszcze wrazenie,ze zaraz mi sie udusi:roll:.
  19. [quote name='ewelinabuck']normalnie wysyp foteczek:razz: :loveu: :loveu:[/quote] postaralam sie !!!!!:p [B]Anza [/B]a no, dziekujemy :loveu:
  20. [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=sandybrown]Nowe foteczki[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [IMG]http://images21.fotosik.pl/296/2bba84ad03895fb8med.jpg[/IMG] znowu ziewa :evil_lol: : [IMG]http://images21.fotosik.pl/296/2709229e47820a2bmed.jpg[/IMG] Na schodach :cool1: : [IMG]http://images21.fotosik.pl/296/01d3421a7aebe80fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/351/3462151a626f6df9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/351/e29cb1c373a0d6cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/296/f25807bd0d67240amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/296/bc87729dd72e4badmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/351/43878d570a04c5e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/351/62bf9fc71877d160med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/296/543f41e60a66bb06med.jpg[/IMG] no i z pancia :cool3: : [IMG]http://images20.fotosik.pl/354/cffb3bf9ca9c3424med.jpg[/IMG]
  21. ladnie tu Buck wyszedl :loveu: :loveu: . Uzywasz obrozy zaciskowej???:razz: Buck z w niej grzecznie chodzi???
  22. Swoich fotek chyba tu nie dawalam. Oto Carolcia :eviltong: : [IMG]http://images20.fotosik.pl/354/cffb3bf9ca9c3424med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/299/17e0d19101305d83med.jpg[/IMG]
  23. [quote name='matusz5']Ewelina zapraszam do nas ;) Nowe zdjęcia już są :p:p[/quote] u nas tez :mad:
  24. [quote name='fochistka']hehe to fakt że są nieźle zakręcone:diabloti: a moja sunia nie zapeszając chyba właśnie z tego wyrosła bo od tygodnia zostaje sama i raz tylko troche posprzątała a tak to luz:cool3:[/quote] tylko nie zapeszaj :cool3:, bo sie jeszcze jej odmieni :eviltong: .
  25. ciekawie sie robi, ciekawie :razz: Czekamy na kolejny odcinek :cool3:
×
×
  • Create New...