-
Posts
177 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agiza
-
We wtorek jedziemy razem a co dalej to nie wiem ponieważ obie Panie wyjeżdżają. Jak będziemy na zastrzyku to zapytam weta co dalej.
-
PEPSI MA NOWY DOM:multi::multi::multi:PANI PATRYCJA ZAKOCHAŁA SIĘ W NIEJ OD PIERWSZEGO SPOJRZENIA:multi::multi::multi: PEPSI TĘ NOC SPĘDZI ZE SWOJĄ PANIĄ:multi::multi::multi: Dziękujemy wszystkim , którzy nas wspierali. A najbardziej Bożence, Marlence i Arturowi:multi::multi:. Wieczorkiem będziemy u Pepsi w odwiedzinkach:lol: Potrzebuję umowę adopcyjną bardzo proszę aby ktoś mi przesłał na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Jeszcze raz wielkie dzięki:multi:
-
Mam nadzieję że przypadną sobie do serca. Jeżeli tak się stanie to Pepsi i tak u nas będzie do końca roku i jeszcze parę dni stycznia. Pani Patrycja wyjeżdża.A Pepsi znalazla sobie wygodne miejsce do spania - łóżko w sypialni:evil_lol::evil_lol:. Ładnie sobie poczynia jak ja muszę ciężko pracować:cool3:. W :crazyeye:zadku się przewraca
-
Witam Aniu:lol:. Ten spacer to długo będę pamiętała:evil_lol:. Taki numer mi wykręciła ta moja Lucyna!! W niedzielę spotykamy się z P. Patrycją, ale czy wszystko będzie dobrze to zobaczymy. Pepsi jest kochaną suńką:loveu::loveu:
-
Dzisiaj Pepsi była na zastrzyku, łapka wygląda już ładnie. Czy nikt już o niej nie pamięta. Szukamy domku dla pieszczochy
-
Pepsi czuje się coraz lepiej i rany ładnie się goją. Pewnie dlatego zaczyna z nami rozmawiać jak coś chce. Jak chodzi na spacerki to wiele osób mówiło jaka jest śliczna. Pepsi w nocy jest coraz grzeczniejsza, myślę że mija szok po schronisku. Oj będzie miał Ktoś z niej pociechę:loveu::loveu: Jutro jedziemy na kolejny zastrzyk .
-
Dzisiaj byłyśmy na zastrzyku w schronisku ,Pepsi ze wszystkimi się przywitała, kiedyś ogon jej odpadnie z radości:lol::lol: Nawet chciała zaprzyjaźnić się z kotkami:evil_lol:. Z goldena to w 200% ma napewno charakter :loveu::loveu:
-
Jesteśmy z Panią Patrycją wsępnie umówione na niedzielę. Wtedy też zobaczymy co będzie dalej. Goldeny są w kolorze od jasnokremowego(tak jak Pepsi)do ciemnozłotego:lol::lol:
-
Pepsi jest bardzo grzeczna i w domku i na spacerku. Jest bardzo pozytywnie nastawiona do wszystkiego:lol:. Ktoś kiedyś musiał ją dobrze wychować. Na smyczy idzie ładnie ale jest ciekawska więc chce wszystko zobaczyć i powąchać:lol::lol:. Jestem pewna , że jak trafi do kochającego domku to Ktoś będzie miał super towarzysza:multi:. Jest WIELKĄ PRZYLEPĄ , tylko by się do nas kleiła. Może powinna się nazywać kleik ??? Myślę że ta noc będzie lepsza. Jutro jedziemy na zastrzyk .
-
Rany to chyba najmniejszy problem.Dzisiejsza noc jest ciężka:shake:. Pepsi nie potrafi się odnaleźć.Chodzi , popiskuje, sapie.Trochę powarkuje na psy. Usiłuje wpakować się nam do łóżka,ale w piątkę to się nie zmieścimy. My dzisiaj nie grzejemy , bo nie chcieliśmy robić zbyt dużej różnicy pomiędzy domem a schronem. Co drugi dzień będziemy jechać do schroniska na zastrzyki. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej.
-
Tak , dostałam. Mam nadzieję że wyleczy się ta rana. Sunia dosyć mocno kuleje na tą i pokłuta i też pogryzioną. Pan powiedział że była z amstafką:shake::shake:
-
To ja Tobie dziękuję. Już wysyłam.
-
Starte do połowy są przednie górne ząbki. Przepraszam ale troszku zmęczona jestem:oops: i bzdury piszę.
-
Pojechała:lol: I wróciliśmy w trójkę. Trochę musieliśmy ją doprowadzić do dobrego stanu. Inez bardzo dziękuję za pomoc. Nie umiem wstawiać zdjęć więc niech Ktoś poda swojego e-maila to wyślę kilka. Dziewczynka ma na imię Pepsi , padła zmęczona:evil_lol::evil_lol:. Z naszą dwójką chyba się dogada. Oprócz ran o których wiadomo ma dosyć mocno pogryzioną łapę. I, co mnie bardzo martwi nie ma z przodu kilku dolnych zębów oraz ma starte do połowy przednie:shake::shake:. Nie mam zielonego pojęcia co Ona przeszła. Bardzo potrzebuę porządny ochraniacz na brzuch . bo z prześcieradłem to będzie głupio wyglądała
-
Postaramy się ubłagać aby nam ją wydali. Jeśli nie, to i tak na nią poczekamy. U nas domek będzie miała tak długo aż dojdzie do siebie i jak znajdzie się kochający domek stały. Jutro kończę pracę o 15 i pędem do schroniska. W najgorszym wypadku odezwę się przed 17. Jeśli nie to znaczy że będziemy mocno zajęci:lol:. Trzymajcie kciuki aby wyszła już jutro.
