Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Spuchła pupa, ale okazało się, że to przez gwałcenie swojego pluszaka podczas cieczki. Oj, z tymi suczkami też są niezłe cyrki! :)
  2. [quote name='kordonia']Charly i Rybc!a są od kwietnia wolontariuszkami Stowarzyszenia, i w związku z tym mają prawo wyciągać psy za darmo.[/QUOTE] Charly i AgaiTheta jeszcze nie, ponieważ nie mają oświadczenia wolontariusza, narazie psy za darmo mam tylko ja.
  3. [quote name='olenka_f']Luna jest w najlepszych rękach jakie mogły jej się trafić, musi być dobrze[/QUOTE] Uda się! Mała będzie zdrowa-zobaczycie! :) A drugiego boksia też wyciągniemy!
  4. [quote name='mysza 1']Strasznie niezdecydowany:razz:, nie odezwał się od tamtego czasu, kiedy pisałam (chyba poniedziałek), moze wyśle mu zdjęcia Dabi - te ostatnie.[/QUOTE] Wyślij-może pomoże..!
  5. [quote name='Agata69']OK, zadzwonię i zapytam.[/QUOTE] Dziękujemy! :)
  6. No świetnie, nie będę miała aparatu przez conajmniej 3 tygodnie. :cool1: Muszę obsługiwać się starym gratem, którego nie cierpię, z małym , durnym monitorkiem i caglanym kształtem.. O ludzie, ale siara! :cool1: Asiaczek, ty prawie jak nastolatka :) A tak pozatym, to Figa zaczęła nadstawiać dupcię i zawijać ogonek, oraz.. gwałcić, najczęściej mnie. Skacze na mnie i zieje, jakby była strasznie podniecona. Mały głupek. Ale wiecie co? Ona musiała kiedyś niezłe wciry dostawać, strasznie, strasznie się boi, jak ktoś krzyknie i wyciągnie rękę, w celu pokazania jakiegoś miejsca.. Ona od razu bardzo powoli idzie, schylając łeb, tyłek ciągnąc prawie za sobą, albo kładzie się na plecy i mruży oczy.. Biedne to takie.. :( Ale u nas będzie bezpieczna. I nikt jej już nie skrzywdzi. Mój zboczony aniołeczek. Acha.. A pozatym, pogryzła koc.. Nie wiem , co jej odbiło. Trudno, takie rzeczy też się zdażają.. U Zuzy wszystko wporządku, oprócz tego, że znalazła dzisiaj zdechłego gołębia i chyba miała zamiar przynieść mi go, taka radosna była , że hej.. A Pyzie spuchła pupa.. Nie wiemy dlaczego.. Jutro mój brat pójdzie z nią do weta.
  7. Warto popytać, chociaż ja widzę malutką w domku, a nie w budzie.. :) Jej historia nie jest znana- została znaleziona na ulicy.. Jestem pewna, że ktoś ją po prostu wyrzucił, a ona czekała.. :(
  8. W takim razie czekamy Aga.. Trzymajcie się! :(
  9. [quote name='Charly']miejmy nadzieje:evil_lol:. Jest cudnym silnym psiakiem. z miejsca na bude skacze:)[/QUOTE] Kochany Gucio!
  10. Piękna Bora nadal czeka! Proszę o ogłoszenia dla małej!
  11. [quote name='Selenne']Mi ostatnio chodzi bez problemów Do góry Kamisku[/QUOTE] Mi również.
  12. [quote name='Charly']Jest taki jeden. cos kolo 40. zielone oczy. nawet przystojny.Tylko sie glupkowato smieje i nigdy nic nie wie:angryy:.[/quote] Cóż.. :roll: Wiem który to.. :cool3:
  13. Dziewczyny, może mogłybyście poogłaszać gdzieś Bunię?
  14. I co z panem Wojtkiem? Kurczę, oby się udało..Za jednym zamachem do Wawy pojechałaby Dabi i Liszka!
  15. [quote name='bonsai_88']Birma dzisiaj po raz pierwszy bawiła się z dużym psem :loveu:.... Bardzo się cieszę, bo to znaczy że młoda powoli oducza się agresji [chociaż i tak broni jak jakiś pies chce do mnie podejść] :multi:.... Niestety w najbliższym czasie będę miała dla niej mniej czasu - wracam do pracy, czyli nie będzie mnie w domu pół dnia :shake:. Cieszę się, że przynajmniej pierwszy miesiąc Birmy w moim domu mogłam spędzić razem z nią :p. No i że ostatnio Birma byłą w domu sama 9 godzin i nie dość, że niczego nie zniszczyła to nawet się nie zsiusiała ;).... Tak więc moja maleńka jest przygotowana do normalnego życia z pracującymi właścicielami [w końcu za coś muszę jej karmę kupić :eviltong:]....[/QUOTE] Najważniejsze, że jest szczęśliwa i bezpieczna! :)
  16. [quote name='basia0607']Aga na pewno siedzi przy Lunie. Nie obrazi sie chyba jak powiem , że sunia ma prawdpopdobnie zapalenie płuc, dusi sie flegmą. Jej dni w schronisku były policzone. Oczywiście w schronisku nikt nie widzial u psa zielonego gila ! chociaz dzisiaj poszli nam na rekę, istny szok ![/QUOTE] W czym poszli ci na rękę? Biedna boksia.. Trzymamy kciuki.. Coś się polepszyło? :(
  17. [quote name='AgaiTheta']Luna jest już u mnie. Po wizycie u weta i kąpieli. To obraz nędzy, mała, chuda kruszynka. Pogryziona na pycholu strasznie. Uszy jak falbanki poszarpane [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] Lece teraz, a dziewczyny zostają same. Theta odstąpiła jej swój fotel.[/QUOTE] Dziękujemy, Aga. Możemy liczyć na zdjęcia?
  18. Dzwoniła ponownie pani z Mławy.. Czeka na Liszkę.. Myślę, myślę!
  19. [quote name='Charly']Wiecie co? albo mnie ktos stąd:cool1:robi w balona albo rzeczywiscie ludzie sa troszke beztroscy. Przed chwila dostalam bardzo miłego gadu gadu. Ale tak typowego jak z "czarnych kwiatkow"- miła wersja. Dziewczyna ( nie wiem dokladnie) szuka kaukaza jako prezent dla 18 letniego chlopca na urodziny....Do bloku.... Maja doswiadczenie z owczarkami, bo wujek mial owczarka....niemieckiego... Ale mila osoba, z która można porozmawiac. I dlatego myslalam, ze to ktos stąd:cool3:[/QUOTE] I co powiedziałaś tej dziewczynie?
  20. [quote name='Gonitwa']Heh może są jakoś spokrewnione, kto wie...[/QUOTE] Cindy jest dużo mniejsza, drobniejsza i niepodobna, z wyjątkiem ucholów, więc wątpie.
  21. Nie mniej jednak, pilnie szukamy domu, póki maluch nie straci wiary w człowieka..!
×
×
  • Create New...