Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Gratulacje . Bardzo szybko znalazłaś suni dom .
  2. Dlaczego taka ładna sunia nadal nie ma domu ?
  3. Pięknie się prezentuje w domu . Szkoda tylko ,że oczy ciągle smutne .
  4. Rozumiem ,że teraz Lenka będzie musiała brać leki . Ile one kosztują ?
  5. A Inki to nikt nie wstawi ?
  6. Podniosę sunię . Na Maniusia i Wilusia były deklaracje . Może darczyńcy zgodzili się sponsorować Fionkę ?
  7. Wspaniałe wiadomości . Dobrze ,że jej się udało . Dziękujemy Buleczko .
  8. Biedna sunia . Nikt do niej nie zagląda .
  9. Trzymam kciuki za zabieg . Mam nadzieję ,że Lena nie jest szczenna .
  10. Ciężkie miał życie chłopak . Może teraz znajdzie dobry dom .
  11. Semir na zdjęciach wygląda na zrelaksowanego i zadowolonego .
  12. Przez tyle dni nikt do suni nawet nie zajrzał ....
  13. Inne psiaki z tego wątku szukają domu .
×
×
  • Create New...