-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[QUOTE]Zgodnie z prośbą Rybci, fundusz który pozostał po Neli w kwocie 152 zł przekazałam na wskane konto przez Rybcię. Kwota ta zostanie wykorzystana na inne psiaki z Elbląga lub na hotel dla pieska, którego uda się Rybci wydobyć ze schronu.[/QUOTE] [quote][B]styczeń: [/B] Gonia66 - 20 zł Gonia13 - 15 zł Negri_2008 - 50 zł Ninti - 10 zł Agata51 - 50 zł Mysza1 - 50 zł Koss - 100+100 zł Bambino - 14 zł [B]RAZEM DOGO: 409 zł[/B] [B]Cegiełki: 35 zł[/B] [B]RAZEM STYCZEŃ: 444 zł[/B] [B][COLOR=red]WYDATKI: 400 zł [/COLOR][/B] [B][COLOR=green]POZOSTAŁO: 44 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Luty:[/COLOR][/B] Bambino - 36 zł Bambino - 30 zł Gonia13 - 10 zł Koss - 100 zł Ninti - 10 zł Gonia66 - 15 zł Agata51 - 50 zł Mysza1 - 50 zł Gonia66 - 15 zł Negri_2008 - 30 zł [B]RAZEM DOGO: 346 zł[/B] [B]Cegiełki: 182 zł[/B] [B]RAZEM LUTY: 528 zł [/B] [B]+ 44 zł za styczeń[/B] [B]--------------------------[/B] [B]572 zł [/B] [B][COLOR=red]WYDATKI: 325 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]POZOSTAŁO: 247 zł[/COLOR][/B] [COLOR=#008000][COLOR=black]Bardzo dzięki cioci Lilith za allegro cegiełkowe[/COLOR] [B]:loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=black]Marzec:[/COLOR][/B] [COLOR=black]Gonia13 - 10 zł[/COLOR] [COLOR=black]Koss - 100 zł[/COLOR] [COLOR=black]Bambino - 30 zł[/COLOR] [COLOR=black]Ninti - 10 zł[/COLOR] [COLOR=black]Agata51 - 50 zł[/COLOR] [COLOR=black]Negri_2008 - 30 zł[/COLOR] [B]RAZEM DOGO: 230 zł[/B] [SIZE=1]czekamy na wpłatę od cioci Mysza1[/SIZE] :oops: Ciocia Gonia66 przez moją nieuwagę [B]wpłaciła podwójnie w lutym[/B], więc w marcu już nie płaci. Przepraszam ciocię Gonię 66 :loveu: [B]Cegiełki: 45 zł[/B] [B]RAZEM MARZEC: 275 zł[/B] [B]+ 247 zł za styczen i luty[/B] [B]-------------------------[/B] [B]522 zł[/B] [B][COLOR=red]WYDATKI: 300 zł [/COLOR][/B] [COLOR=seagreen][B]POZOSTAŁO: 222 zł -[/B] [/COLOR][COLOR=black][B]i to jest nasz ostateczny stan kasy[/B][/COLOR][/quote]Zdjęcia z hoteliku: [U][COLOR=#0000ff][IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m76/Moria89/Obraz028.jpg[/IMG][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m76/Moria89/Obraz033.jpg[/IMG][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m76/Moria89/Obraz034.jpg[/IMG][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m76/Moria89/Obraz035.jpg[/IMG][/COLOR][/U] [IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m76/Moria89/Obraz040.jpg[/IMG] [quote][COLOR=blue][B]Historia naszej bohaterki jest, jak tysiace pozostałych , spotykanych na dogomaniackim forum- mówi o ludzkim aroganckim okrucieństwe, zdradzie, rozpaczy porzuconego niechcianego psa,o bólu ,samotności,strachu. Ot, zwykła banalna opowiesc ,jakich miliony ..mozna przeczytać.....[/B][/COLOR] [B]NELA-mała -dokolankowa sunia-w swoim bardzo krótkim zyciu( ma około 2 lat) doznała tego wszystkiego: całe prawie zycie spędziła w "psim wiezieniu" o zaostrzonym rygorze-skazana ....bez wyroku. Dominowana przez inne suki-nie wychodzila praktycznie z budy -szukając tam schronienia-tam tez ją znaleziono-roszarpaną przez swoja towarzyszkę z boksu...spędziła tam 2 dni ,skulona, przerażona ...o czym myslała....???[/B] [COLOR=green][B]Neli udzielono juz wymaganej pomocy weterynaryjnej,obecnie przebywa w izolatce,ale to chwilowe rozwiaząnie...schronisko zgodnie z polską norma jest przepełnione.[/B][/COLOR] [B][COLOR=red]GDZIE MA POWRÓCIĆ SUNIA???-[/COLOR]ona nie rozumie,ze w zwiazku ze zmianą wladzy schroniska -pracownicy zrobią wszystko,zeby ta historia sie nie powtórzyła-ona juz zawsze kojarzyć bedzie to miejsce z kaźnią ,która stała sie jej udziałem!!!!!!!!!!!! [/B] [COLOR=green][B]ZBIERAMY FUNDUSZE NA HOTELIK-GDZIE SUNIA BEDZIE REHABILITOWANA I FIZYCZNIE, I CO NAJWAZNIEJSZE PSYCHICZNIE: [COLOR=red]NOWE MIEJSCE[/COLOR],OBECNOŚC CZŁOWIEKA, CIERPLIWOSC,MIŁOSC I....CZAS TO JEST LEKARSTWO DLA TEGO PSIEGO SZCZYLA[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]TAKI HOTELIK MAMY -POTRZEBNE FUNDUSZE.!!![/B][/COLOR] [COLOR=darkorange][COLOR=blue][B]Czy w związku z tym,ze jest to banalna historia, tysiące takich juz było...tysiące ...będzie...możemy być na nią obojętni ,a więc KTO pozostanie wierny i lojalny wobec tych wszystkich pokrzywdzonych, opuszczonymch ...nie zamykajmy oczu i naszych serc..jesteśmy IM to winni[/B][/COLOR] [/COLOR][/quote][U][B][SIZE=4]Wydatki:[/SIZE][/B][/U] [B][SIZE=4]300zł- 1 miesiąc w hoteliku[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]100zł- weterynarz[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]25zł- gaziki, Rivanol, maść[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]19zł- nowe szelki[/SIZE][/B] [U][B][SIZE=4]Deklaracje:[/SIZE][/B][/U] [B][SIZE=4]ecci - 20zł miesięcznie[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Bambino - 30zł miesięcznie [/SIZE][/B] [B][SIZE=4]gops - 20zł miesięcznie [/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Nergi 2008 - 50zł jednorazowa i 30zł miesiecznie (od następnego miesiąca) [/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Koss - 100zł miesiecznie [/SIZE][/B] [B][SIZE=4]gonia 66 - 10 zł (pewne, może więcej, jak się uda)miesiecznie[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Gonia13 - 10zł miesiecznie [/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Agata - 50zł miesięcznie[/SIZE][/B] [SIZE=4][B]Mysza1- 50zł miesięcznie[/B][/SIZE] [B][SIZE=4]Ninti- 10zł miesięcznie (na razie;-))[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Przyjaciółka Koss- 100zł [/SIZE][/B]jednorazowo. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/38/a156482635d8dccc.jpg[/IMG][/URL] Kiedy pierwszy raz zobaczyłam tą sunię w schronisku byłam załamana. Lał deszcz a ona leżała w kałuży i nie chciała iść do budy w swoim boksie, czekała na tego, który ja tam porzucił. Patrzyła tęsknym wzrokiem, ale on już nie wrócił. Teraz sunia jest weselsza. Lgnie do człowieka, domaga się pieszczot i rozpływa się pod dotykiem dłoni. To młoda psinka. Sunia wymaga tylko troszkę zabiegów pielęgnacyjnych, porządnej kąpieli i wyczesania, a na pewno jej piękne, czarne futerko odzyska dawny blask i miękkość. Niestety nie jest wysterylizowana.Szukamy jej domu tymczasowego, albo odpowiedzialnego domu stałego, który będzie z nią pracował. Sunia w schronisku jest od szczeniaka, toteż nie zna innego życia. Do tej pory jej codzienność ograniczała się do maleńkiego boksu, przepychu, strachu przed dominującymi psami (bowiem Nela jest bardzo uległa) , rzadkiego kontaktu z człowiekiem . Musimy położyć kres takiemu życiu i pokazać jej, czym jest własna miska, własny kąt, własny człowiek . Istnieje możliwość, że Nela będzie na początku bardzo wystraszona, jednak z czasem na pewno to minie . W schronisku jest bardzo rezolutną , kochaną i domagającą się pieszczot sunią, jednak w tym miejscu, mimo wszystkich niedogodnień, ona czuje się bezpieczna- to cały jej świat . Po wyjściu do domu, może bać się wszystkiego . Jednak zaufa człowiekowi, jeśli w końcu wyciągniemy do niej pomocną dłoń ! Trafiła do schroniska z dwiema siostrami, które znalazły już dom. Ile ma czekać Nela ? To nieduża psina- waży około 15 kilogramów, sięga zaledwie do kolana . Spójrz w jej oczy. Czy to są oczy szczęśliwego podrostka ? Kontakt Rybc!a GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM: 691364660 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/35/e6a8d5be45aa8d25med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/35/94a67419999b2de2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/409/a08c2e7b1023de4emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/247/3ab7fe9afd8f458b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/246/6047030f6e1ebbed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/210/54002e65f1bbcfd7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/3218/nela5eg4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3697/nela4qo3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1963/nelaur6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3749/nela6ar3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7748/nela7kq2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/125/6e729e94194f37cc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/77/c476c2407abdb789.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"] [/URL]
