Jak po co??? Żeby Franio wypoczywał pod choinką już we własnym domu, żebym nie beczała za nim za długo, żeby Roniś odnalazł sens życia bez Franka, żeby Mmisia nie wpadła w depresję jak nie będzie miała na kogo warkolić, żeby mój mąż się odnalazł bez Franczeska. Powodów jest mnóstwo. A i tak najważniejsze jest to żeby Franuś znalazł swój domek :)