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
agiza replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak Amiśka i GoWA będą dostępne to opiszą swoje wrażenia. Ja pamiętam tylko nr domu i mieszkania:oops::oops::oops: Pani Irena jest starszą Panią. Jest sama, syn mieszka gdzieś nad morzem. -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
agiza replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam. Byłyśmy z Amiśką i Gową u tej Pani. Wszystko jest prawdą. Pani mieszka sama i baaaardzo skromnie. Na początku Pani przyjęła nas z dystansem. A później się rozpłakała. Z radości:lol::lol::lol:. Bardzo się cieszy i pytała nas kilka razy czy będą WSZYSCY o Niej pamiętali. Bardzo się boi , żeby to nie była jednorazowa pomoc. Jutro Pani JEDZIE z Amiśką po MAKSIA:multi::multi:GoWa jak będzie już przy komputerze tp na PW poda namiary Wszystkim chętnym do pomocy tej Pani. Ta Pani nie ma nawet telewizora, o telefonie nie wspomnę -
A może pomogą wspólne rodzinne spacerki? Tzn. Mama, Tata i Sunia oraz wspólne zabawy, szczególnie z Tatą?
-
:oops::oops::oops: :lol::lol::lol:
-
W SłUPSKU NIE BYłO DUżEGO JAPOńSKIEGO POZDRAWIAM PS. CIESZę SIę , żE CI POMOGłAM :lol:
-
Bydgoszcz Sędzia Wiaczesław Wierbitzki
-
Posiadam jeszcze takie katalogi 2004 3 maj BYDGOSZCZ,6 CZERWIC GORZóW,23 MAJA SłUPSK, 19-20 CZERWIEC SZCZECIN, 2005 22-23 STYCZEń GłOGóW,13 LUTY BYDGOSZCZ, 20 LUTY GDAńSK, 3 MAJA BYDGOSZCZ,5 CZERWIEC GORZóW,18-19 CZERWIEC SZCZECIN, 6 LISTOPAD POZNAń I TO JUż KONIEC MOICH KATALOGOWYCH ZASOBóW:lol:
-
SZCZECIN 2003 Zgłoszono 2 psy - sędzia JANUSZ OPARA Reszta informacji zgadza się :lol:
-
LESZNO 2002 SęDZIA JAROSLAV MATYAS PIES KL.MłODZIEżY SUKA KL. OTWARTA SZCZECIN 2002 DUżY JAPOńSKI PIES PSY- MłODZIEż 616. Redwitch SEIZE THE MOMENT, biało rude, PKR II-68299, 15,04,2001,(Ch.GB.Redwitch FELL FREE TO STARE, PERSIAN BUTTERFLY), hod.Klillea Mr&Mrs., wł. Supronowicz Małgorzata OTWARTA 617.YOGIDU Alrauna, białe, PKR V-7212, 24,01,1999,(ADAM Sariano, CIMKO Kizos),hod. Patrzykąt Anna, wł. Arendt Andrzej CHAMPIONóW 618. BARON z Komornickiej Fermy(CH.PL). złote, PKR II-63350,12,10,1999,(ASKINO z Komornickirj Fermy,AI SU RU),hod. Lis Maria,wł.Gierak Maria.M. SUKI KLASA MłODZIEżY 619.Sasquehanna RENA,szaro-białe,PKR II-10,03,2001,(Int.Furlong s ROOL THE DICE RENO,Windspirit AKIKO NO KEISUKE), hod. Supronowicz Małgorzata, wł. Supronowicz Małgorzata KLASA OTWARTA 620. Sasquehanna KENKA, szare,PKR II-63353, 28,11,1999,(CADILLAK EL DORADO Przemek s, AKIKO NO KEISUKE Windspirit) hod. Supronowicz Małgorzata, wł.Borek Grażyna KLASA CHAMPIONóW 621. YAMADE Alrauna(CH.PL.), białe, PKR V-6722,24,04,1999, (ADAM Saviano,CIMIKO Kizos), hod. Patrzykąt Anna, wł. Paradowski Andrzej Troszkę to potrwa
-
Witam. Ja Mam Katalogi Z Tych Wystaw: 2002: 18-19 Maj Leszno,2 Czerwiec Gorzów Wlkp,22-23 Czerwiec Szczecin,14 Lipiec Koszalin,21 Lipiec Gdynia; 2003: 21-22 Czerwiec Szczecin,13 Lipiec Koszalin,20 Lipiec Gdynia,3 Sierpień Chojnice,9-10 Sierpień Sopot,14 Wrzesień Zielona Góra,9 Listopad Poznań: Napisz, Które Ciebie Interesują. Pozdrawiam