-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
wszystko jest ok, poza jej stanem zdrowia:-( [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4135/clipboard05lo3.jpg[/IMG] jakby od zawsze była częścią nas [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4668/clipboard04ln0.jpg[/IMG] -
Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
jeszcze trochę, z póltora tygodnia do dwóch, jak tylko bedzie łazienka na wsi (Witokretki mam kiepski dostep do netu, jak już będziemy gotowi, zadzwonię do Was) -
jestem w trakcie przeprowadzki, nie za bardzo mam czas, by tu zagladać. komputer z netem mam do jutra, więc proszę o szybką propozycję zmiany tytułu Grzybek sliczny!!
-
Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
Rudzia musi poczekać jeszcze około miesiąca, nie udało nam się zakończyć budowy w terminie. Weźmiemy ją jak tylko będzie już mozna -
Sombra - z Ostrowi Maz. ma wreszcie swój kącik i swoja panią!!!!!!!!!!!!
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
pozdrowienia dla kochanej Sombruni!!!! -
S.O.S -Dwie Panny Ostrowianki - sytuacja zmieniła się dramatycznie
ronja replied to beam6's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img122.imageshack.us/img122/4986/ss5no5.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5295/ss7bk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2892/ss6iw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3153/ss8my9.jpg[/IMG] -
S.O.S -Dwie Panny Ostrowianki - sytuacja zmieniła się dramatycznie
ronja replied to beam6's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3650/ss1sw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1788/ss3or8.jpg[/IMG] wyglada to może nieco gorzej, ale suczka jest w trakcie leczenia jest nieco bojaźliwa, bardzo związana z druga suczką [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8149/ss2js1.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1391/ss4mn3.jpg[/IMG] tej niczego nie brakuje - zdrowa, zaszczepiona, wesoła, hałaśliwa, skora do zabawy. zaliczyła już swój pierwszy spacerek -
Maleńka sunia,bez oczka,bez szansy(Ostrów Maz.).Aniołek ma swój dom :-)))
ronja replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fela']Maleństwo przyjechało dziś do Warszawy, jest w hoteliku. Okazała się wesołą i bardzo, bardzo przylepną sunią.[/quote] Felu, jeśli sunia zostanie wystarylizowana, mogłaby zamieszkać u Agaty. -
Maleńka sunia,bez oczka,bez szansy(Ostrów Maz.).Aniołek ma swój dom :-)))
ronja replied to Fela's topic in Już w nowym domu
na kogo mogę dać ogłoszenia? -
Maleńka sunia,bez oczka,bez szansy(Ostrów Maz.).Aniołek ma swój dom :-)))
ronja replied to Fela's topic in Już w nowym domu
ludwa, nie działało wczoraj dogo, dziś zrobię ogłoszenia z Twoim telefonem -
Maleńka sunia,bez oczka,bez szansy(Ostrów Maz.).Aniołek ma swój dom :-)))
ronja replied to Fela's topic in Już w nowym domu
zrobię jej jutro allegro, ludwa, czy mogę podać Twój telefon w ogłoszeniach? -
Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
wątpliwości nie ma żadnych gdybym się wahała, nie pisałabym, ze ją wezmę -
S.O.S -Dwie Panny Ostrowianki - sytuacja zmieniła się dramatycznie
ronja replied to beam6's topic in Już w nowym domu
byłam dziś u p. Beaty, zawiozłam puszki. czarna suczka ma nużeńca, ta druga drapie się na tle nerwowym - obie były dziś u weta i obie są leczone. ta czarna troszkę się boi, nie inicjuje kontaktów, ta druga biega, podgryza - mały szatan -
Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
super, bo ja jutro tez bym nie mogła niedziela jak najbardziej -
S.O.S -Dwie Panny Ostrowianki - sytuacja zmieniła się dramatycznie
ronja replied to beam6's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=316996698[/url] -
S.O.S -Dwie Panny Ostrowianki - sytuacja zmieniła się dramatycznie
ronja replied to beam6's topic in Już w nowym domu
ta czarna bedzie mniejsza, ma krótsze łapki a nazywają się Hesia i Tosia chyba allegro juz dzis nie dam rady, jutro zorbię -
suczki od p. Beaty nie mają wątków, więc fotki wklejam tutaj (w nocy zrobię im allegro, jutro dalej poogłaszam) [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9695/s1yl5.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9409/s2vv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/6089/s3hx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4023/s4gf8.jpg[/IMG]
-
Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
no własnie, boję się, by nie uciekła, bo kojec byłby bez podmurówki - nie mozemy teraz inwestować w profesjonalny kojec. pogadam z Bartkiem, może coś wymyslimy