-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Ostrów Maz. Nutka i Czaria - obie juz w nowych domkach !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
śliczne fotki,jak będę jutro miała siłę, zrobię nowe ogłoszenia jeszczeraz obu panienkom:razz: -
Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']czy ktoś w ogóle dzwonił w jego sprawie?[/quote] może teraz zadzwoni:cool3: "Szczeniak o wyjątkowym umaszczeniu" 4lapy.pl ale.gratka.pl zgubiono.pl mojpupil.pl (kategorie oddam oraz znalazłem) gieldaogloszen.pl bono-polska.pl eoferty.com.pl kupiepsa.pl (kategorie beagle i za darmo) adopcjapsa.pl ogloszenia.aleokazja.pl ( kategorie psy i oddam) szybko-sprzedam.pl przygarnijzwierzaka.pl -
[quote name='lika']To super. Możemy równocześnie dać też ogłoszenie ze zdjęciem do Oferty. Jak podacie mi do kogo dawać namiar w ogłoszeniu, to mu wykupię takie ogłoszenie i zobaczymy, jaki będzie odzew. Ok?[/quote] super,dzieki:p mysle, ze najlepiej chyba byloby dać w ogłoszeniu namiar na Murke, o ile się zgodzi.
-
[quote name='lika']Moim zdaniem warto. Cena jest naprawdę przystępna, szczególnie że za ogłoszenie ze zdjęciem. Na stronie jest podane, że nakład pisma wynosi 12 tysięcy egzemplarzy, więc jest spore prawdopodobieństwo, że ktoś się nim zainteresuje.[/quote] Stowarzyszenie zapłaci za ogloszenie:multi:
-
[quote name='Murka']Co taka cisza u Roanka... Może by go ogłosić w lokalnej prasie?? Parę dni temu było ogłoszenie o naszej hotelowej Fryzi i telefony dzwonią codziennie... Może i Roan by się spodobał? Koszty są spore, bo 80 zł - 30 % rabatu + 22% vat, ale to jest gazeta o większym zasięgu niż tam gdzie była umieszczona Fryzia... Większa szansa :razz:[/quote] dobry pomysł. tyle, ze decyzja należy do zarządu stowarzyszenia
-
Ostrowskie teriery błagają o pomoc...- POMOCY W OGŁOSZENIACH !
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']tak tak Poziomka tez jest na tych samych stronach,a tekst wlasnie robie ale trzeba pomyslec co by tu napisac,bo ostatnio mialam mala przerwe od dogo i tekstow i ogloszen wiec mozg sie troche wylaczyl pod tym wzgledem;)[/quote] ja zwykle robię ogloszenia czysto informacyjne, tzw "suche";) -
Ostrowskie teriery błagają o pomoc...- POMOCY W OGŁOSZENIACH !
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']widze cioteczka ubiegla, wiele stronek sie powtarza hehe ale to wspaniale, wiecej ogloszen to wieksza szansa...co do tekstu, to ten tekst jest tylko do tych malych ogloszen,ten typu wzruszajacy to dluzszy bedzie i do allegro na przyklad tamte to sklecilam z Twoich wiadomosci idusiek by zrobic ogloszonka;);)a co do nich to jeszcze raz: kupiepsa eoferty,.com aleokazja pineska dwukropek bono-polska kupsprzedaj adopcjapsa psy.pl gumtree[/quote] no pewnie,im więcej,tym lepiej. a to są tez ogłoszenia Poziomki? bo jej jutro chciałam robic robić -
Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']no i co z tym telefonem? :razz: ciociu Ido nikt oprócz Ciebie do Sznurka nie zagląda:mad:[/quote] ja zaglądam:eviltong: jutro zrobię mu ogłoszenia -
Ostrowskie teriery błagają o pomoc...- POMOCY W OGŁOSZENIACH !
