Jump to content
Dogomania

themagda

Members
 • Posts

  1193
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by themagda

 1. Elik nie napisałaś ile mam zapłacić z najtańszą wysyłką
 2. Jak bym miała góę forsy to bym na żadne pieski nie żałowała, no ale niestety nie mam tej góry.
 3. dlaczego ja mam zadeklarowane serdusko za 40 zł jeśli deklarowałam 20, co do szelek biorę 2 pary sa duże ale nie są dla moich piesków , jestem na bezforsiu nie mogę 40zł.
 4. Jak te szeleczki mają najmniejszy rozmiar za przednimi łapkami
 5. ja też nie zlecałam ale latałam po róznych wetach i oni zlecali a ja prosiłam że boje się że ten guz juz nacieka tą zyłę no robili bo jak się płaci to robią.
 6. Elik ja jak moja Pusia miała ten zespół to ja wariowałam wydawałam na weta 4000zzł miesiecznie i ciągle robiłam USG raz na 2 tygodnie ale to byłam w panice ale inni tak częstonie robią moja miała guza na nadnerczu więc często robiłam i to na tym nadnerczy gdzie idzie główna zyła ogonowa i bałam sie ze guz zacznie ja naciekać i Pusia umrze bo żyła pęknie to było wyjątkowe bo byłam spanikowana często z pracy taryfą do domu a potem tą samą taryfą z psem do weta, jeszcze pracowałam wtedy , no byłam spanilkowana.
 7. Moze za duza dawka wetorylu ja miałam tak ze wet kazał dać 10 mg a dałam 3 mg bo sunia była maleńka niecałe 2 kg . Czesto wet daje bardzo duze dawki i niektóre pieski nie tolerują spróbuj dać bardzo małą dawkę ile Luna waży
 8. Wiem ale sa jakieś granice wredności ale sugerowanie ze Lala umarła przeze mnie to jednak grube świństwo, ale sie po tej osobie nie spodziewałam aż takiej wrednosci , kiedyś mi pomogła ale teraz zrozumiałam że to było po to żeby podnieść swoja samoocene jaka to ona wspaniała, a ja łupia myślałam że taki szlachetny człowiek , jak się pomylić można
 9. uxmal Lala była operowana mając 15 lat i było wszystko ok ale umarła majac 17 , mimo że wystarczyło ze chciałam. Tak jak by sugerujesz że Lalę zabiłam bo niewystarczajaco cciałam zeby przeżyła17 letnia suka , co nieco przesadzasz.Jak mozna takie głupoty pisać ze jja wspomagam jakieś przemyty psów , czy masz jakiś debecik intelektualny czy co bo trudno w ogóle wymyślic aż taką brednię jak napisaaś miła hejterko. Są ludzie co lubią komuś nasrać na głowę bo sie wtedy czują lepsi jak musisz no to wal smiało jak da ci to satysfakcję i podniesie twoje ego.
 10. dodam jeszcze ze piesek ma Białoruski paszport i Białoruski cip , miałam trudności z zarejetrowaniem teo cipa mimo że mam papiery adopcyjne na nieo a ta kobieta co go miała dała m też ksero dokumęntów kupna pieska , ale wet mi to przerejestrował bo ja za głupia na takie rzeczy , na Białorusi pieski są bardzo tanie te całkiem rasowe , no teraz to on juz Polak pełną gębą.
 11. sorry nie mam juz ewidencji tych bazarków bo zostały w starym kompie a jest tak bardzo zepsuty że się włączyc nie da . Ja pieniędzy nie chcę rozliczsie z Jo23 a zmierzę jutro i zdjęcia też jutro zrobię . ma tez jakaś biżurerię taka co po ile dasz za tyle masz też moge zrobic zdjęcia to pieski coś tam dostaną . Moje zdrowe i nie mam potrzeb potrzeb to byłoby dla biedaczków. może trochę ciuszków też znajdę ale to nie dziś.
 12. Elk fanty wywal jeśli nikt nie chce nawet po 1 zł , mam na bazarek 2 fajne ksiazki jedna o zdrowym jedzniu jakieś nowe rewelacje a druga to oodchudzaniu łatwym a skutecznym tylko moze wysle ci zdjecia a ktoś odbierze osobiście do teo co z tą kurtką deszczówka co dla jo 37 czy ona sie wypowiedziała wymiary takie jak ta pomarańczowa którą ty kupiłaś , wstawie też szybkowar ten co kupiłam bo nie korzystam moze ktoś wexmie . A jak ci sie podoba ten piesek rudy nie z tej chodowli tylko ze wsi pod Bialoruska granicą, dostałam takie namiary na facebooku i jak usłyszałam że chihuahua idzie do budy to popędziłam po niego. Piekna morda!
 13. Witam miłe hejterki po długim czasie , duzo sie u mnie zmieniło miałam 6 piesków z czego Lalunia (York) umarła bidulka była bardzo stara i nie nadawała sie do operacji a miala duszący ja w gardle polip , Wziełam nową sunię na jej miejsce . siostrę Gusi , była oczywiście w bardzo marnym stanie slepa z wybałuszonymi oczami i wyryzała i wydrapywała sobie futerko do żywego mięsa , myśle że moze to te oczy tak ją bolały ze szalała i nie wiedzała ja sie bólu pozbyć , bo jak się oczka wyleczyły to odzyskała wzrok i przestała się kaleczyć . Sunia jest biała z czerwonymi oczami , ma na imię Ciupa Najpierw wyleczyło się jedno oczko a druie było ślepe i wybałuszone a ptem oba sie wyleczyły i teraz ma zwykłe widzące zdrowe oczka i jest wesoła i uwielbia spacery To tyle o mojej nowej suni Ciupie jest bardzo kochana . A potem wzięłam 7- mego pieska , tym razem męskiego Maksymiliana , pojechałam po niego z siostrą pod Białoruską granicę koło Sławatycz na wieś bo on tammiał byc dany do budy . Cichuahua w budzie na wsi tragedia pierwsza zima i by umarł w tej budzie , zabrałam go dałam za niego 400 zł . Miał być w budzie bo on ma jakieś neurologiczne problemy czasem się kręci w kółko a czasem ma oczopląs ale nie czesto, za to dobrze szczeka na obcych . Już w budzie nigdy nie bęzie , to piekana morda calutki ryży piesek bardzo ładny ale go nie lubili może z tych problemów neuroloicznych ale nie są bardzo nasilone . No i kochane hejterki pozdrawia was moja cudowna Pimpeta z nad kosci indyczych, wiem ze posypie sie na mnie hejt ale to już mnie nie wzrusza wiem że mam rację
 14. Napisz do Uxmal ona sie na wynikac dobrze zna jak moja sunia chhorowała to zawsze u niej były niezłe wadomości , zna sie na cushingu
 15. Jak szeroka jest w ogóle czy mi tyłek wejdzie o to chodzi najszersze miejsce jak jest powyżej 120 to biorę kt
×
×
 • Create New...