-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Pan Imciuła... no cóż, totalnie mnie znów zmyliłaś pisząc, że jest u Was od półtora roku, a ja nie miałam o nim pojęcia! Hasło Morek wszystko wyjaśniło :) Tradycyjnie chciałabym prosić o przedstawienie toku myślenia od Morka do Imciuły :) (mi się kojarzy z imć panem Morkiem :))[/QUOTE] proszę bardzo:) Morek - Moluś -Pan Imoluszka z Japonii - Imuś - Imciuła - Pan Imciuła:cool1: -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
ronja replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
ale ona ma imię:) delikatne i ciepłe - Malutka:loveu: -
Kaluchny jest pieszczochem - często kladzie się koło mnie, z głową na kolanach. zasypia, pozwala mi się miętosić i calować i przesuwać obrożę (tylko wtedy). jutro będzie u nas behawiorysta - podpytam co zrobić z tym jego strachem do obroży. on tyle traum przełamał, a tej jednej się nie da. trochę to utrudnia życie i na pewno będzie to spory problem dla potencjalnych adoptujących.
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
usg zwykle trzeba umawiać, bo robi je tylko nasz pan doktor. pojedziemy z Wiśnią pod wieczor - doktor powinien wtedy już być w lecznicy (jest rano i po poludniu). pojedziemy w czwartek, bo jutro przyjeżdza do nas Piotr behawiorysta -
[quote name='akucha'] [B][SIZE=3][COLOR=darkslateblue]Dudusiowe rozliczanki[/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=darkolivegreen]Wpłaty[/COLOR][/B]: [COLOR=black]Ellig - 50 zł[/COLOR] [COLOR=black]Ewa Marta - 50 zł[/COLOR] [COLOR=black]Ojasia - 50 zł[/COLOR] [COLOR=black]Sapchira - 50 zł[/COLOR] [COLOR=black]Akucha - 150 zł[/COLOR] Kmurdz - 50 zł [B][COLOR=black]Razem - [B]350 zł[/B][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][COLOR=red]Wydatki:[/COLOR][/COLOR][/B] [COLOR=black]Badania krwi - 63 zł[/COLOR] [COLOR=black]Cestal - 5 zł[/COLOR] [COLOR=black]Fiprex - 14 zł[/COLOR] [COLOR=black]Lespewet - 16 zł[/COLOR] [COLOR=black]Razem:[B] 98 zł[/B][/COLOR] [COLOR=black][B][COLOR=darkgreen]W skarpecie Dudusia zostało: + 252 zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][COLOR=black]DAROWIZNY:[/COLOR][/COLOR][/B] [COLOR=darkgreen][B][COLOR=darkgreen]Ewa Marta [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=darkgreen][COLOR=black]- 2 kg suchej karmy, kilka puszek karmy mięsnej,[/COLOR] [COLOR=darkgreen][B]Ellig[/B] - 12 puszek karmy dla juniorów, worek karmy suchej, obróżka, szelki, zabawki, posłanko, ciasteczka, przysmaczki.[/COLOR] [/COLOR][/COLOR] [COLOR=black] [COLOR=black][COLOR=black]Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy:Rose:[/COLOR] [/COLOR]Oplata za hotelik [B](październik[/B]) 0d 4.10.2010: [/COLOR][B]140 zł [/B] [B]252 zł - 140 zł = 112 zł [/B] [COLOR=black][B][COLOR=darkgreen]W skarpecie Dudusia zostało:+ 112 zł.[/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=navy][B]LISTOPAD[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Wydatki:[/B][/COLOR] [COLOR=black]- badania krwi i dojazd: 31 zł[/COLOR] [COLOR=olive][B]Wplaty:[/B][/COLOR] [B]akucha[/B] - 150 zł [B]Ewa Marta -[/B] 127 złotych z bazarku książkowego [COLOR=red][B]Wydatki:[/B][/COLOR] Za kastrację, zęby, kołnierz i antybiotyk na wynos jest 148zł + 2 x 15zł (transport) [B]Darowizny:[/B] [B]Ellig [/B]- [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Black][COLOR=navy][FONT=Arial]12 puszek karmy, 5 kg suchej karmy[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=DarkSlateBlue][B], [/B]obróżka przeciwpchelna[/COLOR] [COLOR=black][B][COLOR=darkgreen]W skarpecie Dudusia zostało:+ 180 zł.[/COLOR][/B][/COLOR][/QUOTE] te pierwsze płaty - razem jest 400zł z wplatą kmurdz, nie 350zł - ja miałam 350zł, bo wplata kmurdz dotarla w listopadzie:)
-
Dostalam dziś maila od pani - brzmi sensownie - przeklejam go Witam! Piszę w sprawie ogłoszenia o adopcję pieska Dudusia czy to jeszcze aktualne? Mieszkam na śląsku dokładnie w Katowicach i czy jeżeli oczywiście spełnię wszystkie warunki adopcji czy jest możliwość aby ktoś mi go odpłatnie przywiózł? Zwrócę koszt paliwa. Napisze coś o sobie. Jestem mężatką z dwójką małych dzieci, szukam pieska rodzinnego, małego kanapowca, który będzie kochającym członkiem rodziny i najlepszym przyjacielem moich dzieci:) Nie szukam psa dla dzieci szukam pieska dla rodziny ponieważ w moim domu rodzinnym zawsze było jakieś zwierzę i opuszczając rodziców zostawiłam im mojego psa i tak jakoś brakuje nam zwierzaka. Pozdrawiam Magda martwi mnie tylko odległość i brak "nadzoru" w związku z tym...
