Jump to content
Dogomania

Anecik

Members
  • Posts

    11781
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    69

Everything posted by Anecik

  1. Ponieważ padł mi laptop korzystając z gościnności Gabrysi wstawię chociaż zdjęcia Czesterka.
  2. Jezuuuuu.... No zobaczymy jak będzie - BARDZO ciężko będzie mi się z nią rozstać. Pralinka to taka miłość jak Barry. Poker zgodziła się zrobić wizytę - jutro będzie się umawiać z Panią. Najlepiej bo okazało się że to ten sam adres tylko inne piętro gdzie jest Tinka :) od dzikusków.
  3. Może nie będą potrzebne :) Poprosiłam kiyoshi o olx na Wrocław.. Właśnie dzwoniła Pani z Wrocławia. Bardzo interesująca Pani :) Poproszę Poker o wizytę.
  4. Widać intensywnie o Tobie myślałam pisząc ten post.
  5. Raczej do ogłoszeń chyba się nie przydadzą ale na pogodę wpływu nie mam. Chyba że ktoś umie obrobić.
  6. Niestety u nas pada albo mży. To chociaż takie Czester lubi piłeczki. Fryzjer zamówiony na piątek, kastracja na wtorek.
  7. Jemu chyba obojętnie na kogo będzie faktura bo i tak już za zabieg zapłaciłam. Ostatnio był troszkę zdenerwowany bo mijał mu okres rozliczeniowy czy jak to się tam nazywa a faktura była nie zapłacona. Myślę o Kiziach Miziach. Nawet sobie myślałam że mogłam ja zapłacić i poczekać. A to nie ma znaczenia że już po sterylce?
  8. Wet mi faktur nie wystawia bo co ja mam sobie z nimi zrobić:) A po takim czasie mi już nie wystawi. Ostatnio byla Dejzi na sterylce ale jej nikt nie zgłaszał..
  9. To już na spokojnie. Bardzo dziękuję Iwonce za spotkanie i zaopatrzenie Czesterka w wiano :D Dostał pieluchy, mokrą Dolinę Noteci, smaczki, kocyk, oczywiście szeleczki i smyczkę oraz nieszczęsnego Brita :D - którego oczywiście wczoraj nie ruszył. Koopa była...no była, może nie wylewająca się z pieluchy ale jednak rzadka. Pupę daje sobie myć bez problemu. W nocy położył się przed oknem tarasowym i wpatrywał w ...ciemność chyba. Trochę pomiaukiwał - pewnie myślał że sobie pohasa nocą :). Rano w pieluszce czysto, z sikaniem jest tak jak pisała jaguska - czyli posikuje. Muszę zakupić ten pas dla psiaków ale na razie wypróbuję większe pieluchy. Podkłady nie są potrzebne. Cały czas chce być na dworze ale znowu pada więc snuje się nieszczęśliwy po domu. Rano biegał najpierw po ogrodzie - denerwuje go pies sąsiadów i dość głośno szczeka, ale po kastracji pewnie mu przejdzie. Później był z psiakami na wybiegu - tam wszystko ok. U mnie jest problem z podaniem i CZEKANIEM aż zje michę bo inni stoją w kolejce....a nóż ktoś coś zostawi. Więc jak daje jemu jeść to zostajemy sami. Troszkę skubnął mokrego. Generalnie bardzo fajny i proludzki psiak, Już wczoraj podczas drogi wywalił mi się na kolanach i sobie leżał albo z zaciekawieniem oglądał krajobraz. Za transport 80 zł.
  10. Hana z Zamościa od Alaskan :) cudowna ponad 20 kg, 8,9 latka
  11. W zasadzie nie dopiszę nic nowego. Blekuś to taki bezproblemowy psiak. Nieraz zostają sami na wybiegu z Hanusią bo wiem że wszystko będzie w porządku - chociaż ostatnio cały czas pada więc brakuje im tego słodkiego lenistwa. Nikt nie dzwonił.
  12. No i znowu jestem zadziwiona tak jak w przypadku Rambusia - 0 telefonów o Dejzi :( Z nową koleżanką Pralinką Roniś to się umie ustawić w życiu :) Gabrysia podmieniła olx na Warszawę - zamojska Inka miała tam takie powodzenie to może Dejzi też się uda.
  13. Ja dziś króciutko. Czesterek w towarzystwo domowe wszedł jak w masło. Najpierw spacer po ogrodzie, potem do domu. Obwąchał kogo się dało, napił się wody, pobiegał po parterze i stanął od drzwiami wejściowymi celem wyjścia :) Stał dość długo, patrzył, patrzył i patrzył (na razie przynajmniej nie szczekał) aż w końcu poszliśmy znowu na dwór. Radość w chłopaka wstąpiła niemiłosierna - aż się trząsł z radości. Poszliśmy do psiego domku - tam również zapoznanie przebiegło w pokojowej atmosferze. Wszystkie psiaki mu pasują oprócz znanego Wam psa sąsiada - niewykastrowanego Niko. Bardzo czester na niego warczał. Były pierwsze zabawy z.....oczywiście z Viki :) Potem psiaki poszły do siebie a Czester do siebie. No to siezi pod tarasem i miauczy. Na razie nie jadł nic.
×
×
  • Create New...