-
Posts
1041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barbara.h
-
Musi znaleźć [COLOR=blue][U]dom[/U][/COLOR] jak najszybciej, ponieważ nie mogę go u siebie trzymać, a do schroniska szkoda mi go oddać, nie wiem co mam zrobić, dzisiaj przywiozłam go ze wsi gdzie błąkał się przez dwa tygodnie, między czasie dostał widłami i był szczuty [COLOR=blue][U]psami[/U][/COLOR]. Zdjęcia mam nie nie najlepszej jakości, ale zrobię jeszcze raz. Błagam ja naprawdę nie mogę go trzymać!!! [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7208/dsc1637m.jpg[/IMG] TO TEN W ŚRODKU [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3835/dsc1646.jpg[/IMG] zaraz wstawię inne zdjęcia. [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/488/dsc1654.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7412/dsc1651m.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/286/dsc1652.jpg[/IMG]
-
Przypominam Ramzasa pies 2 lata, zmarła mu włascicielka, jest u mnie kilka miesięcy, nie agresywny, ale dobrze aby nie było w nowym domu samca, uwielbia się bawić, jest zakręcony na punkcie piłeczki:lol: pies jest z rodowodem, ale zostanie wykastrowany przed oddaniem, aby nie był wykorzystywany w rozmnażalniach , a żeby nie było, że wszystko tak cudnie jest, to Ramzes ma nie wydolność trzustki, ale odpowiednia karma i enzymy pozwalają psu normalnie funkcjonować. http://img166.imageshack.us/img166/7034/dsc06423qy4.jpg Zdjecie bylo za duze, dlatego zostalo zamienione na link. Prosze trzymac sie regulaminu! saJo-mod NIEAKTUALNE PIES JUŻ ZNALAZŁ DOM, MIESZKA W OKOLICY ŻYWCA.
-
Cieszymy się razem z tobą, bo u nas nie wesoło już wiem skąd ta chudość Ramzesa:-( ma niewydolność trzustki, 3 tyg. leki i na wagę, żadnej poprawy wręcz jest gorzej, teraz jest na Royalu dla trzustkowców (dopiero tydzień) jeszcze wątroba, podwyższona bilirubina:lookarou:
-
[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3285/gggggen2.jpg[/IMG]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
barbara.h replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[SIZE=2][I][B][COLOR=Red] Z okazji Twego swieta zycze Ci, kolejnych dni, miesiecy i lat pelnych milosci i radosci, ciaglego usmiechu na twarzy jak rowniez tego, zebys potrafil sie cieszyc z zycia w kazdym jego momencie. [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3285/gggggen2.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/I][/SIZE] -
[IMG]http://www.gify-gify.pl/gify%20okazyjne/gify%20walentynki/Walentynki__19_.gif[/IMG][SIZE=3][COLOR=DarkOrange] [B]Ewunia,spóźnione życzenia imieninowe [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3285/gggggen2.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE]
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
barbara.h replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
-
Dobre szkolenie - cechy charakterystyczne
barbara.h replied to Romas's topic in Szkoły, kursy, seminaria
[quote name='mch']w moim przypadku ( przyjeżdzam na zajecia z dwoma psami) np bardzo wazne jest miejsce bezpieczne gdzie gdy jeden cwiczy ,drugi odpoczywa . czyli kenelik ,kojec z boku. lepiej czuje sie na szkoleniu na konkretnym placu z wyraźnie wyznaczonymi granicami , bedącym w posiadaniu-zarządzaniu prowadządzego (niekoniecznie pełnym końskich czy psich kup :evil_lol: )[/quote] zapomniałaś dodać o trawie po kolana:razz: ale tak to jest, jak trzeba lubić to co się ma:p -
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
barbara.h replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Hej, żniwa za pasem i czasu brak:p -
Witaj, Madzia! ja też jestem tego zdania, nie dla psa sernik! :eviltong: [URL]http://images23.fotosik.pl/22/cac5504dcd47b2be.jpg[/URL]
-
Ale mnie zadowoliłaś, piękne fotki! i jeszcze raz będziemy je oglądać wieczorem z pozostałą częścią rodziny:lol::lol: jechałam tą bryczką! :multi::multi::multi: [URL]http://images29.fotosik.pl/15/1f73fa7b623c219d.jpg[/URL] jak tam po chrzcinach? są zdjęcia?