-
Dudu ma się bardzo dobrze:) w piątek pojedziemy na zdjęcie szwów - już się boję;) wklejam zaległy paragon za kastrację [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-11/b56a2604.jpg[/IMG] i rozliczenie: Dudu miał z października 112zł nadplaty. Doszły wplaty: 150zł akucha, 50kmurdz, 127zł Ewa Marta razem w skarpecie Dudu 439zł wydatki: 24zł krew + 7zl dojazd 148zł kastracja, ząbki, kołnierz, antybiotyk + 15zł dowóz i 15zł odbiór Dudu razem wydatki: 209zł Dudu jest bardzo bogaty - ma 230zł - jest zabezpieczony na ponad miesiąc (mam nadzieję, że tyle u nas nie będzie musiał czekać na swój wymarzony domek)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
bo Pan Imciuła naprawdę nazywa się Morek;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiśni zrobimy krew. dostaje od wczoraj nifuroksazyd. kupa nadal nieciekawa:( z dobrych rzeczy - Wiśnia to anioł w psiej skórze. Dziś Bartek wziął Wiśnię do lasu z Panem Imciułą - kto poznał Pana Imciułę - ten powinien wiedzieć;) Pan Imciuła to staruszek na 3 łapach, który atakuje naszych gości, nie lubi innych psów - zawsze szuka powodu do ataku. Z naszymi psami Pan Imciuła żyje w stadzie od 1,5 roku. Początki były trudne, ale teraz jest ok. Pan Imciuła bardzo nerwowo reagował na Wiśnię za oknem - rzucał się na szybę, przewracał przedmioty. Na spacerze parę razy próbowal doskakiwać do Wisienki pytając, czy Wiśnia chce się bic;) Wiśnia nie chciał, ignorował Imciułę, aż ten zgłupiał i odpuścił:) -
Emi to ma się jak pączek w maśle:)
-
Młoda, bardzo mądra Lola porzucona przy drodze ze szczeniaczkiem..
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
śmieszna kluseczka:) Randa, nauczyłaś Lolę dawać lape? gdy ją głaszczę i przytulam, ona daje mi łapę:) jest słodziutka dla ludzi, widać, że lubi bliskość czlowieka. potrafi też pokazać zębiska, jak jej coś nie pasuje w relacjach z innymi psami. nie reaguje na koty. sierść w dotyku sztywna, niemiła - nie wiem czy to brud, czy wynik wczorajszego pryskania fiprexem. na razie nie mogę jej wykąpać, spróbuję ją jutro wyczesać. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
jutro sam Bartek jednak pojedzie do weta, ale napiszę mu karteczkę o co ma zapytać;) mnie też martwi Wisnia - on spada na wadze po takich sensacjach - ciągle sprawdzam, czy już czuć mu żebra - na szczęscie jeszcze nie... zrobił się też bardziej puchaty - ma takie grube miękkie futro -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Silvana']Dyszy w domu nadal, ale jakby trochę mniej. Natomiast na rejsie i potem, jak nocowaliśmy na kempingu w lesie nie dyszała wcale, więc uznaję, że to faktycznie stan ofutrzenia tak działa. Po prostu to pies podwórzowy i tyle ;) [B]Za to po kąpieli futro piękne, błyszczące i pachnące :D[/B][/QUOTE] widać :) [COLOR=White]...............[/COLOR] -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
super fotki:) cieszę się, że Mia ma TAKI domek:) a co z tym jej dyszeniem? -
Młoda, bardzo mądra Lola porzucona przy drodze ze szczeniaczkiem..
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
ok, zapytam jutro kiedy możemy ciachać. chciałabym też z tydzień ją poobserwować, czy wszystko jest ok.w domu jest spokojna, na smyczy chodzi na spacerki - robi siku. na kupę czekamy;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
wrócę do kupy Wiśniowej;) dziś nadal daleko do ideału. dostał symbolicznie jeść i nifuroksazyd -
Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!
ronja replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
ciągle się mylę (a może nie), jak rozdaję psie ciasteczka w kolejności hierarchii naszego stada - zawsze wymawiam jej imię -
Młoda, bardzo mądra Lola porzucona przy drodze ze szczeniaczkiem..
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Evelin, a jej maluszek ile mniej więcej miał? nie wiem ile trzeba odczekać od porodu do sterylki - zapytam we wtorek, jak będę u weta