-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
ja uważam, że wciskanie psa to chory pomysł. i dziwię się wetowi, ze tego nie wie. jak chcą, by pies załatwiał się do kuwety, to niech kupią sobie yorka i głowy nie zawracają
-
to ,że Mysza była pierwsza nie oznacza ,ze dominuje. Moja Pysia była też pierwsza, a teraz jest tak, że dominuje Karmel, potem Łapciucha,a Siuńcia na szarym końcu. A moze powinnaś kupić jeszcze druga budkę?
-
ale gryzą się ze złościa, czy w zabawie nagle dają czadu za bardzo?? LittleMy, a która dominuje?Słyszałam dwie opcje - żeby zawsze wspierac psa dominującego (bo jak wspierasz psa słabszego, to dajesz kolejny powód dominantowi do pokazania zębów), a druga opcja to wcale się nie wtrącać, nich sobie same ułożą stosunki... Jak moje burczą na siebie - przestaję głaskać, mówię "brzydkie dziewczynki" i odchodzę. u mnie to działa
-
Lunka moze być trochę poddenerwowana, po sterylce hormony szaleją, może być bardziej drażliwa
-
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
szczerze mówiąc jeszcze nie dzwoniłam. jutro postaram się wpaść do p. beaty, to z nią ustalę wszystko. gdyby ona nie mogła, to bardzo bym chciała byś Aniu ze mną pojechała -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
zawiozę jakoś ja, tylko p. Beata codziennie z kotką na kroplówkach jest, więc nie bedzie pewnie mogła jechać. Munia bez niej jest b. niespokojna -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6554/munio4mj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6903/dscf1227ow2.jpg[/IMG] róznica jest ogromna!!! Esperanza, Pani Beata jest chętna wziąć Munię, boję się tylko czy teraz w obliczu choroby swojej kotki nie zrezygnuje ze względów finansowych. zmiana domu dla Muni to byłby dramat, ona tak jest wpatrzona w panią i pani Beata tyle serca jej okazała, tak się nią zajęła jak mało kto. Będę wystawiać bazarki na Munię, by p. Beatę odciążyć finansowo z utrzymania Muni. Dlatego też chciałabym zrobić zapas jedzenia dla niej i cały czas finansować leczenie Muni. Oko wygląda dobrze, dr Garncarz chciał ją obejrzeć jak się skończą krople. Krople skończyły się kilka dni temu, więc nie wiem co dalej bedzie z tym oczkiem. -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
musimy dopasować się do liki. ja musze jeszcze dokupić jedzenie dla Muni. za tymczas wiszę jeszcze 150zł -
jeszcze mosiężny świecznik jest dla figi
-
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
część zapłaciłam z uzbieranych bazarków potrzebuję i na kropelki do oczu, bo się skończyły. Esperanza, a my się chyba zobaczymy z hurtowni, to wtedy mi dasz, bo ja jutro cały dzień załatwiam papiery -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Łapciucha może tym razem mnie nie pogoni... [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4320/dscf1233jg6.jpg[/IMG] pogoniła, więc schowałem się u swojej pańci!! [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/1383/dscf1234dd6.jpg[/IMG] oo, poszła sobie ta niedotykalska Łapciucha... [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8665/dscf1236wp6.jpg[/IMG] Łapciuszka, chodź, nie bedę więcej zaglądał ci pod sukienkę!!!! [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4086/dscf1237km1.jpg[/IMG] -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
taki jestem brzydalek [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6903/dscf1227ow2.jpg[/IMG] i takie mam wielkie ucha... [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8547/dscf1230yt3.jpg[/IMG] i takie wielkie zębale... [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6388/dscf1231sy3.jpg[/IMG] a tak niewinnie wyglądam:eviltong: [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3238/dscf1232lz4.jpg[/IMG] -
ja też nie mogę nic zobaczyć:-(
-
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Wydaje mi się że KTOŚ zepsuł Łapci charakter!!!!!! [/quote] też jestem ciekawa kto to taki:p -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
byłam dziś z wizytą u Munia:loveu: (zdjęcia będą wieczorem, jak wróce do domu). Munio to straszny brzydal:eviltong: . Mieszka w domu, gdzie jest duża suczka, którą próbuje nakłonić do zabawy. Jest żywym wariatem, próbował skakać na Łapciuchę, którą zabrałam na wizytę. Niestety Łapciucha była bardzo niekolezeńska i warczała na Munia okrutnie:mad: -
kurcze, ja w piątek muszę odebrać papiery z leszna (nie mogę tego przełożyć), potem muszę do Ożarowa dowieźć te papiery. przykro mi, nie dam rady pojechać z Wami do schronu...
-
śliczne fotki, a zdjęcie szwów już chyba zaraz???
-
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
towarzystwo śliczne!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
super, ogromnie się cieszę!!!!!!!!
-
a może w tytule napiszmy, ze grozi jej schron, bo po operacji nie mamy gdzie jej umieścić. tak mi jej szkoda