Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [COLOR=White].................................. [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/8775/k67.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5680/k70o.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3776/k68.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/3753/k69.jpg[/IMG] [/COLOR]
  2. Kangurek dziękuje za tyle ogłoszeń:) [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/509/k63o.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/435/k64f.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4695/k65.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2379/k66.jpg[/IMG]
  3. mam też 2 filmy, będą wieczorem:) [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5559/s39o.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9774/s41.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4012/s40j.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9607/s42.jpg[/IMG]
  4. Zdjęłam jej dziś kolnierz na chwilę - ale była szczęsliwa!!! żal mi jej, że tyle czasu musi udawać ufo,ale nie ma innego wyjścia [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9257/s37y.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9307/k63.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8651/s38.jpg[/IMG]
  5. Juryś pozdrawia z naszego zaśnieżonego domu;) [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1806/j59.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2121/j60z.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6565/j61.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1305/j62p.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6189/j63.jpg[/IMG]
  6. zapraszam na bazarek dla Pucka [url]http://www.dogomania.pl/threads/177228-Dziwna-lampa-a-la-A-wiecznik-z-krysztaA-kami-dla-Pucka-z-rowu-do-15-01?p=13848293#post13848293[/url]
  7. Umówiliśmy Simbi wizytę u dr Janickiego na 20 stycznia na 18.10 przed wizytą musimy zrobić rtg - zrobimy to u naszego weta zapraszam na nowy bazarek dla Pucka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177228-Dziwna-lampa-a-la-A-wiecznik-z-krysztaA-kami-dla-Pucka-z-rowu-do-15-01?p=13848293#post13848293[/URL]
  8. piękna i z niezwykłym charakterem - jest spokojna, opanowana i grzeczna. tylko te kupy, ale nie ma ideałów:)
  9. trzymam kciuki za Tolę a co tam u Pucka?
  10. [quote name='GochaT'] a Jury niech sobie jeszcze będzie u Ronji (te tereny wiosną to zapewne bajka niech je "zobaczy" a potem do domku) i z trzyłapkiem się zakumplował to jest osiągnięcie możecie być dumni ze swoich psów gratulacje , myślę, że Ronja jest świetnym pedagogiem...[/QUOTE] ja już nie mogę doczekać się wiosny. zima jest koszmarna, psy same ciągną do domu i niechętnie wychodzą. a Moruś trzyłapek wreszcie zrobił się pro psi - długo to trwalo, ale się udało:multi: do ludzi, niestety bez zmian,więc przy odwiedzinach raczej go nie pogłaszczecie:evil_lol:
  11. fajnie, ja zbieram magnesy na lodówkę:) przed Simbi jeszcze długie leczenie - oby wszystko szło jak należy i Simbi wyzdrowiała bardzo chciałabym jeszcze wysterylizować ją przed adopcją, oczywiście o ile pozwoli na to jej stan zdrowia. jest piękną sunią, oby nie połaszczył się na nią jakiś rozmnażacz
  12. wklejam fakturę od mojego weta opłaconą przez Fundację Viva [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5449/faktura.jpg[/IMG] [B]Simona wydatki:[/B] 422zł antybiotyki, opatrunki (lecznica w Białymstoku) – zapłaciła Evelin [COLOR=red]1000zł operacja łapy (lecznica Książęca)- założyła Fundacja - spłacone[/COLOR] [COLOR=red]50zł konsultacja po operacji (lecznica Książęca 9.12.09) – założyła Fundacja - spłacone[/COLOR] 74,50zł zmiany opatrunków, antybiotyki (lecznica Babice Stare) – zapłaciła Evelin [COLOR=red]308zł zmiany opatrunków, przeciwbólowe, antybiotyki, rtg łapy, szczepienie na wściekliznę (lecznica Babice Stare) – założyła Fundacja - spłacone[/COLOR] [B]Wydatki razem: 1854,50zł[/B] [B]Wpłaty:[/B] 200zł Evelin 30zł GACKN1 100zł Cantadorra 110zł Isiak (bazarek ronji) 50zł Ewa Maria G. 15zł Danuta Sz. 30zł edrgaska 7zł NINKA (bazarek Evelin) 100zł Isiak (bazarek Isiak) 20zł pucka69 (bazarek Evelin) 60zł pucka69 20zł Marta S. 300zł Faerie 57zł kropka77 100zl forum labradory.org 94zł kropka77 300zł Jolanta R. 20zł Teresa_Borcz [B]Razem: 1613zł[/B] Fundacja założyła do tej pory 1358zł Na plusie na koncie Fundacji 255zł
  13. i mogę wysłać bluzę Evelin, jak będę jej wysyłała nalewki z bazarku - chyba, że Evelin woli od Pucki
  14. ja mogę wpłacić bezpośrednio Evelin, a szal odbiorę w którąś środę w styczniu - jak już będę wiedziała kiedy, dam znać.
  15. ale fajnie!!!! bardzo dziękuję
  16. zmieniłam link, bo nie działał Randa, to Ty z Evelin ratujecie, leczycie, utrzymujecie kilka psów - trzeba Wam jakoś pomóc:)
  17. bazarek dla Pucka - podopiecznego Randy i Evelin zapraszam serdecznie!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/176828-Nalewki-z-pigwy-i-aronii-dla-Pucka-z-rowu-do-10-01-2010[/url]
  18. bazarek dla Pucka [url]http://www.dogomania.pl/threads/176828-Nalewki-z-pigwy-i-aronii-dla-Pucka-z-rowu-do-10-01-2010?p=13811564#post13811564[/url] zapraszam serdecznie!!!
  19. to chyba będzie trzeci kołnierz - posklejałam jak się dało, ale wszystko się rozlatuje i jeszcze jak puszczę Kangurka z Simbi, to on jej obrywa taśmę z kołnierza. Simbi schudła - wedle zaleceń lekarza - jest możliwe, że ona jest głodna i robi to z głodu? nie możemy jej upaść - ma za mało ruchu, a za duża waga nie jest wskazana, łapa nie udźwignie Simbi w wersji sumo:) i jak wytłumaczyć, że 6 dni załatwia się pięknie na dworzu, a siódmego wali kupę w domu i ją zjada?
  20. on ma w sobie coś takiego niewinnego
  21. Kangurek nie boi się wystrzałów - Sylwestra przeżył na luzie. On generalnie nie boi się chyba niczego biega zadowolony, psoci, bawi się zabawkami. Ja tylko nie mogę nadziwić się, że tak urósł - był malutki i nagle któregoś dnia zauważylam, że zrobił się z niego kolos. Cały czas rzuca się na jedzenie, przysmaki bierze razem z palcami
  22. Marysia, może ta osoba po prostu nie ma aparatu;)
  23. u nas na podwórku tysiąc kup lezy;) nie dam rady każdej posolić...
  24. ale nawet bym nie zdązyła jej posolić - ona robi i zjada od razu. poczułam zapach kupy jak poszlam zobaczyć kto to, to już Simbi była w trakcie jedzenia.
×
×
  • Create New...