-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
[COLOR=White].................................. [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/8775/k67.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5680/k70o.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3776/k68.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/3753/k69.jpg[/IMG] [/COLOR]
-
Kangurek dziękuje za tyle ogłoszeń:) [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/509/k63o.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/435/k64f.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4695/k65.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2379/k66.jpg[/IMG]
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
mam też 2 filmy, będą wieczorem:) [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5559/s39o.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9774/s41.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4012/s40j.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9607/s42.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Zdjęłam jej dziś kolnierz na chwilę - ale była szczęsliwa!!! żal mi jej, że tyle czasu musi udawać ufo,ale nie ma innego wyjścia [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9257/s37y.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9307/k63.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8651/s38.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryś pozdrawia z naszego zaśnieżonego domu;) [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1806/j59.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2121/j60z.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6565/j61.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1305/j62p.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6189/j63.jpg[/IMG] -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla Pucka [url]http://www.dogomania.pl/threads/177228-Dziwna-lampa-a-la-A-wiecznik-z-krysztaA-kami-dla-Pucka-z-rowu-do-15-01?p=13848293#post13848293[/url] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Umówiliśmy Simbi wizytę u dr Janickiego na 20 stycznia na 18.10 przed wizytą musimy zrobić rtg - zrobimy to u naszego weta zapraszam na nowy bazarek dla Pucka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177228-Dziwna-lampa-a-la-A-wiecznik-z-krysztaA-kami-dla-Pucka-z-rowu-do-15-01?p=13848293#post13848293[/URL] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
piękna i z niezwykłym charakterem - jest spokojna, opanowana i grzeczna. tylko te kupy, ale nie ma ideałów:) -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za Tolę a co tam u Pucka? -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='GochaT'] a Jury niech sobie jeszcze będzie u Ronji (te tereny wiosną to zapewne bajka niech je "zobaczy" a potem do domku) i z trzyłapkiem się zakumplował to jest osiągnięcie możecie być dumni ze swoich psów gratulacje , myślę, że Ronja jest świetnym pedagogiem...[/QUOTE] ja już nie mogę doczekać się wiosny. zima jest koszmarna, psy same ciągną do domu i niechętnie wychodzą. a Moruś trzyłapek wreszcie zrobił się pro psi - długo to trwalo, ale się udało:multi: do ludzi, niestety bez zmian,więc przy odwiedzinach raczej go nie pogłaszczecie:evil_lol: -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
fajnie, ja zbieram magnesy na lodówkę:) przed Simbi jeszcze długie leczenie - oby wszystko szło jak należy i Simbi wyzdrowiała bardzo chciałabym jeszcze wysterylizować ją przed adopcją, oczywiście o ile pozwoli na to jej stan zdrowia. jest piękną sunią, oby nie połaszczył się na nią jakiś rozmnażacz -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
wklejam fakturę od mojego weta opłaconą przez Fundację Viva [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5449/faktura.jpg[/IMG] [B]Simona wydatki:[/B] 422zł antybiotyki, opatrunki (lecznica w Białymstoku) – zapłaciła Evelin [COLOR=red]1000zł operacja łapy (lecznica Książęca)- założyła Fundacja - spłacone[/COLOR] [COLOR=red]50zł konsultacja po operacji (lecznica Książęca 9.12.09) – założyła Fundacja - spłacone[/COLOR] 74,50zł zmiany opatrunków, antybiotyki (lecznica Babice Stare) – zapłaciła Evelin [COLOR=red]308zł zmiany opatrunków, przeciwbólowe, antybiotyki, rtg łapy, szczepienie na wściekliznę (lecznica Babice Stare) – założyła Fundacja - spłacone[/COLOR] [B]Wydatki razem: 1854,50zł[/B] [B]Wpłaty:[/B] 200zł Evelin 30zł GACKN1 100zł Cantadorra 110zł Isiak (bazarek ronji) 50zł Ewa Maria G. 15zł Danuta Sz. 30zł edrgaska 7zł NINKA (bazarek Evelin) 100zł Isiak (bazarek Isiak) 20zł pucka69 (bazarek Evelin) 60zł pucka69 20zł Marta S. 300zł Faerie 57zł kropka77 100zl forum labradory.org 94zł kropka77 300zł Jolanta R. 20zł Teresa_Borcz [B]Razem: 1613zł[/B] Fundacja założyła do tej pory 1358zł Na plusie na koncie Fundacji 255zł -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
i mogę wysłać bluzę Evelin, jak będę jej wysyłała nalewki z bazarku - chyba, że Evelin woli od Pucki -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
ja mogę wpłacić bezpośrednio Evelin, a szal odbiorę w którąś środę w styczniu - jak już będę wiedziała kiedy, dam znać. -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Randa, co u Was? wszyscy cali? -
ale fajnie!!!! bardzo dziękuję
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
zmieniłam link, bo nie działał Randa, to Ty z Evelin ratujecie, leczycie, utrzymujecie kilka psów - trzeba Wam jakoś pomóc:) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
bazarek dla Pucka - podopiecznego Randy i Evelin zapraszam serdecznie!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/176828-Nalewki-z-pigwy-i-aronii-dla-Pucka-z-rowu-do-10-01-2010[/url] -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
bazarek dla Pucka [url]http://www.dogomania.pl/threads/176828-Nalewki-z-pigwy-i-aronii-dla-Pucka-z-rowu-do-10-01-2010?p=13811564#post13811564[/url] zapraszam serdecznie!!! -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
to chyba będzie trzeci kołnierz - posklejałam jak się dało, ale wszystko się rozlatuje i jeszcze jak puszczę Kangurka z Simbi, to on jej obrywa taśmę z kołnierza. Simbi schudła - wedle zaleceń lekarza - jest możliwe, że ona jest głodna i robi to z głodu? nie możemy jej upaść - ma za mało ruchu, a za duża waga nie jest wskazana, łapa nie udźwignie Simbi w wersji sumo:) i jak wytłumaczyć, że 6 dni załatwia się pięknie na dworzu, a siódmego wali kupę w domu i ją zjada? -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
on ma w sobie coś takiego niewinnego -
Kangurek nie boi się wystrzałów - Sylwestra przeżył na luzie. On generalnie nie boi się chyba niczego biega zadowolony, psoci, bawi się zabawkami. Ja tylko nie mogę nadziwić się, że tak urósł - był malutki i nagle któregoś dnia zauważylam, że zrobił się z niego kolos. Cały czas rzuca się na jedzenie, przysmaki bierze razem z palcami
-
Marysia, może ta osoba po prostu nie ma aparatu;)
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
u nas na podwórku tysiąc kup lezy;) nie dam rady każdej posolić... -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
ale nawet bym nie zdązyła jej posolić - ona robi i zjada od razu. poczułam zapach kupy jak poszlam zobaczyć kto to, to już Simbi była w trakcie jedzenia.