-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Emi zaczyna się drapać. są ze 3 krostki na brzuszku i trochę rozdrapane:( jutro przy świetle dziennym zrobię zdjęcie. jak byłam w czwartek u weta, moja wetka pytała się jak tam Emi. zalecała wręcz sterylizację, bo hormony też mają wpływ na te skórne historie. w tym tygodniu postaramy się zabrać Emi na badanie krwi. a tu zdjęcie z zabaweczką
-
Emi we wszystkim naśladuje Wiśnię - biega z gumowym policjantem i nie chce go oddac, tak samo jak Wiśnia ze swoją różową piłką:) mam filmik, ale niestety wgranie go nie jest możliwe ze względu na nasz kiepski internet. musicie przyjechać i na żywo zobaczyć jak Emi bawi się zabaweczkami:)
-
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
wpadam na chwile;) Wczoraj ani jednego siku w domu!!!! mądra dziewczynka:) -
psiaki jak najbardziej zadowolone z przeprowadzki:)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
u Wisienki wszystko dobrze. biegunka opanowana, uff:) wczoraj za zgodą Myszy, dalam puszkę innym psom - dziś na szczęście [B]tylko[/B] Imuś ma rozwolnienie. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mariat, ja na wątku Soni wypowiadać się już nie będę. Zresztą tego chciała Irenaka 3 tygodnie temu w rozmowie telefonicznej z Bartkiem - przed całą awanturą ze smyczą - po prostu szukała argumentu, by tak mnie zgnoić, bym nie chciała już sama pisać na wątku Soni. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
z kilku powodów nie udało mi się dziś dojechać do weta. jutro Bartek pojedzie z naszym Karmelkiem i zawiezie też siuśki Jurysia -
mam już ksiązeczkę Dudu (dane p. Małgorzaty zostaly wykorektorowane) byli dziś państwo oglądać Dudu - młode malżeństwo spodziewające sie dziecka. od zawsze w ich rodzinach byly psy. oni bardzo chcą, by ich dziecko od początku chowało się z psem. zrobili na mnie dobre wrażenie - spokojni, ciepli. Dudu się do nich tulił, oni go caly czas głaskali. Dudu miałby kanapę do dyspozycji, bylby kochany i zaopiekowany jak trzeba - weterynaryjnie również. Wiedzą, że Dudu ma szwędacza we krwi i nie wolno go spuszczać. powiedzialam im, że Dudu jest w trakcie leczenia. że trzeba zrobić mu badania kontrolne i potem go wykastrować. państwo, by chcieli go już odebrać po kastracji (ale się do niej dołożą). o ile oczywiście zdecydują się ostatecznie i o ile Akucha wyrazi pozytwną opinię:) ja zrobię przedaopcyjną w razie czego
-
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
ronja replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Wiśnię uratowała Mysza, zabierająć go polamanego z budowy. Wiśnia miał poważnie strzaskaną miednicę i łapę. Doszedł do siebie i jest wspaniałym, czułym wielkoludem, ktory lamie wszystkie serca;) -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Bartek chodzi z nią na smyczy - przypina do szelek, bo obroża za wielka wlasnie. a ja nie mam takiego rozmiaru - mam tylko bardzo dużą i malutkie. musi mieć szelki póki nie przytyje;) -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Zaglądam do Mii:) mam nadzieję że już nie burczy na Wiśnię;)[/QUOTE] na razie się nie spotykają - przez tydzień mają szlaban;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/c468f23b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/81d4513f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/589d772b.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mysza, zapomniałam:) bonusik [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/fe2330b2.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
przeziębić się to raczej nie mial gdzie. w domu spi na swoim łóżeczku - często śpi wtulony z Bubką, a na dworzu dlugo nie jest. mam nadzieję, że to nic poważnego [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/16a8a054.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/ae0c13fe.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/11133a7e.jpg[/IMG] -
brzuszek jaśnieje - jeszcze brzegi są ciemnawe, ale środek już odzyskał kolor skory