-
Kreon miniaturka! świetne, ale naprawdę czarne wyszczupla :evil_lol::evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
barbara.h replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Witajcie! ale Negruś spryciarz! czekał sobie na butelkę, aż mu sama w pysk wpłynie czy ktoś wie co zrobić abym mogła Emotioikonki wstawiac? u siebie w galeri mogę :-(( -
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
barbara.h replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Magda_Miki']Hej Basiu nareszcie jesteś!! Czemu tak długo?:mad: W tym czasie zmienił sie nieco regulamin dot. fotek. W poście max. 5 zdjęć, a jeśli jest ich więcej to resztę trzeba zamienić na linki. Cytowane zdjęcia zamieniamy na linki. To chyba tyle:evil_lol: Aha i zdjęcia max 640x640 pixeli Ale psów...:loveu:[/quote] BARDZO,BARDZO DZIęKUJE :lol: :oops::oops::oops: oczywiście sie poprawie, i bardzo mnie to cieszy, że można wstawiać wiesze zdjęcia! -
o kurcze jaka micha! przyznam się, że ja sama jadam z gorszej zastawy:evil_lol: [URL]http://images27.fotosik.pl/13/548980996bb2b156.jpg[/URL]
- 78403 replies
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
barbara.h replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial]:oops:a ja dopiero dziś obejrzałam fotaski z wypadu na wies....doberek Basiu:multi:[/FONT] OOOO, aLA ZAJRZAłA HURRRRRA zaraz i ja do ciebie zaglądnę :lol: bo się stęskniłam za Ozulkiem :loveu: -
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
barbara.h replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Perełka z kolegą Tofikiem:evil_lol: uszka im się powywijały:lol: Perełka padnieta! po ognisku... sępy... http://images21.fotosik.pl/282/2963abb604a03658med.jpg http://images21.fotosik.pl/282/42711f0aad7f7832.jpg http://images21.fotosik.pl/281/427e862ed41d51e0med.jpg http://images20.fotosik.pl/336/acbbf51cccb66670med.jpg http://images21.fotosik.pl/282/4dcad5b845b29972med.jpg http://images20.fotosik.pl/336/a6ddfbf55e1df116med.jpg CDN -
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
barbara.h replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='diabelkowa']Fajne fotki :))) a Twoja corka ile ma lat?[/quote] witaj diabelkowa :calus: oooo odkurzyłaś mi galerię :multi: moja Ewelinka skończyła 16 lat a synio 19 :roll: może fotki jakieś wstawię? tylko czy tu ktoś zajrzy jak ja u was dawno ne byłam:shake::placz: -
jej ten wielki dzień, to już jutro!! :laola::laola: [COLOR=red][B]Paulinka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia[/B][/COLOR] [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Swieta/Slub/3.gif[/IMG] ps. jak napisała jedna z forumowiczek owczarków :loveu::loveu: [COLOR=red] oby w każdym sporze Twój Marcin miał ostanie trzy słowa: Masz rację Kochanie ![/COLOR] oczywiście wypijemy za wasze zdrowie :beerchug::beerchug::beerchug:
-
niezły ten usypiacz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images22.fotosik.pl/167/52cf8f07e54e6c49.jpg[/IMG]
-
[quote name='anetta'] To z pewnoscia z wielka chcecia siedzialas w tym polu :lol: Takiego miec towarzysza... :loveu: :loveu: [/quote] he,he ja tam w tym polu z musu byłam:mad: i skowronek mi nie pomógł:evil_lol:
-
[quote name='madziasto4'] Zapewniam, że przyzwyczają się i do tej fryzury :lol: Czasami pies, który wraca od fryzjera diametralnie zmienia wygląd, zupełnie inny pies :lol: To ile już to Prezesiątko ma miesięcy?? Pół roku już skończył?[/quote] acha, chyba będzie pół roku, przyznam się ze datę urodzin zapomniałam:p :oops:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
barbara.h replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
oooo, Aresik w jęczmieniu :lol: [IMG]http://images12.fotosik.pl/93/08eeeb4922ec0d23.jpg[/IMG] dzięki za te zdjęcia z Eurodisneylandu :loveu::multi: i chcem jeszcze i pewnie nie tylko ja:p -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
barbara.h replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='barbara.h']jessssu byłaś w Paryżu!!!!! :multi::multi::multi: ale Ci zazdroszczę :-( wymiziaj Aresika odemnie i przeproś go, ze mnie nie było tak dlugo [IMG]http://images21.fotosik.pl/337/cc6c7af6ea5c4cc2.jpg[/IMG] a ja niewiem co to? :oops::oops::oops:[/quote] czy ktoś mi w końcu napisze co to?:placz: -
tak,tak to skowronek!! pięknie śpiewa, wiem bo mieszkałam na wsi i jak pracowałam w polu cięgle mi towarzyszył:lol: a na te kwiatki(chwast) to nazywały sie bławatki ;) oj nie lubiliśmy tego w zbożu i maków też [IMG]http://images12.fotosik.pl/83/0b33077b9376756c.jpg[/IMG] Dziękuję Ci za te fotki, uwielbiam oglądać tereny, na których nie byłam jeszcze :p