-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
4 miesięczny "Bąbelek" będzie DUUUŻYM PSEM-Został zaadoptowany!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Trochę daleko ten domek, ale pokaż go, może się spodoba. Miałby spać w budzie? -
[quote name='Gonitwa']Tam każdy pies to "dzikus" jeszcze nie przywykłaś?[/QUOTE] Nie każdy, nie każdy, bo o dziwo BĄBEL jest "normalny".
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Co ty, Madziu, taka ogromna rana sama się nie zarośnie, z tego sączy się krew! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Ładne zdjęcia są sprawką dobrego, pożyczonego aparatu :) Mam go jeszcze przez kilka dni, także- jeśli chcecie- mogę popstrykać kilka domowych fotek- bo na dwór, to aż się go boję brać, bo jak mi go ukradną, to będe musiała przez 5 lat z kieszonkowego płacić ! -
Pani kierownik mówiła, że Biszkopt to dzikun. Hmmm... dlaczego więc pierwszy podbiega do kraty, gdy przechodzę ? Dlaczego więc bardzo domaga się pieszczot i jest o to tak zazdrosny, że odgania inne psy? Wszystko jest dla mnie niezrozumiałe. Dlaczego Biszkopt został nazwany "nienormalnym"? Dobrze więc, jeśli z tego psa jest naprawdę dzikun, to czyja to wina? On trafił tam jako małe szczenię. Istnieje coś takiego jak resocjalizacja... Gdyby byli w tym schronisku wolontariusze / a chętnych naprawdę od groma i ciut /, takie sytuacje nie zdarzałyby się. Czy z taką opinią Biszkopt ma liczyć na dożywocie ?
-
4 miesięczny "Bąbelek" będzie DUUUŻYM PSEM-Został zaadoptowany!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bąbel został nazwany jednym "normalnym" ze swojego boksu. Nie za bardzo rozumiem, co to ma znaczyć, no ale dobrze- zostawię to bez komentarza. -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga_psiaki']powiem po cichu że kontaktuję się mailowo z Panią chętną na pieska...;) Właśnie myśli o kudłaczku;)[/quote] Oooo! :crazyeye: W takim razie trzymam kciuki, a z jakiego ta pani jest miasta ? -
Tata najbardziej bał się jej zostawić samej w domu, dzisiaj mała została, nic nie nabroiła. Na spacerach ciągnie coraz mniej, sypnęłam radami. Martwi ich tylko to, ze Chałwa leży ciągle w jednym miejscu, nie rusza się. Uspokiłam ich, wszystko jest już chyba dobrze, najmniejsza siotra się jej nie boi.
-
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A czemuż to Vasco nosi takie ogromne kolce? Zdjęcia Luny są śliczne, pozwoliłam sobie ją umieścić na metamorfozach :) -
Jamnisiowata "Kalinka"- NIE MA JEJ W SCHRONISKU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy ty masz jeszcze jakieś szanse ? :( -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Taki piękny, taki młody, a wciąż samotny... -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę, w górę, w górę , w górę, w górę ! :( Tak bardzo potrzebny tymczas ! -
Nie oddadzą jej. Moja gadanina chyba coś zadziałała :) Mówiłam o uczuciach, o tym, że pies cierpi. Dzieciaki i żona przekonały tatę. Nie wiem, dlaczego tak pochopnie zdecydował się na nią, skoro według niego była zbyt duża, ale najważniejsze jest, że udało się go przekonać. Może to była decyzja za sprawą emocji. Wszyscy okropnie się tam stresowali, "mama" płakała, dzieci biegały poddenerwowane. Wiem, że będę z nimi utrzymywać kontakt, będę im pomagać. To ich pierwszy pies, więc mogą być "nieobeznani". Zaproponowałam nawet pomoc w początkowym, podstawowym szkoleniu, bo z tym sobie poradzę- przykładem jest moja suka, też wzięta ze schroniska. Porozmawiam z nimi dzisiaj, bo chcę być pewna, że znowu nic się nikomu nie odwidzi. Muszę też spytać, czy najmniejsza córka się do nich przekonała. Chałwa robi postępy, jest grzeczna. No, to mam nadzieję, że wszystko się już wyjaśniło...
-
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jak zwykle nikt oprócz 3 forumowiczek tu nie zagląda :( -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W takim razie czekam ! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pani, która dostała sznacerkę się do mnie nie odzywa, mimo tego, że piszę do niej i jest dostępna. No cóż, ja nie chcę niczego na siłę! Mam dobrą wiadomość: pewna pani z Wrocławia zakochała się w Mice przeglądając Dogo, trzymajcie kciuki, a może coś z tego będzie. -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A czemuż to Vasco nosi takie ogromne kolce? Zdjęcia Luny są śliczne, pozwoliłam sobie ją umieścić na metamorfozach :)