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/4031/mika2bs3.jpg[/IMG][/URL] -
[B]imię:[/B] Gandzia [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] 2 lata [B]rasa:[/B] owczarek niemiecki/malinois mix [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]c[/B][B]harakter i opis: [/B]Ta owczarkowata sunia to Gandzia. Mimo młodego wieku, nacierpiała się już wiele. Trafiła do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Elblągu. Z dnia na dzień traci wiarę w to, że kiedyś stamtąd wyjdzie. Jest niezwykle pocieszna, kochana, przywiązuje się do właściciela. Przy odrobinie czasu i chęci, stanie się naprawdę wspaniałym przyjacielem. Gandzia to inteligentna, pojętna suczka. Za dom i miłość odda całe swe serce. Nadaje się do domu z innymi psami. Jest mniejsza niż rasowy owczarek niemiecki. Ma śliczne, bursztynowe oczy. [B]kontakt:[/B] Jeżeli ktoś miałby jakieś pytania lub byłby chętny do adopcji bardzo proszę o kontakt: GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zdjęcia Gandzi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7148/gandziaaq9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/7673/gandzia2ly4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/913/gandzia3pp3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/690/gandzia5lw0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3746/gandzia7oo7.jpg[/IMG][/URL]
-
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/439/cymes3kd2.jpg[/IMG][/URL] Zobaczcie, jak on się strasznie rozpasł! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6770/cymes4qf4.jpg[/IMG][/URL] -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Helga, tak ci ładnie idzie szukanie domku dla Snoopy'ego, a może Mikę byś gdzieś ulokowała ? -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dobra, nigdzie dzwonić nie trzeba, bo dom mam w Olsztynie :) Pan dzisiaj był w schronisku, obejrzeć kudłacza, spodobał mu się, mimo, że panowie ze schroniska chcieli przekonać "na siłę" na innego psa... Powiedzieli mu także, że to kundel, a ja się nie znam na psach. No cóż, może jestem całkiem ślepa, trudno. Pan przez całe życie miał sznaucery. Trzeba tylko sprawdzić dom, najlepiej jutro. Zaraz napiszę do dziewczyn z Olsztyna. Pan przyjechałby po niego na początku tygodnia :) -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bea_m, a kto potrafi odpowiedzieć na to pytanie? Może ona zwyczajnie nadal nie trafiła na swojego człowieka ? -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']Ciotki a w czym jest problem? Dlaczego ona jeszcze nie ma domu? Reklamujecie ją jeszcze? Coś mi się wydaje że już przestałyście :([/quote] Bea_m, ogłaszam, ogłaszam, ale przy 30 psach naprawdę nie jest mi łatwo! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
I Zuza- Zbój C.D [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3434/dsc03532oi7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4407/dsc03533fk2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7674/dsc03537ck0.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
No dobra, jestem, choć w wielkim dołku. Co robi Rybc!a wieczorami? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/1103/dsc03373ic6.jpg[/IMG][/URL] Jak myślicie, Zuza jest szczęśliwym psem? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/976/dsc03476tz1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/9725/dsc03520fo4.jpg[/IMG][/URL] W lesie, na spacerku. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/234/dsc03514tt5.jpg[/IMG][/URL] Zuza- zbój [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5928/dsc03525is8.jpg[/IMG][/URL] -
A ja znowu siedzę w domu i ryczę. Córka powiedziała, że zgadza się na nowy dom dla Kory, że nie będzie o nią walczyć, mimo, że strasznie ją kocha, siedzi w domu i płacze, ale wie, że w innym domu będzie bezpieczniejsza. Tak strasznie mi ich teraz żal :( Co oni teraz muszą czuć? Najpierw afera, potem strata ukochanego psa :( Boże, jaki ten świat jest niesprawiedliwy, jak cholernie niesprawiedliwy :( Dobra, to sprawa jasna. Zabieramy małą jak najszybciej, wieziemy do Starogardu. Boże, ja nie wytrzymam...:( Znacie kogoś kto mógłby sprawdzić domek ?
