-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Około 8 miesięczny, szorstkowłosy ŻUCZEK - ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']Żuczek się przypomina:roll::roll: czy on ma allegro?[/QUOTE] Chyba nie. Dobranoc skarbie.. :-( Wytrzymaj jeszcze, wytrzymaj.. -
Jamnikowate dziecko "MILKA" - została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dobranoc skarbie.. :( Wytrzymaj jeszcze, wytrzymaj.. -
[quote name='bonsai_88'] Ps. moja znajoma widząc jak mnie wzięło przewiduje Sabie długie i szczęśliwe życie... u mnie w domu do końca swoich dni :evil_lol:[/quote] Byłoby wspaniale! :multi: [quote name='kordonia'] Ja na początek deklaruję również 50zł. [/quote] Dziękujemy, Ewciu! :multi: [quote name='kordonia'] Pytam, bo schronisko jest czynne od 12.00, i wczesniej nie wpuszczą i nie wydadzą psa, więc jeśliby by była potrzeba, to mogłabym wieczorem poprzedniego dnia ją zabrać, wykąpąc i z samego rana przekazać Edie...[/quote] Ewa, jesteś kochana. :loveu: Ale psiaka weźmiemy na siebie. Wiesz dlaczego. Po co tracić kolejne pieniążki. :lol: [quote name='mtf zalesie']dam 80 zl,prosze o pw kiedy wplacac[/quote] Dziękujemy, brakuje w takim razie 140zł! :multi:
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/193/5512e476ae291e75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/193/01a641a7051d685d.jpg[/IMG][/URL] -
Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Ale choć tak bardzo chciałbym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, nikt nie zechciał wziąć mnie ze sobą do domu... Wygodne miejsce na Twojej kanapie jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni na moim łebku, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. W schronisku nie przeszkadza mi moje szczekające głośno towarzystwo. Wiem, że Oni wszyscy starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Jestem przyjaznym zwierzakiem. Tyle się nasłuchałem o tym, co człowiek może zrobić psu w zamian za Jego wielką miłość i przywiązanie... Czy to jest sprawiedliwe? Ale ja chcę znaleźć człowieka, który będzie wspaniały i mądry, taki, jakiego sobie wymarzyłem. Kochający. Jestem zaszczepiony i zachipowany. Mam około 1,5 roku. Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/265/e76e7cd7200967da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/248/3812b6aec6d67d5e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/210/3bbd6b0a50e1fa53.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/248/ab4404332b278249.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/212/1d134c7b27401c3e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/193/a4dea9c21ff3de7e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/192/2072ad591d247d21.jpg[/IMG][/URL] Za chwilę nowe zdjęcia.
-
Prześliczna, długowłosa Gracja- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/212/7be860c84434830e.jpg[/IMG][/URL] -
Gala- miałam kiedyś SWOJEGO PANA i kochałam go nad ŻYCIE! [Elbląg]
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/193/f0ffd29a9dd637ff.jpg[/IMG][/URL] -
! ELBLĄG ! DŁUGOWŁOSA ON'KA ! Została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/192/0cabcd8abc77951e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/192/2c1fb5623af8722c.jpg[/IMG][/URL] -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='krystek']Kupka jest codziennie. Dajemy suni gotowanego kurczaka z marchewką, czasem z ryżem. Niepokoi mnie ta narośl na wardze. Czasem mam wrażenie że powiększa się, ale może jestem histeryczka. Jak będziemy robili badania przed sterylką to pokażę ją weterynarzowi.[/QUOTE] Ja jej nie zauważyłam. Jednak wydaje mi się, że to nic groźnego. Na wszelki wypadek, lepiej pokazać to wetowi. :) -
[quote name='patrycja i sonia']Ta sunia jest do niej podobna ... mam nadzieje ze znajdzie szybko domek .... fajnie wiedziec ze Shilla jest zadowolona... ciesze sie ze ma domek i jest szcesliwa ... pozdrowienia... mam pytanie ... bd jeszcze jakies zdjecia suni ???[/QUOTE] O którą ci sunię chodzi, Pati? O Gaję czy Shillę?
-
! ELBLĄG ! DŁUGOWŁOSA ON'KA ! Została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No nic, trudno. Oby tylko nie wpadła w niepowołane ręce, bo jak już wcześniej powiedziałam, zainteresowanie nią jest-narazie bezsuteczne.. -
Prześliczna, długowłosa Gracja- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę śliczna! :) -
Ok. 7 miesięczny Fafik-NIE MA GO W SCHRONISKU-został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo chciałabym, żebyś psiaczku spędzał już czas w nowym domu... -
Rosa- WYSTARCZY MI DOTYK TWOJEJ RĘKI-nie ma jej w schronie-ZAADOPTOWANA.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo chciałabym, żebyś psiaczku spędzał już czas w nowym domu... -
3 LETNIA IGA wciąż szuka SWOJEGO CZŁOWIEKA- została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo chciałabym, żebyś psiaczku spędzał już czas w nowym domu... -
Szorstkowłosa,terrierkowata MERCI- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo chciałabym, żebyś psiaczku spędzał już czas w nowym domu... -
Młody samiec HUSKY w totalnej depresji.. ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo chciałabym, żebyś psiaczku spędzał już czas w nowym domu...