Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Puchatku, a nie udałoby zrobić czegoś z 1 zdjęcia ?
  2. Dziewczyny, myślcie co zrobić z tą kontrolą!
  3. [quote name='hop!']monia58, postaraj się, żeby Luna trafiła do bardzo dobrego domu i żeby nie musiała go zmieniać po raz kolejny. Uważam, że dom powinien sprawdzić również ktoś z dogo i podpisać z przyszłymi właścicielami umowę adopcyjną. [B]Rybc!a skontaktuj się z pinczerka_i_Gizmo i poproś o pomoc.[/B][/QUOTE] Hop!, nie uważasz, że Monia poradzi sobie ze sprawdzeniem warunków i podpisaniem umowy adopcyjnej ?
  4. Nowe ogłoszenia Abi /Dabi dzisiaj nie widziałam/: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/694826_abi_10_mies_sliczna_sunia_o_miodowych.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=1015883&cid=170[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=18292[/URL]
  5. Nowe zdjęcia Abi: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/2115/abihe6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5953/abi2qg1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/2240/abi3bk4.jpg[/IMG][/URL]
  6. Jaka śliczna! Zróbcie jej koniecznie ogłoszenia, powinna znaleźć dom!
  7. [quote name='patch75']to na pewno wkurza, ale rob swoje, a tak w ogole tzreba ludzi uczulac, aby nie mowili o wizytach;a tak w ogole-to zgon to na mnie, ze ja wystawilam ogloszenie i ja tam poszlam i ja w ogole:diabloti: a ze ty nie wiedzialas[/QUOTE] Ja nie mam zamiaru się nikomu tłumaczyć...
  8. [quote name='madzia828']Tobi ma 1 obserwatora na allegro ;)[/QUOTE] Więc czekam...
  9. Wielka szkoda, że suka znowu będzie musiała zmieniać dom...
  10. [quote name='wioletaa']bardzo chcemy ,aby Kora była w naszym domku pomóżcie aby tak się stało już brakuje nam pomysłu ( nie ma kto sprawdzić naszego domku ) wiem , że mieszkamy daleko od Poznania ale tą sunię juz pokochaliśmy[/QUOTE] O, kogo to ja widzę na Dogomani? :)
  11. [quote name='patch75']ci ludzie najwidoczniej musza dolowac takich jak ty aby sie dowartosciowac:cool1: nie przejmuj sie, a do jakiego psa oni pija?[/quote] [quote name='umok']Rybc!a nie przejmuj sie tym,ze ktos ciebie opieprza tylko mysl o tym,ze dzieki temu ze sprawdzasz dom wiesz,ze pies powinien byc szczesliwy i trafia do odpowiednich ludzi.[/quote] Czepnęli się o Snoopy'ego. Pan musiał się rozgadać w schronisku... Według nich nie mam prawa do sprawdzania warunków. No tak, przecież jestem nikim. :angryy: Jeśli oni się o to nie troszczą i wydają psy dosłownie każdemu, to dlaczego ktoś inny, komu na sercu leży dobro ich "podopiecznych" nie może tego robić ?
  12. Snoopy jest w Olsztynie, został zabrany we wtorek. Wszystko idzie dobrze, tylko, że... Dzisiaj w schronisku dostałam opieprz za sprawdzanie warunków, w których miałby żyć pies. No oczywiście, źle robię. Ja w ogóle wszystko robię źle. Do niczego się nie nadaję. Naprawdę miło jest usłyszeć o sobie takie rzeczy.
  13. A ja swoją staruszkę pożegnałam przeszło 4 lata temu :-( Miałaby teraz 18 lat... Tak bardzo tęsknię za tym siwym pysiem :-( Jaka ona była kochana... :-( Kocham cię, czarnulko... Te zdjęcia , 4 miesiące przed odejściem za Tęczowy Most... :-( I Rybc!a taka malutka...
  14. Rybc!a

    nasze staruszki

    A ja swoją staruszkę pożegnałam przeszło 4 lata temu :( Miałaby teraz 18 lat... Tak bardzo tęsknię za tym siwym pysiem :( Jaka ona była kochana... :( Kocham cię, czarnulko... Te zdjęcia , 4 miesiące przed odejściem za Tęczowy Most... :( I Rybc!a taka malutka... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/1906/mikaba3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7185/mika2yt7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/9007/mika3ko4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6633/mika4az6.jpg[/IMG][/URL]
  15. No niestety, dzisiaj nie sprawdziłam, czy mała szuka domu dalej, bo nie zdążyłam, przed wygonieniem.
  16. Jak mnie zaraz szlag trafi, to sobie, albo komuś coś zrobię ( a najgorsze jest to, że jak jestem taka wkurzona, to tracą na tym wszyscy z mojej rodziny i moje psy ! ) Przed tym jak zostałam wygoniona ze schroniska, Petunię widziałam. Więc dalej czeka.
  17. [quote name='darunia-puma']Dziewczynki Podnosze Sunieczke Przeczytalam Caly Watek I Przykro Mi Ze Ta Pani Nie Zadzwonila Ale Moze Ten Telefon Co Mialas Jak Bylas Na Koncercie To Ona ? Napewno Zapisal Sie W Polaczeniach Na Telefonie Moze Sprobuj I Zadzwon Do Niej A Jak Ona Sie Wczesniej Z Toba Skontaktowała? Musial Sie Tez Wyswietlic Jej Numer No Chyba Ze Miala Zastrzezony[/QUOTE] Daria, ja nigdy nie narzucam się ludziom. Gdyby jej zależało, zadzwoniłaby znowu. Teraz i tak za późno, nie mam jej numeru.
  18. Ależ lubię oglądać takie zdjęcia i filmiki, tych moich biednych, zrozpaczonych wcześniej psów schroniskowych. To tak poprawia mi humor !
  19. Kolejna porcja. Brązowe oczka, niewinna minka, a jestem łobuz, jak każda dziewczynka! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2267/dsc00675ux6.jpg[/IMG][/URL] Za czekoladkę... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/277/dsc00678lv6.jpg[/IMG][/URL] Zrobię "waruj" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7735/dsc00676nh4.jpg[/IMG][/URL] Dam łapkę... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1564/dsc00677um4.jpg[/IMG][/URL] I trupa też! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9990/dsc00679eu5.jpg[/IMG][/URL]
  20. Tak dużo zdjęć, a tak mało odwiedzających :( Kolejna porcja fotek, tym razem ze spaceru z jamnikiem Maksem. Zuza i jamnior w drugim planie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1598/dsc00651ti8.jpg[/IMG][/URL] Taki ze mnie łobuz [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1292/dsc00653ec8.jpg[/IMG][/URL] No i ta słodka, niewinna minka... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6728/dsc00659iz8.jpg[/IMG][/URL] Kolega- Maks [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8899/dsc00670uj7.jpg[/IMG][/URL] I zniewalający uśmiech :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/3701/dsc00674ba8.jpg[/IMG][/URL]
  21. Zaoferowali, że mogą podjechać do kogoś na rozmowę do Gdańska lub Tczewa, co my na to?
  22. [quote name='Puchatek']Jakiego kudłacza? Do fryzjera Go prowadzą :crazyeye: :mad: ;) Opitolą na zero i taki będzie z niego kudłacz. :diabloti:[/QUOTE] Puchatku- mam prośbę- mógłbyś zrobić bannerki dla nowych psów? Są na głównym, elbląskim wątku.
  23. Kamień spadł mi z serca!
×
×
  • Create New...