no to pisze:) po 1: GRATULACJE DLA MŁODYCH PREZENTERÓW (Asta wiesz co mysle :/) po 2: gratulacje dla wszystkich psiaków:) (bede nieobiektywna i egoistyczna, ale ze szczególnym uzwglednieniem Marty i Atosika oraz Kasi i Doca:)) a po 3: strasznie żałuje ze mnie nie bylo, wiec piszcie ze bylo okropnie to moze mi jakos pomoze....hehe:) jeszcze raz wielkie gratulacje dla wszystkich:):):)
oja...sorka to z roztargnienia...bylam pewna że sie nawet nie doda ten temat, bo moj komputerek lekko sie zawiesil...ake dzieki ze mnie poprawiacie:) szkoda ze nie bedzie MP, bo tak, to nie mam po co zostawavc jeden dzien dłużej w Zakopcu...szkoda...ale dzieki za info i jeszcze posprawdzam na stronce:)
Hey!! troszke czasu do wystawy, no ale temat warto juz chyba zacząć:) na [URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL] nie znalazłam żadnych informacji odnośnie tej wystawy... nie wiem w sumie nic, tylko tyle ze jest. moze macie jakieś info?? bardzo was proszę o informacje glownie o:
- Młodym Prezenterze
- jakimś kontakcie
- no i o grupie 6 i 8 (jak sie uda;) )
z góry wielkie dzieki...i piszcie przy okazji kto bedzie:):)
a ogolnie jak sie wam podoba moj podpis?? myslalam z pol godziny co napisac o tych beaglach...tylko jak sie na mojego patrzy caly czas to ciezko wymyslic cokolwiek innego:) no i jak juz Ascie pisalam, Twisterek przeszedl na diete pt. duzo ruchu i koniec. chce wam powiedizec ze juz widac efekty...jakbym mogla wyciągnac go na MP to juz nie wstydzilabym sie tego spaslaka:P
a tam ZROBIC... nie zapomnijcie WSTAWIC :) musimy sobie z Karolinką poogladac i naszym zwyczajem pokomentowac:):) heh, ej my naprawde okropne jestesmy...
no mam nadzieje:) w kazdym razie powodzenia jutro:) Martuniu, tobie też:) dobra, nie bede taka:) pozdrowionka i powodzenia wszystkim którzy chca i potrzebuja:) ale kciuki bede trzymala tylko wtedy,, jak mi fotki obiecacie:)
no to jutro ty mi pokazesz a potem jak bede miala jakies braki to Astunia:) tylko daj nr.kom bo jak juz pisalam mam tylko twojego dziadka:) moja: 508725589
dobra wyjasniam sprawe:) Asta powiedziala ze B.J. bedzie tesknił i nie mam wyjscia :):) a tak serio, to okazalo sie ze do sławnej jux na forum ciotki z sopotu jade:) wiec problem z dojazdem z głowy:)
[quote name='talut']Tylko nie wiem czy w sobotę się wyrobię na wystawę...bo wyjeżdżamy jakoś o 7.00, potem musimy się zakwaterować, itd. ale postaram się wyrobić :)[/quote]
slyszalas juz o pomysle zamiany z Asta?? mam nadzieje ze nie bedzie problemu jak sie zamienimy:)