Jump to content
Dogomania

paulinka13

Members
  • Posts

    482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paulinka13

  1. ej, dziewczynki to jak robimy?? ja mam brać B.J. w sobote czy niedziele?? bo dla mnie to bez róznicy, bylebym tylko nie zostala bez psa :P jak sie Talutek (i tak miłosierna) zgodzi to ja moge miec B.J. w niedziele -Asta nie ma problemu:)
  2. Matra, co wy kombinujecie?? czemu ja nic nie wiem :P:P:P
  3. no to Gazuś jakoś ja ciebie też dopadne:)
  4. [quote name='gwiezdny-wyslannik']A przepraszam bardzo czy do jakiegoś sędziego nie można iść z jakimś psem...? Na JH byłam może z 8 razy, ale z tego co pamiętam zawsze ocenia się tam umiejętnośći dzieci, a nie sentyment sędziego do danej rasy.[/quote] ja też nie bywam za często na MP, ale chyba jednak tak jest... nie mow ze tez nie masz sentymentu do danej rasy...bo jak dla mnie to są rasy które po prostu mi sie nie podobają, a sendzia to też człowiek. nie jest az tak bezstronny zeby jego ocena byla w 100% obiektywna:roll: . co do tych rozmów to chyba miłe "dzień dobry" to nic złego, ale też BEZ PRZESADY.
  5. do sopotu?? no a nie idziesz z B.J.??
  6. dzieki:) bo nie orientuje sie jakoś w Olsztynie...co prawda moja mama z ktora jade mieszkala 100 km od Olsztyna (hehe) ale jakos ona tez nie wie gdzie to:) przyjaciel mapcia sie przyda:)
  7. cała ty:):):):)
  8. a teraz ja mam pytanko co do trasy. ale chodzi mi o pociąg...ktoś sie orientuje z którego dworca bedzie bliżej na wystawe?? z tego wschodniego czy głownego?? bo ja nie mam pojecia:)
  9. ha!! a ja mam potwierdzenie z Gdyni na MP :) Asta, a ty??
  10. Asta - american staffordshire terrier dobrze??
  11. ej, no ja mam dylemat... jechac na krajówke do Gdyni czy na mylsiwskich do tucholi?? w sumie ja to tylko na MP...d oGdyni dalej, ale... no nie wiem...jak radzicie??
  12. [quote name='Agasia']W Zakopanem nie ma JH z tego co wiem.[/quote] nieeeeeeee:(:(:( no jak oni mogli mi to zrobic!!:angryy: taka okazja i akurat nie ma MP... czy ja zawsze musze miec takie szczescie??
  13. no co do pożyczenia psiaka to ja już priva napisalam:) czekam na odpowiedz:):)
  14. a ja w górach siedze:( wiecie coś o wystawie w Zakopcu?? bo nie wiem czy bedize MP...jak nie to nie zostaje dzien dluzej...a jesli tak to milutko:)
  15. no to ja powodzenia życze i prosimy o relacje z treningów:)
  16. ej, Marta to w jakiej jestes w koncu grupie?? bo ja sie nie dam i na 100% w młodszej:P
  17. Agasia, czemu?? szkoda, bo chętnie wydrapałabym za uszkami Snoopcia:)
  18. ja bez numerka, ale mam numery komy większosci z Was:) moja jak coś: 508725589.
  19. no to ja też coś dodam:) Paulina z Torunia... Twister (bez rodowodu) kochany i nienormalny:):) jak mi sie uda to dodam fotki:)
  20. dzieki:) mój numerek komy masz:) ja bede na wystawie około 11, bo tak mam pociąg dopiero:( ale jakos sie znajdziemy:)
  21. no, no :) Gratuluje!!!!!
  22. no to jak w koncu robimy?? mysle ze zobaczymy na wystawie:):):)
  23. no, no:) GRATULACJE!!!! czekamy oczywiscie na foteczki...ludzie, to juz tylko tydzien do Olsztyna:):)
  24. no ja z Torunia jestem:):) a co do Twisterka to jestem pewna, ze ja goniłabym go conajmniej 15 min:P:P Trapek musi byc naprawde niezly...tez chce takiego psa!! no ale nic...biore sie ostro za treningi...jak na razie udało mi sie wyegzekwowac tylko chodzenie przy nodze (ale to róznie bywa, i na smyczy oczywiscie) no i siad, leżec...i ślicznie prosi ale jo go tego nie uczylam....wrodzony talent:P
  25. dzieki:) juz raz pisalam- to dobrze jak sendzia mowi co bylo zle bo przynajmniej mozna to poprawic w przyszlosci...ja raz spotkalam sie z czyms takim - weszlam, zaprezentowalam psa i zeszlam z ringu. koniec. a ze ja sie dopiero ucze, to chetnie uslyszalabym co bylo zle...no ale raz tak bylo...moge miec tylko nadzieje ze nastepnym razem sendzia powie mi co bylo nie tak:):)
×
×
  • Create New...