Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. a nie ma za co... ksiązki cienko idą,ale mam w zanadrzu jeszcze jeden bazarek...
  2. ja uważam, że wciskanie psa to chory pomysł. i dziwię się wetowi, ze tego nie wie. jak chcą, by pies załatwiał się do kuwety, to niech kupią sobie yorka i głowy nie zawracają
  3. [IMG]http://images25.fotosik.pl/17/22ff35d3cda93d72.jpg[/IMG] piękny Czesio w zgaszonym różu:loveu:
  4. to ,że Mysza była pierwsza nie oznacza ,ze dominuje. Moja Pysia była też pierwsza, a teraz jest tak, że dominuje Karmel, potem Łapciucha,a Siuńcia na szarym końcu. A moze powinnaś kupić jeszcze druga budkę?
  5. ale gryzą się ze złościa, czy w zabawie nagle dają czadu za bardzo?? LittleMy, a która dominuje?Słyszałam dwie opcje - żeby zawsze wspierac psa dominującego (bo jak wspierasz psa słabszego, to dajesz kolejny powód dominantowi do pokazania zębów), a druga opcja to wcale się nie wtrącać, nich sobie same ułożą stosunki... Jak moje burczą na siebie - przestaję głaskać, mówię "brzydkie dziewczynki" i odchodzę. u mnie to działa
  6. i jeszcze jeden http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74637
  7. Lunka moze być trochę poddenerwowana, po sterylce hormony szaleją, może być bardziej drażliwa
  8. kurczaczek niebieski nie ma już główki...
  9. szczerze mówiąc jeszcze nie dzwoniłam. jutro postaram się wpaść do p. beaty, to z nią ustalę wszystko. gdyby ona nie mogła, to bardzo bym chciała byś Aniu ze mną pojechała
  10. zawiozę jakoś ja, tylko p. Beata codziennie z kotką na kroplówkach jest, więc nie bedzie pewnie mogła jechać. Munia bez niej jest b. niespokojna
  11. [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6554/munio4mj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6903/dscf1227ow2.jpg[/IMG] róznica jest ogromna!!! Esperanza, Pani Beata jest chętna wziąć Munię, boję się tylko czy teraz w obliczu choroby swojej kotki nie zrezygnuje ze względów finansowych. zmiana domu dla Muni to byłby dramat, ona tak jest wpatrzona w panią i pani Beata tyle serca jej okazała, tak się nią zajęła jak mało kto. Będę wystawiać bazarki na Munię, by p. Beatę odciążyć finansowo z utrzymania Muni. Dlatego też chciałabym zrobić zapas jedzenia dla niej i cały czas finansować leczenie Muni. Oko wygląda dobrze, dr Garncarz chciał ją obejrzeć jak się skończą krople. Krople skończyły się kilka dni temu, więc nie wiem co dalej bedzie z tym oczkiem.
  12. musimy dopasować się do liki. ja musze jeszcze dokupić jedzenie dla Muni. za tymczas wiszę jeszcze 150zł
  13. jeszcze mosiężny świecznik jest dla figi
  14. część zapłaciłam z uzbieranych bazarków potrzebuję i na kropelki do oczu, bo się skończyły. Esperanza, a my się chyba zobaczymy z hurtowni, to wtedy mi dasz, bo ja jutro cały dzień załatwiam papiery
  15. Łapciucha może tym razem mnie nie pogoni... [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4320/dscf1233jg6.jpg[/IMG] pogoniła, więc schowałem się u swojej pańci!! [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/1383/dscf1234dd6.jpg[/IMG] oo, poszła sobie ta niedotykalska Łapciucha... [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8665/dscf1236wp6.jpg[/IMG] Łapciuszka, chodź, nie bedę więcej zaglądał ci pod sukienkę!!!! [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4086/dscf1237km1.jpg[/IMG]
  16. taki jestem brzydalek [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6903/dscf1227ow2.jpg[/IMG] i takie mam wielkie ucha... [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8547/dscf1230yt3.jpg[/IMG] i takie wielkie zębale... [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6388/dscf1231sy3.jpg[/IMG] a tak niewinnie wyglądam:eviltong: [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3238/dscf1232lz4.jpg[/IMG]
  17. ja też nie mogę nic zobaczyć:-(
  18. [quote name='Neris']Wydaje mi się że KTOŚ zepsuł Łapci charakter!!!!!! [/quote] też jestem ciekawa kto to taki:p
  19. byłam dziś z wizytą u Munia:loveu: (zdjęcia będą wieczorem, jak wróce do domu). Munio to straszny brzydal:eviltong: . Mieszka w domu, gdzie jest duża suczka, którą próbuje nakłonić do zabawy. Jest żywym wariatem, próbował skakać na Łapciuchę, którą zabrałam na wizytę. Niestety Łapciucha była bardzo niekolezeńska i warczała na Munia okrutnie:mad:
  20. kurcze, ja w piątek muszę odebrać papiery z leszna (nie mogę tego przełożyć), potem muszę do Ożarowa dowieźć te papiery. przykro mi, nie dam rady pojechać z Wami do schronu...
  21. śliczne fotki, a zdjęcie szwów już chyba zaraz???
  22. towarzystwo śliczne!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  23. super, ogromnie się cieszę!!!!!!!!
  24. bazarek dla Kapitana http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6238028#post6238028
  25. a może w tytule napiszmy, ze grozi jej schron, bo po operacji nie mamy gdzie jej umieścić. tak mi jej szkoda
×
×
  • Create New...