[quote name='gwiezdny-wyslannik']A przepraszam bardzo czy do jakiegoś sędziego nie można iść z jakimś psem...? Na JH byłam może z 8 razy, ale z tego co pamiętam zawsze ocenia się tam umiejętnośći dzieci, a nie sentyment sędziego do danej rasy.[/quote]
ja też nie bywam za często na MP, ale chyba jednak tak jest... nie mow ze tez nie masz sentymentu do danej rasy...bo jak dla mnie to są rasy które po prostu mi sie nie podobają, a sendzia to też człowiek. nie jest az tak bezstronny zeby jego ocena byla w 100% obiektywna:roll: . co do tych rozmów to chyba miłe "dzień dobry" to nic złego, ale też BEZ PRZESADY.