-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Spuchła pupa, ale okazało się, że to przez gwałcenie swojego pluszaka podczas cieczki. Oj, z tymi suczkami też są niezłe cyrki! :) -
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='kordonia']Charly i Rybc!a są od kwietnia wolontariuszkami Stowarzyszenia, i w związku z tym mają prawo wyciągać psy za darmo.[/QUOTE] Charly i AgaiTheta jeszcze nie, ponieważ nie mają oświadczenia wolontariusza, narazie psy za darmo mam tylko ja. -
Piękna bokserka czeka tak długo..! Już w nowym domu !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='olenka_f']Luna jest w najlepszych rękach jakie mogły jej się trafić, musi być dobrze[/QUOTE] Uda się! Mała będzie zdrowa-zobaczycie! :) A drugiego boksia też wyciągniemy! -
[quote name='Agata69']OK, zadzwonię i zapytam.[/QUOTE] Dziękujemy! :)
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
No świetnie, nie będę miała aparatu przez conajmniej 3 tygodnie. :cool1: Muszę obsługiwać się starym gratem, którego nie cierpię, z małym , durnym monitorkiem i caglanym kształtem.. O ludzie, ale siara! :cool1: Asiaczek, ty prawie jak nastolatka :) A tak pozatym, to Figa zaczęła nadstawiać dupcię i zawijać ogonek, oraz.. gwałcić, najczęściej mnie. Skacze na mnie i zieje, jakby była strasznie podniecona. Mały głupek. Ale wiecie co? Ona musiała kiedyś niezłe wciry dostawać, strasznie, strasznie się boi, jak ktoś krzyknie i wyciągnie rękę, w celu pokazania jakiegoś miejsca.. Ona od razu bardzo powoli idzie, schylając łeb, tyłek ciągnąc prawie za sobą, albo kładzie się na plecy i mruży oczy.. Biedne to takie.. :( Ale u nas będzie bezpieczna. I nikt jej już nie skrzywdzi. Mój zboczony aniołeczek. Acha.. A pozatym, pogryzła koc.. Nie wiem , co jej odbiło. Trudno, takie rzeczy też się zdażają.. U Zuzy wszystko wporządku, oprócz tego, że znalazła dzisiaj zdechłego gołębia i chyba miała zamiar przynieść mi go, taka radosna była , że hej.. A Pyzie spuchła pupa.. Nie wiemy dlaczego.. Jutro mój brat pójdzie z nią do weta. -
Warto popytać, chociaż ja widzę malutką w domku, a nie w budzie.. :) Jej historia nie jest znana- została znaleziona na ulicy.. Jestem pewna, że ktoś ją po prostu wyrzucił, a ona czekała.. :(
-
Piękna bokserka czeka tak długo..! Już w nowym domu !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W takim razie czekamy Aga.. Trzymajcie się! :( -
Bora- ok.4 letnia suka-mix flat coated retriever- JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Piękna Bora nadal czeka! Proszę o ogłoszenia dla małej! -
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę, Alan, w górę! -
MŁODZIUTKA,kochana BUNIA- uciekła ze schroniska .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, może mogłybyście poogłaszać gdzieś Bunię? -
[quote name='bonsai_88']Birma dzisiaj po raz pierwszy bawiła się z dużym psem :loveu:.... Bardzo się cieszę, bo to znaczy że młoda powoli oducza się agresji [chociaż i tak broni jak jakiś pies chce do mnie podejść] :multi:.... Niestety w najbliższym czasie będę miała dla niej mniej czasu - wracam do pracy, czyli nie będzie mnie w domu pół dnia :shake:. Cieszę się, że przynajmniej pierwszy miesiąc Birmy w moim domu mogłam spędzić razem z nią :p. No i że ostatnio Birma byłą w domu sama 9 godzin i nie dość, że niczego nie zniszczyła to nawet się nie zsiusiała ;).... Tak więc moja maleńka jest przygotowana do normalnego życia z pracującymi właścicielami [w końcu za coś muszę jej karmę kupić :eviltong:]....[/QUOTE] Najważniejsze, że jest szczęśliwa i bezpieczna! :)
-
Piękna bokserka czeka tak długo..! Już w nowym domu !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Aga na pewno siedzi przy Lunie. Nie obrazi sie chyba jak powiem , że sunia ma prawdpopdobnie zapalenie płuc, dusi sie flegmą. Jej dni w schronisku były policzone. Oczywiście w schronisku nikt nie widzial u psa zielonego gila ! chociaz dzisiaj poszli nam na rekę, istny szok ![/QUOTE] W czym poszli ci na rękę? Biedna boksia.. Trzymamy kciuki.. Coś się polepszyło? :( -
Piękna bokserka czeka tak długo..! Już w nowym domu !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaiTheta']Luna jest już u mnie. Po wizycie u weta i kąpieli. To obraz nędzy, mała, chuda kruszynka. Pogryziona na pycholu strasznie. Uszy jak falbanki poszarpane [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] Lece teraz, a dziewczyny zostają same. Theta odstąpiła jej swój fotel.[/QUOTE] Dziękujemy, Aga. Możemy liczyć na zdjęcia? -
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła ponownie pani z Mławy.. Czeka na Liszkę.. Myślę, myślę! -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę kochana! -
Toffi-OD SZCZENIAKA W SCHRONISKU-nie ma jej w schronie- ZAADOPTOWANA .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ona tak wygląda, bo się boi.. :( -
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']Wiecie co? albo mnie ktos stąd:cool1:robi w balona albo rzeczywiscie ludzie sa troszke beztroscy. Przed chwila dostalam bardzo miłego gadu gadu. Ale tak typowego jak z "czarnych kwiatkow"- miła wersja. Dziewczyna ( nie wiem dokladnie) szuka kaukaza jako prezent dla 18 letniego chlopca na urodziny....Do bloku.... Maja doswiadczenie z owczarkami, bo wujek mial owczarka....niemieckiego... Ale mila osoba, z która można porozmawiac. I dlatego myslalam, ze to ktos stąd:cool3:[/QUOTE] I co powiedziałaś tej dziewczynie? -
MŁODZIUTKA,kochana BUNIA- uciekła ze schroniska .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie mniej jednak, pilnie szukamy domu, póki maluch nie straci wiary w człowieka..!