Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. [quote name='REJA']T.o dobra wróżba. Oby się spełniła Wilusiow[/quote] Trzymam kciuki . Wracam do sprawy kolejki u Murki . Ponieważ Wiluś ma zagwarantowany tymczas a Maniuś to staruszek, to może do Murki pojechałaby ta maleńka gryziona sunia ?
  2. Szukamy DT . Mała jest śliczna .
  3. Jaka Misia jest zadowolona na zdjęciach . Dobrze ,że do Was trafiła . Mam nadzieję ,że zaprzyjaźni się z resztą rodziny .
  4. To czekamy na zdjęcie wyczesanej połówki Kamy .
  5. Śliczna mała . Na zdjęciach wygląda na większą .
  6. Całe szczęście ,że jest ruch bo kolejne psiaki dostają szansę . Niestety są i takie jak Rudka i Kama . One długo będą dochodzić do siebie .
  7. Trzymam kciuki za dal;szą podróż .
  8. [quote name='fizia']Wysłałąm Zosię wczoraj takiej pani zainteresowanej sunią, któa już znalazła dom, ale niestety ma już inną na oku...[/quote] Szkoda . Sunia ma już coraz mniej czasu . Sunia goni ptaki . Nie może trafić do domu gdzie są kury i gołębie .
  9. [quote name='Ra_dunia']No dalej obserwatorzy ;) ujawniać się ;)[/quote] Mam nadzieję , że w końcu odezwie się ten właściwy domek .
  10. Z Isiuni to tłuścioszek jest . Super ,że otwierasz hotelik . Oby tylko byli sponsorzy bo psiaków w potrzebie niestety nie brakuje . Na kiedy przewidujesz otwarcie ?
  11. [quote name='Kasia77']Do góry śliczne dziewczynki;)[/quote] Znowu sunie daleko .
  12. Jak tam Inusia . Chyba już wszystko w porządku ?
  13. Wspaniała wiadomość .
  14. U mnie brak odzewu .
  15. Sierść ma błyszczącą . Mam nadzieje ,że zrobisz jej więcej zdjęć .
×
×
  • Create New...