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia Lizaka "Terier - wesoły, żywe sreberko" na: 4lapy.pl ale.gratka.pl zgubiono.pl mojpupil.pl - kategoria oddam oraz znalazłem gieldaogloszen.pl bono-polska.pl eoferty.com.pl kupiepsa.pl adopcjapsa.pl ogloszenia.aleokazja.pl - kategoria psy oraz oddam szybko-sprzedam.pl przygarnijzwierzka.pl -
Ostrów Maz. Nutka i Czaria - obie juz w nowych domkach !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Nie mogę wklejać linków, ogłoszenia Czarii "Piękna suka w typie bernardyna" są na: ale.gratka.pl eoferty.com.pl gieldaogloszen.pl 4lapy.pl zgubiono.pl mojpupil.pl (kat. oddam oraz znaleziono) bono-polska.pl kupiepsa.pl adopcjapsa.pl ogloszenia.aleokazja.pl (kat. psy oraz oddam) szybko-sprzedam.pl przygarnijzwierzaka.pl -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ida, jak będzie coś Dzinopodobnego, daj znać koniecznie!!! -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']ronja -dzięki wielkie ! :loveu: teraz poproszę o taki sam zestaw :oops: tylko dla Dyźka :cool3: Dasz radę?[/quote] dam, jutro:p a bedą nowe fotki Dyzia??czy dac z tymi? -
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='*Gajowa*']Dobre wiadomości ! :multi: A Kornelki ogłoszenia ciągle żyją w necie... w ostatnich dniach były trzy telefony od zainteresowanych Nelką.[/quote] aaaa, bo to moje ogłoszenia, zapomniałam skasować -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
linkow wklejać nie mogę, ogłoszenie ma tytuł " Wspaniały, łagodny w typie briarda" 4lapy.pl ale.gratka.pl zgubiono.pl mojpupil.pl (kat. oddam i znaleziono) gieldaogloszen.pl bono-polska.pl eoferty.com.pl kupiepsa.pl adopcjapsa.pl ogloszenia.aleokazja.pl (kat. psy i oddam) szybko-sprzedam.pl przygarnijzwierzaka.pl -
[quote name='ludwa']Będę wystawiać:P) Ino czwartek mi nie pasuje...Cały miesiąc wtorki i czwartki mi odpadają, bendem się odkształcać:evil_lol:. Ronja? Nie dasz rady w piątek lub środę? To jeszcze bym idusiek jakoś poddusiłą do tego czasu:roll:[/quote] ja mogę tylko w czwartek. zostawię paczkę u rodziców, możesz odebrać kiedy chcesz (byle w miarę szybko), a Idusiek napisałam pw, że może uda się zgrać na ursynowie
-
Ostrów Maz. Nutka i Czaria - obie juz w nowych domkach !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='*Gajowa*']Nutka ma cieczkę !!! :placz:[/quote] przyjechała w ostatnim momencie:roll: -
[quote name='Magdarynka']Jednak będę miała trochę więcej rzeczy na bazarek niż pisałam jakiś czas temu... Pudło będzie większe... I będzie sporo biżuterii... Ludwa, dasz radę?[/quote] a zmieści mi się do samochodu??;) podjechałabym we wtorek, może być? ludwa, w czwartek będę w Twoich okolicach, będziesz mogła odebrać
-
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
ronja replied to jayo's topic in Już w nowym domu
śmieszny,taki kulkowaty z poczciwym ryjkiem:evil_lol: -
[quote name='Murka'][B]fona wpłaciła na Roanka 15 zł[/B] :loveu:[/quote] uściski dla Fony:loveu:
-
Ostrów Maz. Nutka i Czaria - obie juz w nowych domkach !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
nie wiem czemu nie chcą mi się wklejać linki ogłoszenia mają wszędzie ten sam tytuł (jakby ktoś szukał) - [B][SIZE=2][B]Roczna,łagodna w typie leonbergera szuka nowego opiekuna[/B][/SIZE][/B][SIZE=2] lub domu (zależy ile jest znaków do wykorzystania:cool3: )[/SIZE] a ogłoszenia są na: ale.gratka.pl eoferty.com.pl gieldaogloszen.pl 4lapy.pl zgubiono.pl mojpupil.pl (kat. oddam oraz znaleziono) bono-polska.pl kupiepsa.pl adopcjapsa.pl ogloszenia.aleokazja.pl szybko-sprzedam.pl przygarnijzwierzaka.pl -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
................................. -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ida,wyślij mi swój nr tel i maila na pw, porobię ogłoszenia na kilku stronach -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Dzin jet śliczny!!!