Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. a tam od razu spasiona:) kochana jest. i gdy robi się zimno na dworzu i nie chce jej się wychodzić, zaczyna bardziej nas dostrzegać i okazuje nam swoje przywiązanie.
  2. mają dzwonić po święcie do mnie z ostateczną decyzją. skończyliśmy podawać lespewet, więc w tym tygodniu Dudu będzie miał kontrolne badanie krwi
  3. Ewa, oni są niemal identyczni:) Bartek często mówi o nich "dwa czarne":)
  4. to nie Sonia - choć ona również próbowała się zmieścić, nasz Karmelek też się wpychal, ale wypadał. Na zdjęciu jest Pan Imciuła:)
  5. Emi zaczyna się drapać. są ze 3 krostki na brzuszku i trochę rozdrapane:( jutro przy świetle dziennym zrobię zdjęcie. jak byłam w czwartek u weta, moja wetka pytała się jak tam Emi. zalecała wręcz sterylizację, bo hormony też mają wpływ na te skórne historie. w tym tygodniu postaramy się zabrać Emi na badanie krwi. a tu zdjęcie z zabaweczką
  6. łóżeczko Kaluchnego ma spore wzięcie;)
  7. Emi we wszystkim naśladuje Wiśnię - biega z gumowym policjantem i nie chce go oddac, tak samo jak Wiśnia ze swoją różową piłką:) mam filmik, ale niestety wgranie go nie jest możliwe ze względu na nasz kiepski internet. musicie przyjechać i na żywo zobaczyć jak Emi bawi się zabaweczkami:)
  8. wpadam na chwile;) Wczoraj ani jednego siku w domu!!!! mądra dziewczynka:)
  9. kociczka śliczna, trzymam kciuki za dobry domek dla niej
  10. psiaki jak najbardziej zadowolone z przeprowadzki:)
  11. u Wisienki wszystko dobrze. biegunka opanowana, uff:) wczoraj za zgodą Myszy, dalam puszkę innym psom - dziś na szczęście [B]tylko[/B] Imuś ma rozwolnienie.
  12. Mariat, ja na wątku Soni wypowiadać się już nie będę. Zresztą tego chciała Irenaka 3 tygodnie temu w rozmowie telefonicznej z Bartkiem - przed całą awanturą ze smyczą - po prostu szukała argumentu, by tak mnie zgnoić, bym nie chciała już sama pisać na wątku Soni.
  13. z kilku powodów nie udało mi się dziś dojechać do weta. jutro Bartek pojedzie z naszym Karmelkiem i zawiezie też siuśki Jurysia
  14. mam już ksiązeczkę Dudu (dane p. Małgorzaty zostaly wykorektorowane) byli dziś państwo oglądać Dudu - młode malżeństwo spodziewające sie dziecka. od zawsze w ich rodzinach byly psy. oni bardzo chcą, by ich dziecko od początku chowało się z psem. zrobili na mnie dobre wrażenie - spokojni, ciepli. Dudu się do nich tulił, oni go caly czas głaskali. Dudu miałby kanapę do dyspozycji, bylby kochany i zaopiekowany jak trzeba - weterynaryjnie również. Wiedzą, że Dudu ma szwędacza we krwi i nie wolno go spuszczać. powiedzialam im, że Dudu jest w trakcie leczenia. że trzeba zrobić mu badania kontrolne i potem go wykastrować. państwo, by chcieli go już odebrać po kastracji (ale się do niej dołożą). o ile oczywiście zdecydują się ostatecznie i o ile Akucha wyrazi pozytwną opinię:) ja zrobię przedaopcyjną w razie czego
  15. Wiśnię uratowała Mysza, zabierająć go polamanego z budowy. Wiśnia miał poważnie strzaskaną miednicę i łapę. Doszedł do siebie i jest wspaniałym, czułym wielkoludem, ktory lamie wszystkie serca;)
  16. trzymam kciuki za Toskę i za Nutusię - trzymajcie się dziewczyny!!!!
  17. Bartek chodzi z nią na smyczy - przypina do szelek, bo obroża za wielka wlasnie. a ja nie mam takiego rozmiaru - mam tylko bardzo dużą i malutkie. musi mieć szelki póki nie przytyje;)
  18. [quote name='Tora&Faro']Zaglądam do Mii:) mam nadzieję że już nie burczy na Wiśnię;)[/QUOTE] na razie się nie spotykają - przez tydzień mają szlaban;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/c468f23b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/81d4513f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/589d772b.jpg[/IMG]
  19. Mysza, zapomniałam:) bonusik [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/fe2330b2.jpg[/IMG]
  20. przeziębić się to raczej nie mial gdzie. w domu spi na swoim łóżeczku - często śpi wtulony z Bubką, a na dworzu dlugo nie jest. mam nadzieję, że to nic poważnego [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/16a8a054.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/ae0c13fe.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/11133a7e.jpg[/IMG]
  21. i ostatnie [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/84658635.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/e6b5ba64.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/430c27be.jpg[/IMG]
  22. latający Dudu [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/614869b5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/878c39f2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/b3fa77a8.jpg[/IMG]
  23. brzuszek jaśnieje - jeszcze brzegi są ciemnawe, ale środek już odzyskał kolor skory
  24. zdjęcia [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/8079195f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/3f9f4e8d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/cd0e9d5d.jpg[/IMG]
  25. .............. [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/c8f5890c.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/3f9f4e8d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/26120e36.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/8079195f.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...