Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. wszystko jest ok, poza jej stanem zdrowia:-( [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4135/clipboard05lo3.jpg[/IMG] jakby od zawsze była częścią nas [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4668/clipboard04ln0.jpg[/IMG]
  2. jeszcze trochę, z póltora tygodnia do dwóch, jak tylko bedzie łazienka na wsi (Witokretki mam kiepski dostep do netu, jak już będziemy gotowi, zadzwonię do Was)
  3. jestem w trakcie przeprowadzki, nie za bardzo mam czas, by tu zagladać. komputer z netem mam do jutra, więc proszę o szybką propozycję zmiany tytułu Grzybek sliczny!!
  4. Rudzia musi poczekać jeszcze około miesiąca, nie udało nam się zakończyć budowy w terminie. Weźmiemy ją jak tylko będzie już mozna
  5. pozdrowienia dla kochanej Sombruni!!!!
  6. [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/4986/ss5no5.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5295/ss7bk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2892/ss6iw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3153/ss8my9.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3650/ss1sw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1788/ss3or8.jpg[/IMG] wyglada to może nieco gorzej, ale suczka jest w trakcie leczenia jest nieco bojaźliwa, bardzo związana z druga suczką [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8149/ss2js1.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1391/ss4mn3.jpg[/IMG] tej niczego nie brakuje - zdrowa, zaszczepiona, wesoła, hałaśliwa, skora do zabawy. zaliczyła już swój pierwszy spacerek
  8. [quote name='Fela']Maleństwo przyjechało dziś do Warszawy, jest w hoteliku. Okazała się wesołą i bardzo, bardzo przylepną sunią.[/quote] Felu, jeśli sunia zostanie wystarylizowana, mogłaby zamieszkać u Agaty.
  9. ludwa, nie działało wczoraj dogo, dziś zrobię ogłoszenia z Twoim telefonem
  10. zrobię jej jutro allegro, ludwa, czy mogę podać Twój telefon w ogłoszeniach?
  11. za miesiąc moge dać tymczas Kalince tymczas
  12. wezmę Rudą, jak już przeniosę się do domu, jak tylko będzie podłoga. chcemy jak najszybciej
  13. przywoźcie:) tyle, że przez pierwszy miesiąc będę mieszkać w blaszanym garażu bez podłogi:) oby tylko ciepło było
  14. Pozdrawiamy ps. mamy teraz cięzki czas, za miesiąc przenosimy się na wieś, ale zyjemy i wszystko jest ok. Ciuciugowa jest bardzo grzeczna i kochana i pozostałe psiuchy też
  15. ja też mam trochę karmy ( w szkole i nie mogę tego długo tam trzymać)
  16. wątpliwości nie ma żadnych gdybym się wahała, nie pisałabym, ze ją wezmę
  17. byłam dziś u p. Beaty, zawiozłam puszki. czarna suczka ma nużeńca, ta druga drapie się na tle nerwowym - obie były dziś u weta i obie są leczone. ta czarna troszkę się boi, nie inicjuje kontaktów, ta druga biega, podgryza - mały szatan
  18. super, bo ja jutro tez bym nie mogła niedziela jak najbardziej
  19. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=316996698[/url]
  20. ta czarna bedzie mniejsza, ma krótsze łapki a nazywają się Hesia i Tosia chyba allegro juz dzis nie dam rady, jutro zorbię
  21. [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4994/s8te5.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3880/s9ya4.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1237/s10il9.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4623/s11op6.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3060/s5td6.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5623/s6ie9.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/125/s7du9.jpg[/IMG]
  23. suczki od p. Beaty nie mają wątków, więc fotki wklejam tutaj (w nocy zrobię im allegro, jutro dalej poogłaszam) [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9695/s1yl5.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9409/s2vv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/6089/s3hx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4023/s4gf8.jpg[/IMG]
  24. no własnie, boję się, by nie uciekła, bo kojec byłby bez podmurówki - nie mozemy teraz inwestować w profesjonalny kojec. pogadam z Bartkiem, może coś wymyslimy
×
×
  • Create New...