-
Posts
551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Carolcia
-
[IMG]http://images26.fotosik.pl/31/24249f23a74dd7a2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/31/fda9686409040f56.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/31/a50aa2ffb9146103med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/31/9b0e2d4e1e48b9d5med.jpg[/IMG]
-
[quote name='despera'] Carolcia, to logiczne, lepiej zgnieść móżdżek niż doopke:evil_lol: [/quote] hehe, dziwne... :evil_lol: :evil_lol: :lol: Druga fotka jest ladna :loveu: :loveu: :loveu: Sliczny jest Nestorek :loveu: :loveu:
-
[quote name='despera']Niestety głosować można od 31.07., więc mi przypomnij bo pewnie zapomnę:evil_lol: I co to ma znaczyć że ma okropny charakter?? Oj pancia grabisz sobie:mad:[/quote] hehe to przyklej sobie karteczke obok monitora :evil_lol: :evil_lol:. Ty nawet sobie nie wyobrazasz jaka z Blackyego paskuda. Czasem nawet chce ze mna dyskutowac gdy mu sie cos nie podoba!!:razz: No i nieraz zdarzylo mu sie, ze patrzal na mnie jak zakochany, ale jak kazalam mu cos zrobic (np. dac lape) bezczelnie odwrocil sie do mnie doopskiem :shake:. Hehe a ostatnio siostra przyjechala i Blacky chcial zaznaczyc sobie teren akurat na jej samochodzie, ale Monika to zauwazyla i go odsunela, ale gdy sie odwrocila, to i tak zrobil swoje :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='despera']lecimy zagłosować:D[/quote] hehe to 3 glosy juz mam :evil_lol: :evil_lol: [B]Alcazar[/B] musze przyznac,ze Blacky ma OKROPNY charakter :shake:
-
hej!!! Gdzie sie wszyscy podziali??? :-(
-
ten Twoj Kreos to dopiero cielaczek :razz: :loveu: :loveu: :loveu:
-
witamy :loveu: :loveu: :loveu: chcemy fooooty:loveu: :loveu:
-
hehe, nawet w domu tak na niego czasem wolamy :cool3: i zawsze tylko sie popatrzy obrazony i odwraca sie tylkiem :lol:
-
[URL]http://i15.tinypic.com/4yfifx1.jpg[/URL] sliczna fotka :D:D:D:loveu: :loveu: :loveu:
-
[IMG]http://images27.fotosik.pl/31/d6a34e142fd40884med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/31/5942cc9e19af3462med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/31/14709b948c4d9a74med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/31/cc32dba8d8efe8c4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/31/6299c9166bd762a0med.jpg[/IMG]
-
ojej a tu kazdy chce sie nawzajem potopic :shake: :evil_lol: ja chce foto :P
-
[quote name='ß@$!@']no to 1 głos masz juz pewny ;-) ode mnie :loveu:[/quote] dzieki :loveu: :loveu: :loveu: Za oknem goraco, a Blacky chce juz isc na spacer :shake:
-
[URL]http://foto3.m.onet.pl/_m/ede592307fcd5ca9d4bfca8afede192b,5,19,0.jpg[/URL] fajnie tu wyszedl:loveu: :loveu: :loveu: I co - spalaszowal ciasteczko???:loveu: :loveu: :loveu:
-
hej!!! super fotki :D:D Piekny piesek :loveu: :loveu: i jakich slicznych kolegow ma Ajek :loveu: :loveu:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Carolcia replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[URL]http://images29.fotosik.pl/31/8bccd47932e84276.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: babelki puszcza??? :lol: :loveu: Moj nie chce nurkowac- jest ZBYT delikatny :roll: :shake: [URL]http://images28.fotosik.pl/30/cac64d9fc40de32c.jpg[/URL] sliczna fotka :D -
[URL]http://despera_88.w.interia.pl/nes-chrapie.jpg[/URL] :evil_lol: uroczo tu wyszedl :loveu:. Widac,ze boi sie o swoja doopke :lol: :loveu: :loveu:
-
juz dodalam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74502&page=4[/URL] ;)
-
KONKURS "Najładniejsze zdjęcie LIPCA" GŁOSUJEMY DO 15.08!!!!!
Carolcia replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[SIZE=4]44 [/SIZE] autor: Carolcia model: Blacky tytul: powiedz "aaaaa" [IMG]http://images29.fotosik.pl/28/fecf001e6f8280e6.jpg[/IMG] -
[quote name='despera']Śliczne fotki:loveu: Carolcia, Blacky tak pancię kocha że nawet upał mu niestraszny;)[/quote] no najwidoczniej :) Nie wiem czy juz to pisalam, ale bede ciocia :razz: i dzisiaj bylam z siostra na USG. Dzidzia ma juz 5,5 cm i 12 tyg ;). Bylo juz widac nozki, raczki i kregoslup, a nawet jak serduszko mu bije :loveu:. Ojj nie moge sie doczekac jego (jej ;) ) narodzin :loveu: :loveu: A teraz sobie mykam nyny :sleep2: Dobranoc :loveu:
-
[URL]http://img520.imageshack.us/img520/6202/tnimg3931rv3.jpg[/URL] Sliczna panienka :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Super sa te laki, na ktorych Nestorek hasal, ehhh wogole okolice Ustronia sa piekne :loveu: :loveu: :loveu:.
-
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
Carolcia replied to WinterGirl's topic in Galeria
Duzo zdrowka i energii zyczymy Ci :loveu: :loveu: :loveu: czekam na czarnulka :loveu: :loveu: :loveu: -
Na konkurs powiadacie??? :p To dam na konkurs, tylko nie mam pojecia jaki tytul dac :lol:. Nowe foteczki: [IMG]http://images28.fotosik.pl/29/1f38bacbaf373438med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/29/42190385b1be3391med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/29/6f9e74393e0951f5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/29/25b7a694418fe0aemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/29/87435d624aa300ef.jpg[/IMG] A Blacky mnie poprostu czasem rozwala. Mamy przeszlo 30-stopniowy upal, a on zamiast uciekac z dworu, to bez przerwy tam siedzi. W czoraj poszlam sie troche poopalac to on poszedl ze mna :lol: i lezal na tym sloncu razem ze mna. Pozniej poszlam sobie usiasc na taras, gdzie plytki byly tak rozgzane, ze nie moglam po nich po bosoku przejsc , a Blacky sie na nich polozyl :crazyeye:. Hehe ale jezyk chyba sobie popazyl na nich, jak go chcial wyciagnac :evil_lol:
-
[quote name='chicken']W przyszlym roku znowu bedzie wiec zapraszam :lol:[/quote] hehe no tak, ale [B]chciec [/B]to co innego niz [B]moc[/B] :razz:. Moja mama kaze mi na spacery brac telefon " na wszelki wypadek" ,a poscila by mnie na oboz ??- chyba tylko w marzeniach :placz:.
-
[quote name='ß@$!@'] U Was też mnie długo nie było :oops: Haha, no patrz, a mówią, że ... psy się zmieniają :evil_lol: [/quote] hmmmm... a ja nie zauwazylam, zeby Bonnie zmienila sie :hmmmm:. No chyba, ze z charakterku :diabloti: , ale ja tego stwierdzic nie moge :razz: