-
Posts
11781 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
69
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anecik
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Anecik replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Widać intensywnie o Tobie myślałam pisząc ten post. -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Anecik replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
-
Jemu chyba obojętnie na kogo będzie faktura bo i tak już za zabieg zapłaciłam. Ostatnio był troszkę zdenerwowany bo mijał mu okres rozliczeniowy czy jak to się tam nazywa a faktura była nie zapłacona. Myślę o Kiziach Miziach. Nawet sobie myślałam że mogłam ja zapłacić i poczekać. A to nie ma znaczenia że już po sterylce?
-
To już na spokojnie. Bardzo dziękuję Iwonce za spotkanie i zaopatrzenie Czesterka w wiano :D Dostał pieluchy, mokrą Dolinę Noteci, smaczki, kocyk, oczywiście szeleczki i smyczkę oraz nieszczęsnego Brita :D - którego oczywiście wczoraj nie ruszył. Koopa była...no była, może nie wylewająca się z pieluchy ale jednak rzadka. Pupę daje sobie myć bez problemu. W nocy położył się przed oknem tarasowym i wpatrywał w ...ciemność chyba. Trochę pomiaukiwał - pewnie myślał że sobie pohasa nocą :). Rano w pieluszce czysto, z sikaniem jest tak jak pisała jaguska - czyli posikuje. Muszę zakupić ten pas dla psiaków ale na razie wypróbuję większe pieluchy. Podkłady nie są potrzebne. Cały czas chce być na dworze ale znowu pada więc snuje się nieszczęśliwy po domu. Rano biegał najpierw po ogrodzie - denerwuje go pies sąsiadów i dość głośno szczeka, ale po kastracji pewnie mu przejdzie. Później był z psiakami na wybiegu - tam wszystko ok. U mnie jest problem z podaniem i CZEKANIEM aż zje michę bo inni stoją w kolejce....a nóż ktoś coś zostawi. Więc jak daje jemu jeść to zostajemy sami. Troszkę skubnął mokrego. Generalnie bardzo fajny i proludzki psiak, Już wczoraj podczas drogi wywalił mi się na kolanach i sobie leżał albo z zaciekawieniem oglądał krajobraz. Za transport 80 zł.
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Anecik replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Hana z Zamościa od Alaskan :) cudowna ponad 20 kg, 8,9 latka -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Anecik replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
W zasadzie nie dopiszę nic nowego. Blekuś to taki bezproblemowy psiak. Nieraz zostają sami na wybiegu z Hanusią bo wiem że wszystko będzie w porządku - chociaż ostatnio cały czas pada więc brakuje im tego słodkiego lenistwa. Nikt nie dzwonił. -
Ja dziś króciutko. Czesterek w towarzystwo domowe wszedł jak w masło. Najpierw spacer po ogrodzie, potem do domu. Obwąchał kogo się dało, napił się wody, pobiegał po parterze i stanął od drzwiami wejściowymi celem wyjścia :) Stał dość długo, patrzył, patrzył i patrzył (na razie przynajmniej nie szczekał) aż w końcu poszliśmy znowu na dwór. Radość w chłopaka wstąpiła niemiłosierna - aż się trząsł z radości. Poszliśmy do psiego domku - tam również zapoznanie przebiegło w pokojowej atmosferze. Wszystkie psiaki mu pasują oprócz znanego Wam psa sąsiada - niewykastrowanego Niko. Bardzo czester na niego warczał. Były pierwsze zabawy z.....oczywiście z Viki :) Potem psiaki poszły do siebie a Czester do siebie. No to siezi pod tarasem i miauczy. Na razie nie jadł nic.