-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam nowe zdjęcia Alfa ;) Dodam wieczorem- teraz nie czuję się na siłach... -
Julcia-sznaucerowata,wielkości kota- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']może się schowała malutka Rybc!a na pewno to sprawdzi;)[/QUOTE] Sprawdziłam: maleństwa nie ma, więc została zaadoptowana. -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Już ją rozgryzłam. Ona boi się mężczyzn ! Mam nowe zdjęcia, dodam wieczorem. Teraz nie czuję się dobrze- jestem chora. -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']no kudłatka jest sliczna :p[/QUOTE] Mam kilka jej zdjęć, także założę jej wątek. Era była miziana przez dobre 15 minut, mam jej zdjęcia. -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam kilka jego nowych zdjęć- może one przekonają Helgę do trafnego wyboru- to młodziak, nie ma w nim cienia agresji- dodam je wieczorem. Teraz nie czuję się na siłach- jestem chora. -
[QUOTE]witam serdecznie, Bufka, bo tak ma teraz na imie Sara jest przeurocza:) wystarczylo kilka godzin a wniosla do domu tyle radosci... wszyscy jestesmy w niej zakochani:) dzielnie przespala noc i zeby nie problemy zoladkowe byloby idealnie. Przypuszczam jednak, ze to reakcja na zmiane karmy takze mam nadzieje, ze z kazdym posilkiem bedzie coraz to lepiej. Na spacerach zachowuje sie wrecz przykladnie. Dumnie spaceruje bez smyczy, nie odpuszczajac moich nog. Za kilka dni czeka nas wizyta u weterynarza, w "salonie pieknosci". Wierze, ze bedzie u nas szczesliwa i kazdy dzien przynosic jej bedzie radosc. [/QUOTE] Ten list mówi chyba sam za siebie, prawda? Wieczorem dodam zdjęcia.
-
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam nowe jego zdjęcia- jest pięknym psem! Rośnie prawdziwy kawaler. Wieczorem, jak znajdę czas- zajmę się umieszczaniem zdjęć. -
Szarik- tym razem nie owczarek, a SREBRNY PUDELEK-już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']Rybc!a i jak tam domek od szarika:cool3:[/QUOTE] Szarik już grzeje w nim doopkę ;) -
Lila jest pięknym psem. Całą drogę spędziła w moich nogach. Po powiedzeniu "co skarbie?", albo "Lilusia, jedziesz do nowego domku", sunia rozkładała się na plecki , żeby ją głaskać i ufnie machała ogonkiem. To słodkie. Bardzo się do mnie przytulała. Zaczepiała Kajzerkę do zabawy. W schronisku nieco się przestraszyłam, bo mała miała czerwone ślady na tylniej łapie. Bałam się, że jest pogryziona. Okazało się, że wlazła w śliwkę ;) Prawie całą drogę spała, 3 razy zwymiotowała , w tym raz na moje buty ;) Patrzyła na mnie tak błagalnie, jakgdyby bała się, że ją zbiję. Dodam, że zwymiotowała folią ! Musiała zjeść coś, co jej zaszkodziło.
-
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Diuna']Rybc!a, no nie:crazyeye: Przeciez nie wycofasz sie cioteczka z pomocy malej tylko dlatego ze "tata, a Marcin powiedziaaal....":cool3: Tu znowu pojawia sie problem ze nawet nie ma jak sprawdzic :angryy: Wypytaj o co chodzi, niech Ci przedstawia konkretna sytuacje na bazie ktorej wysnuli takie wnioski. Ona przeanalizowana na dogo i przez Ciebie samą da bardziej realistyczny obraz niz "wredna". Trzymam kciuki za Twoj entuzjazm jak i za malą rudą :p[/QUOTE] Diuna, gdy pracownicy podchodzą do boksu, mała zaczyna ujadać, wrzeszczeć, skakać, może ma jakiś specyficzny stosunek do nich, lub ogólnie do mężczyzn? -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='przyjaciel_koni'] Rybciu ta kudłata też bardzo ładna !!! Czy ma wątek ?[/quote] Nie, jeszcze nie założyłam jej wątku. -
Julcia-sznaucerowata,wielkości kota- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie widziałam wczoraj Julci w schronisku! -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='BasiaD']Rybcia to chyba ludzie są wredni! Postaw się w roli takiego psa z domu oddanego do schroniska. I będziesz wiedziała co o tym myśleć! A w ogóle, co to za określenie "wredny pies"??? Nie rozumiem... Zwierzaki zachowują się instynktownie.One nie robią "na złość" ani nie są wredne, ich zachowanie spowodowane jest działaniem człowieka, strachem.Decyduje instynkt. Koty też są fałszywe i wredbe ( sama mam 2 i jakoś nie zauważyłam, chociaż 8 letni Rudzielec, wzięty pół roku temu ze schroniska tydzień temu zwalił mi telewizor - i czyja to wina???- ja jednak uważam, że na pewno nie jego)[/QUOTE] Basiu, poczułam się tak, jakbyś to mnie winiła za to, czego się dowiedziałam. Nie zostawię tak tej sprawy, być może suka reaguje na to pod wpływem strachu. Ja ją głaskałam, dotykałam, byłam przy oddawaniu. To nie jest zły pies ! -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wiecie, jak ten kawaler wydoroślał ? Coraz bardziej przypomina mi gończaka! Podskoczył trochę w górę i przybrał wagi- wygląda rewelacyjnie. -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga_psiaki']Czy on jest szczekliwy?[/quote] Prawdę mówiąc nigdy nie słyszałam jak szczeka! :razz: -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Widziałam dzisiaj Alfa w schronisku. Ależ z niego ogromny misio! -
Tak jak napisała Gonitwa- Filip z nami nie pojechał. Musiałam kierować się rozsądkiem, a to był identyczny typ psa jak Bella. To młodzi ludzie, dopiero zaczęli życie na swoim, nie mają jako takiego doświadczenia z psami, dlatego zdecydowałam , że żabiorę zamiast niego Sarę-Kajzerkę. Ona dopiero od miesiąca była w schronisku, potrafi chodzić na smyczy i tak bardzo prosiła... Pani troszkę popłakała, bo tak bardzo nastawiła się na Filipka. Ale dzwoniąc do niej usłyszałam " Może być ta Sara, teraz to mi już chyba obojętne, jestem tak spragniona psa, że możecie przywieźć każdego!". Wszystko udało się pomyślnie. Jutro zdjęcia.
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']jak ta sunia tam wskoczyła:eviltong: akrobatka:evil_lol:[/quote] Nie tylko ona taka zwinna! :lol: -
[quote name='Gonitwa']Puchatku- jest w drodze;) Ania mi smsa wysłała;) Znaczy się to Ania jest w drodze do domu;)[/quote] Ale żeś napisała, że nic nie rozumiem ;) Suczka jest już od kilku godzin w domu. Obszerniejsze informacje zdam jutro, dzisiaj już dosłownie padam. Takie krótkie podsumowanie: LILA DOM 23:20:33 także w skrócie LILA DOM 23:21:01 moje dziecko placze jak lilka idzie na spacer a likla za julką jak idzie do drugiego pokoju
-
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wiecie czego się dzisiaj dowiedziałam? Że mała jest strasznie wredna ( z tego co mówili mi pracownicy). I teraz w sumie zwątpiłam: dalej mam jej szukać domu nie znając charakteru ? Czy tak krótki pobyt w schronisku mógł ją tak diametralnie zmienić?