-
[quote name='GoniaP']Nie ma takiej opcji....:shake: Do tego, tak jak pisałam, suczka musi zostać po odbyciu kwarantanny wysterylizowana.[/QUOTE] Czyli ile to wszystko będzie trwało? Ile będzie musiała tam być ? A gdyby ktoś wydrukował zdjęcia Kory i uparł się że to jego pies ? Wiem, że są za kratami, ale przecież niektórzy ludzie trzymają psy w kojcach!
-
Wiecie czego się boję? Że przez sprawę Kory tak cholernie dużo stracę w Waszych oczach, że nie będę już dla Was kimś, kto pomoże, kto uratuje, kto poogłasza :-( Gdybym wiedziała, że one mają takiego psychopatę w rodzinie, naprawdę wszystko wydarzyłoby się inaczej :-( Nawet, jeśli zdążyłabym wszystko załatwić tak jak należy: nawet na kontroli nikt nie dowiedziałby się o tym psychopacie, bo on tam nie mieszka :(
-
CZAREK I Jego mama MAJĄ DOMY!!!! BOKSERKI ze Schroniska k/Czestochowy
Rybc!a replied to fizia's topic in Już w nowym domu
To na pewno są boksery? -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
To znowu nie ten dom... Może do... 5 razy sztuka ? -
[quote name='taks']No to gratulacje za mądre działanie:mad: Uważam że wiele mają do przemyślenia niektórzy...Niesprawdzony dom i pies oddany ot tak :shake: - brakło wyobraźni? A ten ogromny pośpiech czym był spowodowany? - pies się błąkał po ulicy? Ej Dziewczyny dałyście plamę Jeśli nie było umowy adopcyjnej to pies jest nadal własnością schroniska/osoby która go ze schroniska w Elblągu zabrała Mam nadzieję że Poznańskie Wolontariuszki uratują Korę przed dalszym koszmarem.[/quote] Wiem, że dałam plamę i ogromnie się za to winię, ale nie musicie mi tego przypominać, ja sama zdaję sobie sprawę z tego, co się stało :-( Pies się nie błąkał po ulicy, a jednak pośpiech był, bo kobieta, która małą przetrzymywała nie miała warunków na dwa psy, także mała trafiłaby spowrotem do schroniska w Elblągu. Pies jest niczyj, bo nikt jej ze schroniska nie odbierał,sama zwiała. Wszyscy uratujemy Korę, a ja nie pozwolę, by coś jej się stało. Tak jak już mówiłam, mamy z Agatą pewien plan.
-
Słuchajcie, ja rozmawiałam z nimi, a kontroli nie było, bo to wszystko zdecydowanie za szybko się działo. Kora miała trafić do Starogardu Gdańskiego, tamten dom nadal na nią czeka. Ja kazałam im zostawić Korę, ale córka stanowczo powiedziała NIE, że to jest ich pies, że one ją kochają , że ją odzyskają. Co mam zrobić? Przypominam, że dom w Starogardzie czeka...
-
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Być może mam dla niego coś w Olsztynie, ale narazie nie róbcie sobie nadziei, jakoś te moje adopcje ostatnio się kąplikują :(