Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='basia0607']Bzdura ! w umowie o współpracy mojego Stowarzyszenia ze schroniskiem w jednym z punktow jest zgoda na robienie zdjęć , wyprowadzenie psa z boksu i przetrzymanie psa na naszą prosbe w schronisku przez 3 dni. 5 osób , ktore podalam w wykazie są zwolnione z oplaty adopcyjnej za psa. Nie wiem tylko czy pan pracownik życzy sobie aby umieszczac jego wizerunek na forum ale to inna bajka ! Pracownicy mają obowiązek informowania tych osób o stanie psa. To są sprawy wynegocjowane na drodze dlugich rozmów i kompromisów . W zeszlym roku nie bylo tak slodko.[/quote] 1. Charly nie jest Twoją wolontariuszką i nie jest, z tego co mi wiadomo na liście 5 wyznaczonych przez Ciebie osób. 2. Kierowniczka w dalszym ciągu nie zezwala na zdjęcia, a to, że ja je mam to inna sprawa. :roll:
  2. Kostek, to jest schronisko miejskie, w regulaminie również nie ma słowa o zakazie robienia zdjęć. Jest to kaprys kierowniczki. Jakgdyby wewnętrzy regulamin, stworzony przez nią.Dlatego, korzystając z zaistniałej współpracy z pracownikiem, nie warto narobić mu kłopotów. Trzeba to zdjęcie usunąć, potem wstawić znowu, ale zretuszowane. Proszę Charly, zajmij się tym.
  3. Pracownicy zakazu nie mają. Oni mają tylko nakaz przestrzegania tego, by "obcy" czyli my też, nie robili. Dlatego warto zretuszować fotkę, tak, żeby było bez pracownika. Może ktoś to tak na szybko zrobić?
  4. [quote name='przyjaciel_koni']Dziękuję Rybciu - bardzo dobry tytuł !!! Czekamy na tekst... I oczywiście lepsze zdjęcia...[/QUOTE] Proszę bardzo.
  5. [quote name='Vitka']Ja nie lubię wszystkich :eviltong: Chciałabym ale to jest niemożliwe (w moim przypadku):lol:[/QUOTE] Dlaczego nie?
  6. To, że nie zna życia poza schroniskiem. To, że boi się gwałtownych ruchów, nawet parasolki. Nim będzie musiała się zająć osoba , która zna się na psach. Osoba cierpliwa.
  7. Czy ktoś przygarnie takiego misia?
  8. [quote name='mysza 1'][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=346481893"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=346481893[/COLOR][/B][/URL][/QUOTE] Dziękuję Mysza! :)
  9. [quote name='Wisełka']Co tam u Żuczka słychać??[/QUOTE] A po staremu.. :(
  10. [quote name='Dziunia_40']Mam na tymczasie przygarniętego z ulicy kundelka, który jest bardzo podobny do Beki. Ma przemiły charakter - myślę, że Beki też jest taka jak on - grzeczna, zabawna i lojalna.[/QUOTE] Też mi się tak wydaje . :)
  11. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1201514.html[/URL]
  12. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1201492.html[/URL]
  13. [quote name='chester07']coś nowego??[/QUOTE] Raczej nic, bo dom na dzień dobry skreślił sterylizację..
  14. [quote name='Tosia2']Nawet przez pomyłkę nie.... :([/QUOTE] Kurczę, a ona ma jakieś ogłoszenia?
  15. Już niedługo.. Podesłałam do redakcji nowe zdjęcia Liszki..
  16. [quote name='chester07']jest z Kamisem któremu dzisiaj robiłam ogłoszenie w boksie czy mi się wydaje :D? oby się udało z tą ciocią !![/quote] Już nie.. :-(
  17. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1201435.html[/URL]
  18. Już niedługo.. Już niedługo.. Może coś się uda..?
  19. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1201397.html[/URL]
×
×
  • Create New...